Sensai Eye Colour Palette - sztuka rozświetlania jedwabiem

<
Gallery image
>
Sensai Eye Colour Palette 1
<
Sensai Eye Colour Palette 1Sensai Eye Colour Palette 2Sensai Eye Colour Palette 3Sensai Eye Colour Palette 4Sensai Eye Colour Palette 5Sensai Eye Colour Palette 6
 
>
 
 

Sensai Make-up to prawdziwe mistrzostwo kolorów, światła i faktury. Każdy produkt jest dopracowany do perfekcji, aby dodać urody każdej osobie, która będzie go stosować. Inspiracją dla makijażu Sensai jest najdelikatniejszy japoński jedwab.


Sensai Eye Colour Palette

Paleta cieni zawierająca cztery harmonijne odcienie o konsystencji i blasku jedwabiu. Inspiracją dla nowych palet cieni była koncepcja shironeri - specjalny proces, w czasie którego jedwab jest prany i wybarwiany na śnieżnobiały kolor - wiodący kolor nakłada się jako bazę korygującą, która minimalizuje szary odcień powieki dzięki swoim właściwościom korekcji światła. Niezwykle drobny, zmikronizowany proszek jedwabiu zapewnia perfekcyjne łączenie kolorów i oferuje szereg możliwości jeżeli chodzi o efekt końcowy: od efektu matowego do połyskującego w niezliczonych kombinacjach, aby zapewnić doskonałe rozświetlenie oczu. Każda paleta jest nacechowana neutralnością, aby stworzyć ponętny, kuszący wygląd.


4 odcienie Eye Colour Palette

01 Shiny Foliage
Olśniewająca jesień, złote liście jesienne

02 Night Sparkle
Lśniące fajerwerki w środku marzycielskiej, letniej nocy

03 Petal Dance
Pudrowy róż płatków kwiatów wiśni opadających na wodę

04 Frosty Twilight
Ciepły blask miejskich lamp w zimowy wieczór


Cena palety: 299 zł (palety dostępne są wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl)Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-05-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności