Sephora Collection Best Skin Ever - nowa generacja podkładów pielęgnacyjnych i korektorów pod oczy

<
Gallery image
>
Sephora Collection Best Skin Ever 1
<
Sephora Collection Best Skin Ever 1Sephora Collection Best Skin Ever 2Sephora Collection Best Skin Ever 3Sephora Collection Best Skin Ever 4Sephora Collection Best Skin Ever 5Sephora Collection Best Skin Ever 6Sephora Collection Best Skin Ever 7Sephora Collection Best Skin Ever 8Sephora Collection Best Skin Ever 9Sephora Collection Best Skin Ever 10Sephora Collection Best Skin Ever 11
 
>
 
 

Sephora Collection prezentuje nową generację podkładów pielęgnacyjnych i korektorów pod oczy Best Skin Ever. Te innowacyjne produkty zapewniają nieskazitelną cerę i dbają o skórę twarzy dzień po dniu. Podkład Best Skin Ever daje natychmiastowy efekt ultra naturalnej i nieskazitelnej cery. Jego formuła zapewnia efekt drugiej skóry i pozwala budować krycie, umożliwia ujednolicenie i wygładzenie skóry oraz zamaskowanie niedoskonałości. Korektor pod oczy Best Skin Ever natychmiast nadaje skórze wokół oczu perfekcyjny wygląd. Jego mocno kryjąca formuła tworzy efekt drugiej skóry. Skutecznie koryguje, tuszuje i wygładza cienie, tworząc naturalne wykończenie.


Podkład upiększający skórę Best Skin Ever

Podkład Best Skin Ever Sephora Collection daje natychmiastowy efekt ultra naturalnej i nieskazitelnej cery. Jego formuła zapewnia efekt drugiej skóry i pozwala budować krycie, umożliwia ujednolicenie i wygładzenie skóry oraz zamaskowanie jej niedoskonałości.

Skład nowego podkładu wzbogacony jest ekstraktem z alg o działaniu ochronnym i kwasem hialuronowy naturalnego pochodzenia. Dzięki temu przez cały dzień nawilża skórę i działa jak tarcza przeciwko szkodliwym czynnikom zewnętrznym - takim jak niebieskie światło czy zanieczyszczenia powietrza.

Podkład Best Skin Ever to produkt o wegańskiej formule, bezzapachowy i niezatykający porów, sprawdzający się przy każdym typie cery. Produkowany jest we Francji, a jego flakon składa się w 30% ze szkła z recyklingu.

Dostępny w 48 odcieniach pasujących do każdej karnacji. Gama kolorystyczna podkładów zawiera "podcienie" pigmentacyjne, a odpowiednie oznaczenie pomaga odnaleźć dominant pigmentów: Y (pigmenty żółte), R (pigmenty różowe) oraz N (pigmenty neutralne).

Cena: 73 zł / 25 ml

Nowy podkład Best Skin Ever Sephora Collection kupić można w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl


Korektor pod oczy nowej generacji Best Skin Ever

Korektor pod oczy Best Skin Ever natychmiast nadaje skórze wokół oczu perfekcyjny wygląd. Jego mocno kryjąca formuła tworzy efekt drugiej skóry. Skutecznie koryguje, tuszuje i wygładza cienie, tworząc naturalne wykończenie.

Skład nowego korektora wzbogacony jest ekstraktem z alg o działaniu ochronnym i kwasem hialuronowy naturalnego pochodzenia. Dzięki temu przez cały dzień nawilża skórę i działa jak tarcza przeciwko szkodliwym czynnikom zewnętrznym - takim jak niebieskie światło czy zanieczyszczenia powietrza.

Korektor Best Skin Ever to produkt o wegańskiej formule, bezzapachowy i niezatykający porów - sprawdza się przy każdym typie cery. Produkowany jest we Francji.

Cena: 45 zł

Dostępny w 26 odcieniach pasujących do każdej karnacji, w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności