Pixi On-the-Glow Blush - róż reagujący na pH skóry

<
Gallery image
>
Pixi On-the-Glow Blush - róż 1
<
Pixi On-the-Glow Blush - róż 1Pixi On-the-Glow Blush - róż 2
 
>
 
 

Rozświetlający róż w odcieniu CheekTone to pionierski, innowacyjny róż reagujący na pH skóry, który pozwala na uzyskanie indywidualnego odcienia na skórze. Dopasowując się do rodzaju skóry, pigment tworzy naturalny i zdrowy rumieniec. On-the-Glow Blush można również stosować na usta.


Składniki:

Ekstrakty owocowe - dla odżywionej i odnowionej cery
Witaminy i antyoksydanty - chroniące skórę
Żeń-szeń - rewitalizuje i przywraca równowagę
Aloe Vera - znany jest ze swoich właściwości kojących

"Róż do policzków On-the-Glow w odcieniu CheekTone to celebracja indywidualnego piękna. Każda aplikacja jest niesamowita, ponieważ pozwala uzyskać odcień, który jest naprawdę Twój. To Pixi Glow, spersonalizowany dla Ciebie!" - Petra Strand, założycielka Pixi.


Użycie:

Nałóż róż On-the-Glow na kości policzkowe, rozprowadzając go w stronę linii włosów. Przed użyciem przekręć podstawę, aby wysunąć sztyft lub wsunąć do środka. Pamiętaj o zamknięciu sztyftu po każdej aplikacji, aby zachować jego konsystencję.

On-the-Glow Blush ma wegańską formułę, zawiera składniki roślinne i nie jest testowany na zwierzętach.


Cena: 105 zł

Kosmetyki marki Pixi dostępne są w Polsce wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl
Kosmetyki Pixi można również zamawiać poprzez stronę https://pixibeauty.co.uk (wysyłane są również do Polski)Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 04-02-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES