Rouge Coco Shine Chanel

<
Gallery image
>
Rouge Coco Shine Chanel 1
<
Rouge Coco Shine Chanel 1Rouge Coco Shine Chanel 2Rouge Coco Shine Chanel 3Rouge Coco Shine Chanel 4Rouge Coco Shine Chanel 5Rouge Coco Shine Chanel 6Rouge Coco Shine Chanel 7Rouge Coco Shine Chanel 8Rouge Coco Shine Chanel 9Rouge Coco Shine Chanel 10Rouge Coco Shine Chanel 11Rouge Coco Shine Chanel 12Rouge Coco Shine Chanel 13
 
>
 
 

Szminka, którą Coco Chanel stworzyła ponad pół wieku temu, nadal jest obiektem pożądania młodych wielbicielek mody na całym świecie. Dziś ukazuje się w nowej, świetlistej wersji light.

... Zawsze zabieram ją ze sobą. Nie mogę przestać się nią malować. Moja pomadka nazywa się Boy. Mam ich więcej w mojej torebce. Maluję się nimi kilka razy dziennie.

Dzięki nim przyciągam spojrzenia jak mówię. Dzisiaj moim ulubionym kolorem jest Liberté. Postanowiłam, że będę miała wszystkie kolory. Zamieniają moje usta w słodycz. Malując - pielęgnuję moje usta. A na nich maluje się szczęście - Bonheur. Wszystkich obdarowuję Rouge Coco Shine. Całuję w kolorze Aventure.
Pomyślałam o różu a wyszłam z czerwienią, beżem i różem. Wszystkie są piękne... Już wiem, co chciałabym dostać w prezencie na urodziny! Przed każdym spotkaniem wybieram kolor Chance. Towarzyszy mi również przed każdą randką. Ciągle jej używam czekając na czerwonym świetle. Fetiche, stała się moim najlepszym sekretem piękna.

Odkryłam hipnotyczną moc różu. Lubię zamieniać moje usta w Escale. Mam wystarczająco dużo biżuterii... Ale nie wystarczy mi pomadek! Czasami lubię łączyć Unique i Rebelle. Znowu mam ochotę się uśmiechać...

Rouge Coco Shine - nowa, świetlista pomadka Chanel

2010 - kolekcja Rouge Coco oddaje poetycki hołd niezwykłej twórczości Gabrielle Chanel. Mademoiselle, La Pausa czy Camelia: każda z nazw kolorów przywraca legendę do życia.
2011 - Rouge Coco Shine jest kontynuacją tej inspiracji. Pierwsze sukcesy, beztroska, magiczne spotkania: Boy, Biarritz i Liberte opowiadają o losach Coco Chanel.

Legenda

Boy i Mademoiselle: Duet emocji
Legendarna, nowoczesna i namiętna para „Mademoiselle” Chanel i Arthur „Boy” Capel. U boku zaradnego biznesmena, w swoim pierwszym krawieckim atelier, młoda Coco ukazuje siłę niezwykłego talentu. Rouge Coco i Rouge Coco Shine poprzez emblematyczną barwę drzewa różanego oddają chwałę sławnej parze.

Twarzą Rouge Coco Shine jest Vanessa Paradis

Rouge Coco

Celebruje elegancję. Wolna i spontaniczna jest odzwierciedleniem duszy Coco Chanel. Ultrakomfortowa, satynowa, w delikatny sposób pokrywa usta. Stała się klasykiem.

Rouge Coco Shine

To przyjemność połyskującego, a zarazem lekkiego makijażu. Nowa pomadka CHANEL idealnie wtapia się w skórę i przyjemnie otula usta dzięki innowacyjnej konsystencji.

Prosty gest makijażu koloruje i rozświetla uśmiech.

Połyskująca pomadka o stapiającej się konsystencji

Klasyczne opakowanie pomadki ukrywa innowacyjne sekrety. Rouge Coco Shine w naturalny sposób rozświetla makijaż i ożywia uśmiech wibrującymi barwami.

Bogactwo doznań

Niezwykle delikatna, stapiająca się konsystencja zapewnia przyjemne uczucie komfortu i lekkości. Kompozycja wosków i pochodne fitosteroli to składniki, które zostały wybrane ze względu na właściwości stapiania się ze skórą. Dotyk tej szczególnie miękkiej konsystencji sprawia, że usta lśnią naturalnością. Nasycone światłem emanują blaskiem zarówno w delikatnych jak i intensywnych odcieniach.

Esencja delikatności

Usta są piękniejsze, gdy są prawidłowo nawilżone dlatego Rouge Coco Shine zawiera w swojej formule komfortowy kompleks HYDRATENDRE – sekret Rouge Coco. Nawilżenie ust utrzymuje się przez osiem godzin. Podobnie jak pod wpływem działania balsamu, usta stają się gładkie i wypełnione.

Żywe kolory, nabłyszczający efekt

Uśmiech w naturalny sposób przyjmuje kolor pomadki Rouge Coco Shine. W gamie znajdziemy 25 (w Polsce 18) półtransparentnych, świeżych kolorów, wzbogaconych czystymi i wyrafinowanymi pigmentami. Połyskujące, eleganckie usta pokazują odmienną stronę zmysłowości i lekkości.

Ponownie klasyka

Podobnie jak w przypadku Rouge Coco ozdobionej złotym pierścieniem, nowa pomadka ukazuje się w metalowym etui o szlachetnych liniach. Konsekwentnie w minimalistycznym i luksusowym charakterze, Rouge Coco Shine ukrywa emblematyczne kody i przybiera kształty odpowiednie do jej właściwości.
Forma i mechanizm wysuwanego sztyftu w akompaniamencie lekkiej konsystencji ułatwiają aplikację i pozwalają cieszyć się zaletami pomadki, dzień po dniu.

Kolory dostępne w Polsce:

Canotier nr 41
Biarritz nr 42
Sari d'Eau nr 44
Liberté nr 46
Évasion nr 48
Escale nr 49
Unique nr 51
Fétiche nr 52
Boy nr 54
Romance nr 55
Chance nr 56
Aventure nr 57
Bonheur nr 61
Monte-Carlo nr 62
Rebelle nr 63
Cavalière nr 65
Bel-Ami nr 66
Deauville nr 67

Cena: 131 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-04-2011

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności