Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation SPF30 PA+++ - nowa gama podkładów

<
Gallery image
>
Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation 1
<
Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation 1Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation 2Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation 3Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation 4Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation 5Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation 6Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation 7
 
>
 
 

Nowy podkład RevitalEssence Skin Glow Foundation SPF30 PA+++, opracowany na podstawie ponad 120 lat badań i oparty na składnikach aktywnych do pielęgnacji skóry, zapewnia świetliste rezultaty, które utrzymują się długo po zmyciu makijażu. Dwa silne prebiotyki - sfermentowany kefir+ i niacynamid - wzmacniają zdolność do utrzymania zdrowego mikrobiomu dla naturalnie żywej i promiennej cery. W ciągu zaledwie jednego tygodnia drobne linie są wyraźnie zmniejszone, a naga skóra wydaje się gładsza i jaśniejsza.


"W oparciu o naszą wiedzę w dziedzinie nauki o skórze i technologii, opracowaliśmy wielofunkcyjny podkład o klinicznie udowodnionych korzyściach" - mówi Deborah Ross, wiceprezes ds. marketingu globalnego makijażu Shiseido.

Produkt mieści się w perłowej butelce wykonanej z materiałów pochodzących z recyklingu pokonsumpcyjnego, ta niewyczuwalna na skórze formuła daje odczucie jak po aplikacjiproduktów pielęgnacyjnych, zapewniając jednocześnie 24 godziny nawilżenia i 12 godzin, dającego się budować, średniego krycia z promiennym wykończeniem.


Sztuka makijażu. Nauka o pielęgnacji skóry.

Połącz podkład RevitalEssence Skin Glow z najlepiej sprzedającym się serum Shiseido Ultimune Power Infusing Serum, aby uzyskać dwukrotnie większą siłę skóry i blask. Jedną z legendarnych twarzy tej premiery jest Jenny Shimizu, japońsko-amerykańska modelka i aktorka, która pojawiła się w kultowej kampanii makijażu Shiseido Inoui, nakręconej przez fotografa Stevena Meisela w 1993 roku.

"Jako marka zawsze przekraczaliśmy granice piękna i właśnie to reprezentuje Jenny" - mówi James Boehmer, globalny dyrektor artystyczny Shiseido Makeup. "Cieszę się, że po 30 latach wraca do Shiseido".


Innowacja

Aby stworzyć podkład, który przypomina serum, naukowcy Shiseido opracowali pionierską technologię Envelop. Ten unikalny system zamyka pigment w składnikach pielęgnujących skórę, dzięki czemu substancje silnie aktywne najpierw wnikają w cerę, zapewniając zdrowy blask od wewnątrz. Jedną z gwiazd tej hybrydowej formuły jest Fermentowany Kefir+, przeciwutleniacz i prebiotyk wytwarzany z japońskiego ryżu, który wpływa na odnowę naskórka i zapobiega utracie wilgoci. Ten składnik współpracuje z niacynamidem - formą witaminy B3, która poprawia teksturę i koloryt - wzmacniając barierę ochronną skóry. Po tygodniu używania tego podkładu 94% osób zgodziło się, że naga skóra wyglądała na gładszą, a 88% stwierdziło, że naga skóra była głęboko nawilżona.


Kolory

Wybieraj spośród 12 "wiernych odcieni", nazwanych na cześć materiałów powszechnie spotykanych w naturze, architekturze lub wzornictwie w całej Japonii. Skorzystaj z łatwego w obsłudze systemu numerowania Shiseido Makeup, aby migrować między formułami i kategoriami. "Możesz nawet użyć nieco głębszego odcienia, aby ogrzać skórę i uzyskać efekt muśnięcia słońcem" - mówi Boehmer. Podkład RevitalEssence Skin Glow nie zawiera talku, parabenów, mikroplastików, olejów mineralnych ani substancji zapachowych i jest odpowiedni dla każdej karnacji i typu cery, w tym dla skóry wrażliwej.

120 Ivory
130 Opal
160 Shell
220 Linen
230 Alder
240 Quartz
250 Sand
260 Cashmere
310 Silk
320 Pine
330 Bamboo
340 Oak


Wskazówka J-Beauty

Użyj palców, wilgotnej gąbki lub dwustronnego pędzla Daiya Fude Face Duo, aby bez wysiłku zaaplikować tę dającą się budować i oddychającą formułę na skórę. Aby uzyskać większe krycie, aplikuj pędzlem Hasu Fude Foundation Brush. W przypadku łączenia z korektorem, Boehmer zaleca wykończenie podkładem RevitalEssence Skin Glow twarzy po nałożeniu korektora, aby uzyskać nieskazitelny blask. Gdy będziesz gotowy do ponownego zakupu, skorzystaj z piękna zrównoważonego rozwoju dzięki wkładowi, który zmniejsza ilość odpadów z tworzyw sztucznych o ponad 90%.


Cena: 295 zł / 30 ml

Nowa gama podkładów Shiseido RevitalEssence Skin Glow dostępna jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 25-11-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES