Physicians Formula Killer Curves Mascara - dla krótkich i cienkich rzęs

Krótkie rzęsy, słabe, cienkie, łamiące się i wypadające. Żadna kobieta nie wygląda dobrze bez zalotnie podkręconych rzęs! Zapewnij im idealne podkręcenie i dodaj objętości. Odżywcza formuła maskary odbudowuje rzęsy, a witamina B5 i biotyna odżywia je i wzmacnia. Kolagen dodaje objętości, a polimery sprawiają, że rzęsy stają się elastyczne i podkręcone.


Specjalna szczoteczka ułatwia precyzyjną aplikację tuszu, malując nawet najkrótsze włoski.

Dostępna w czarnym kolorze.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-03-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności