Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing - nowa kolekcja makijażu i pędzli

<
Gallery image
>
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing 1
<
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing 1Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing 2Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing 3Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing 4Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing 5Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing 6Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing 7Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing 8Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing 9Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing 10
 
>
 
 

Po przełomie, jaki nastąpił w kategorii kosmetyków kolorowych w 2018, spowodowanym relansowaniem makijażu Shiseido, marka zwraca się wstronę cery.Znana ze swoich rewolucyjnych konsystencji, pionierskich innowacji i wyraźnie japońskiej wizji, która bezbłędnie łączy sztukę z nauką, Shiseido wykorzystuje osiągnięcia z dziedziny pielęgnacji, by dokonać przełomu w kategorii podkładów. "Tworzenie produktów, które pomogą wosiągnięciu nieskazitelnej cery, leży u podstaw wszystkiego, co robimy w Shiseido" - powiedział Yoshiaki Okabe, Chief Brand Officer w Shiseido. "Nasze najnowsze lansowanie efektywnie wypełnia lukę między pielęgnacją a makijażem".


Składająca się z 7 produktów, 2 pędzli, i 73 kolorów kolekcja Synchro Skin Self-Refreshing zawiera lekkie formuły, które automatycznie adaptują się, reagują i samoodświeżają się, dla zachowania świeżego, idealnego wykończenia od rana do wieczora. Akcesoria, uzupełniające gamę, powstały dzięki inspiracji starożytnymi, japońskimi rytuałami piękna, doskonalonymi przez stulecia, dla prawdziwie łatwej aplikacji. Podstawowe produkty w linii Synchro Skin Self-Refreshing Foundation, Synchro Skin Self-Refreshing Cushion Compact i Synchro SkinSelf-Re-freshing Concealer - synchronizują się ze środowiskiem, dzięki technologii ActiveForce™. Stworzona przez laboratoria Shiseido technologia ActiveForce™ sprawia, że formuły zachowują się jak "druga skóra" i są odporne na wilgoć, wysokie temperatury, odporne na mimikę twarzy, absorbują nadmiar sebum i rozpraszają światło, dla efektu jak po nałożeniu przez cały dzień.

"Od zawsze pionier w dziedzinie piękna, najnowsze lansowania są prawdziwym wyrazem najnowocześniejszej, japońskiej technologii" - to słowa Gail Boye, obejmującej stanowisko Senior Vice Presi-dent of Global Product Development dla Shiseido Makeup.


Wykorzystując zastrzeżoną kombinację technologii i składników ActiGel, Time Match Powder i Self-Repair Gel w celu ochrony przed nadmiarem sebum, wilgocią i ruchami twarzy, technologia ActiveForce™ zapewnia wyjątkowe krycie, które nie wymaga poprawek. Wysoki faktor SPF w podkładzie Synchro Skin Self-Refreshing Foundation blokuje promieniowanie UV bez kreowania białej poświaty, jednocześnie nie wpływając na kolor podkładu.

Nowa, uproszczona nawigacja w makijażu Shiseido kategoryzuje dostępne odcienie w poziomy, w zależności od głębi i nasycenia koloru.Kolory są zharmonizowane w różnych produktach, dzięki temu dopasowanie koloru jest niezawodne niezależnie od formatu. "Dopasujesz ten sam kolor podkładu, niezależnie od tego, czy wybierzesz wersję w płynie czy cushion" - wyjaśnia James Boehmer, obejmujący stanowisko Global Artistic Director dla Shiseido Makeup. "Korektory również mieszczą się w każdym, z poziomów, ale pozwalają na większąpersonalizację. Na przykład możesz użyć korektora w kolorze Twojej skóry, by zamaskować niedoskonałości, jaśniejszego odcienia, by rozjaśnić i ciemniejszego dla efektu konturowania". Ten bardziej intuicyjny system został zaprojektowany w celu wyeliminowania złożoności w odnalezieniu odpowiedniego odcienia. "Naszą misją było stworzenie szerokiej gamy odcieni, które idealnie dopasują się do każdego odcienia skóry" - powiedział Boehmer. "Znalezienie najlepszego odcienia dla Twojej cery nie zależy już od znajomości tonacji skóry, co jest zdecydowanie bardziej skomplikowane".

Aby nadać tym najnowocześniejszym produktom, wykonanym z wykorzystaniem najnowocześniejszej japońskiej nauki, ludzki akcent, Shiseido Makeup współpracowało ze światowej sławy choreografem Ryanem Heffingtonem (twórcą teledysku "Chandelier" Sii) oraz uznanym fotografem i reżyserem, Barnaby Roper, aby stworzyć wizualizację kampanii do gamy Synchro Skin Self-Refreshing. Wyjątkowa obsada modeli i profesjonalnych tancerzy połączyła siły, aby wyrazić różnorodną gamę odcieni i piękno tych lekkich formuł w ruchu. "Zsynchronizowany taniec widziany w kampanii stanowi metaforę innowacyjnej technologii kolekcji i wyjątkowego pozycjonowania na rynku" -  powiedziała Jill Scalamandre, prezes Shiseido Makeup. "Wszystkie ruchy są lekkie jak powietrze, co odzwierciedla lekkość tekstur produktów. Tancerze noszą również szeroką gamę odcieni skóry, co reprezentuje naszą szeroką gamę odcieni".


Kolekcja Synchro Skin Self-Refreshing:


Synchro Skin Self-Refreshing Foundation

Innowacja

Dostępny w 16 odcieniach, lekki, długotrwały, pozwalający skórze oddychać podkład zapewnia możliwe do budowania krycie i trwałośćdo 24 godzin. Odporny na rozmazywanie, na wilgoć, na pot, nie osadza się w załamaniach skóry i zmarszczkach, niebrudzący, formułazawiera filtr SPF 30, antyoksydacyjny ekstrakt dzikiego tymianku, rozpraszający światło puder perłowy i Smart Correcting Powderupiększający teksturę i tonację skóry. Zabezpiecza również skórę przed przyklejaniem się zanieczyszczeń powietrza, które mogą prowadzićdo przedwczesnego starzenia się skóry, poprzez stworzenie ochronnej warstwy, która separuje mikrocząsteczki zanieczyszczeń.


Nazwy odcieni

"Nazwy zostały zainspirowane przez Ki, czyli japoński koncept energii siły życiowej, która obecna jest zarówno w obiektach ożywionych,jak i nieożywionych" - wyjaśnia Boehmer. Każdy odcień nawiązuje do materiału powszechnie występującego w naturze, architekturze lubdesignie w Japonii.


Wskazówka J-Beauty

Wstrząsnąć dobrze przed użyciem. By odnaleźćodpowiedni odcień, sprawdzać kolor w centralnej częścitwarzy. "Podkład nie powinien być widoczny na twarzy ipowinien dobrze współgrać z kolorem skóry na szyi idekolcie" - mówi Boehmer. Za pomocą palców lub pędzla aplikować jedną pompkęzaczynając od środka twarzy i blendować ku zewnątrz. Dla osiągnięcia pełnego krycia aplikować za pomocąpędzla Hasu Fude. Dla delikatniejszego krycia stosowaćżelową stronę pędzla Daiya Fude Face Duo, bystemplować i diamentowo ściętej strony pędzla, byidealnie blendować podkład.

Cena: 225 zł / 30 ml


Synchro Skin Self-Refreshing Cushion Compact

Innowacja

Lekka i długotrwała, innowacyjna forma podkładu w poduszeczce "cushion" zapewnia możliwe do budowania krycie i jest łatwa w aplikacji "w drodze". Dostępny w 8 odcieniach, odporny na wodę, pot, zbieranie się w załamaniach, niebrudzący, nieblaknący, o trwałości do 16 godzin, chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem się poprzez tworzenie filmu chroniącego przed przywieraniem zanieczyszczeńdo skóry. Formuła zawiera również polimery i kwas hialuronowy, dzięki którym skóra utrzymuje nawilżenie, jak i działający antyoksydacyjnie ekstrakt dzikiego tymianku, odbijający światło puder perłowy i Smart Correcting Powder.


Wskazówka J-Beauty

Uciśnij poduszeczkę, umieszczoną poniżej pierścienia w kształcie kamelii hanatsubaki, pędzlemlub za pomocą załączonego aplikatora. Począwszy od środka twarzy, delikatnie wklepuj produktw skórę przesuwając się na zewnątrz. Dla większej kontroli i możliwości budowania krycia użyjżelowej końcówki pędzla Daiya Fude Face Duo i ruchów stemplujących, natomiast drugiejstrony pędzla, o kształcie diamentu, użyj dla idealnego połączenia produktu ze skórą.

Cena: 295 zł / 13 g


Synchro Skin Self-Refreshing Concealer

Innowacja

Multizadaniowy korektor, który ukrywa cienie wokół oczu, niedoskonałości i inne dyskoloracje, nie obciążając jednocześnie skóry. Dostępny w 10 odcieniach. Zakrzywiony aplikator utrzymuje idealną ilość produktu dopasowując się kształtem do krzywizn twarzy, dla ultra gładkiej aplikacji. Odporny na rozmazywanie, wilgoć, pot, nie osadza się w załamaniach i zmarszczkach. Formuła zapewnia do 24 godzin trwałości. Prócz tworzenia ochrony przed przyklejaniem sięzanieczyszczeń, formuła zawiera również ekstrakt dzikiego tymianku, chroniący skórę przed wolnymi rodnikami i Smart Correcting Powder, który udoskonalateksturę i tonację skóry.


Nazwy odcieni

Nazwy kolorów korespondują z różnymi poziomami odcieni gamy podkładów Self-Refreshing Foundation, dla łatwej nawigacji.


Wskazówki J-Beauty

W celu zniwelowania zasinień w okolicy oczu należy stosować bardziej brzoskwiniowe odcienie. Rozświetlać i konturowaćmożna używając odcienia o ton lub dwa jaśniejszego/ciemniejszego niż odcień cery. Dzięki temu, że korektor nie zbierasię w załamaniach, może być stosowany jako baza pod cienie. Dla bardziej precyzyjnej aplikacji nakładać za pomocąpędzla Tsutsu Fude Concealer Brush, by dotrzeć w trudno dostępne miejsca i zamaskować niedoskonałości idyskoloracje. By udoskonalić kształt ust lub rozświetlić miejsca pod brwiami używać pędzla Yane Hake Precision EyeBrush.

Cena: 155 zł / 6 ml


Synchro Skin Correcting Gelstick Concealer

Innowacja

W tym miękkim korektorze Shiseido wykorzystało swoją wyjątkową technologię Triple Gel, która zawiera rewolucyjne połączenie agaru, glinki i żeli kopolimerowych, które zapewniają idealny balans nawilżenia, korygowania i lekkiego do średniego krycia, które trwa do 24 godzin. Oddychająca, możliwa do budowania, odporna na zbieranie się w załamaniach i elastyczna formuła została wzbogacona o rozpraszający światło Smart Correcting Powder oraz kwas su-per biohialuronowy, zapewniający do 8 godzin nawilżenia. Formuła zawiera również absorbujący nadmiar sebum Time Match Powder, antyoksydacyjnie działający ekstrakt dzikiego tymianku i rozświetlające proteiny perłowe. W przeciwieństwie do tradycyjnych korektorów w sztyfcie, ta lekka mieszanka zaawansowanych technologicznie składników natychmiastowo rozświetla, redukuje widoczność linii i doskonale sunie po skórze, zapewniając przyjemnąaplikację.


Wskazówka J-Beauty

W celu rozświetlenia i konturowania wybierz kolor jeden lub dwa odcienie jaśniejszy/ciemniejszy niż kolor skóry. Dla bardziej precyzyjnej aplikacji wybierz pędzel Tsutsu Fude Concealer Brush, by stemplować formułę na niedoskonałości idyskoloracje.

Cena: 155 zł / 2,5 g


Synchro Skin Invisible Silk Loose Powder

Innowacja

Podkreśl swoją cerę dzięki transparentnemu pudrowi dostępnemu w dwóch wykończeniach, dla świetlistego lub wolnego od blasku, matowego efektu. Tenekspercki must-have jest najlżejszym z pudrów w historii Shiseido. Jest kompatybilny z każdym odcieniem skóry i nie zostawia białej poświaty. Wypełnionepowietrzem cząsteczki pudrowe pokryte są składnikami pielęgnacyjnymi, dla lekkiego, synchronizującego się z cerą wykończenia. Zawiera antyoksydacyjnyekstrakt dzikiego tymianku, Smart Correcting Powder, który udoskonala teksturę i tonację cery oraz świetliste proteiny jedwabne (tylko w wersji Radiant) iznoszące połysk celulozowe drobiny pudrowe (tylko w wersji Matte). Ten innowacyjny puder zapewnia jednolitą aplikację bez obciążenia. Dodatkowo wspomaga zmniejszanie nadprodukcji sebum i zapobiega błyszczeniu do 8 godzin. Dzięki techonologii Responsive Sensory, ta ultra miałka formuładodatkowo zmniejsza widoczność porów i niedoskonałości zapewniając efekt "blur", bez osadzania się w liniach i zmarszczkach.


Wykończenia

1. Radiant
2. Matte


Wskazówka J-Beauty

Oprósz skórę pod oczami wersją Matte, by zmiękczyć rysy i rozproszyćświatło. Aplikuj wersję Radiant na kości policzkowe, by je podkreślić irozświetlić. Każda z wersji może być zastosowana do wykończenia i utrwalenia makijażu lub zdjęcia połysku z twarzy w ciągu dnia. Stosuj pędzel Marufude Multi Face Brush do strategicznego nanoszenia pudru nawybrane części twarzy. Dla całościowej aplikacji stosuj załączony aplikatorlub stosując okrężne ruchy za pomocą pędzla Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush.

Cena: 209 zł / 6 g


Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder

Innowacja

Transparentny, mikrokapsułkowany puder zapewnia efekt miękkiego rozproszenia światła, niepozostawiając efektu białej poświaty na twarzy. Odporny na pot, wilgoć, wodę, nie zbiera się w załamaniach. Elastyczna formuła idealnie stapia się z cerą niwelując błyszczenie i uniewidaczniając pory. Stworzony w specjalnym, zaprojektowanym przez Shiseido procesie, dla miękkiego, lekkiego odczucia podczas aplikacji. Każda ultra gładka cząsteczka pudrowa stworzona jest z pudruperłowego i napełniona antyoksydacyjnym ekstraktem dzikiego tymianku, ochronnymi polimerami oraz Smart Correcting Powder, wzbogacającym teksturę i kolorskóry, a także pudrem celulozowym dla nieskazitelnego, matowego, ale trójwymiarowego wykończenia. Technologia Responsive Sensory adaptuje się do zmian zachodzących na skórze w ciągu dnia, a elegancki, kompaktowy format i prasowana forma pozwalają na łatwe poprawki w ciągu dnia.


Wykończenie

1. Translucent Matte


Wskazówka J-Beauty

W celu osiągnięcia gładkiej, nieskazitelnej cery stosuj pędzel MARU FUDE Face Brush, dla strategicznejaplikacji pudru. Dla niewidocznej, całościowej aplikacji, aplikuj puder okrężnymi ruchami za pomocą pędzla Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush. Myj załączony aplikator po każdym użyciu letnią wodą i mydłem. Wysusz aplikator całkowicie przed zamknięciem opakowania.

Cena: 195 zł / 7 g


Pędzle

Shiseido zmienia sposób aplikacji makijażu, poprzez serię pędzli, w procesie tworzenia których zastosowano przełomową technologię, narodzoną z japońskiej bogatej tradycji tworzenia pędzli.


Innowacja

Każdy pędzel w tej eleganckiej, architektonicznej gamie został stworzony w rewolucyjnej technologii ukrytego rdzenia, która zapewnia równomierną aplikację kolorów, dzięki zapewnieniu stałego kontaktu pędzla ze skórą, eliminując smugi. Kluczem tej przełomowej innowacji jest: gęsto ułożone włosie, które jestuważnie wyselekcjonowane, związane i przycięte, zanim zostanie włożone w plastikową i drewnianą formę (koma), by stworzyć solidne wnętrze, dzięki któremupędzel zachowuje swój kształt. Ten sztywny rdzeń jest następnie otoczony przez miękkie włóka dla optymalnego połączenia. "Te pędzle wykonają całą pracę zaciebie, byś mógł wyrażać siebie" -  powiedziała Jill Scalamandre, obejmująca stanowisko prezesa Shiseido Global Makeup Center of Excellence. Każdy pędzel wymaga ponad 40 kroków do złożenia, całego miesiąca i zespołu składającego się z 80 doświadczonych rzemieślników. Syntetyczne włosie zezwężającymi się końcówkami nie uwidacznia cienkich linii i jest kompatybilne ze wszystkimi teksturami makijażu, włączając w to kremowe, żelowe, płynne ipudrowe. Połączenie karbowanego, prostego, długiego i krótkiego włosia naśladuje naturalne włosie i zapewnia idealną równowagę siły i elastyczności. Nowoczesny design bez okuć i ergonomiczne rękojeści sprawiają, że aplikacja jest łatwiejsza, bardziej elegancka i krótsza niż kiedykolwiek.


Piękno stworzone z duszą

Przez ponad 100 lat Japonia stworzyła jedne znajbardziej doskonałych pędzli na świecie. Znana ze swojej nienagannej jakości i wydajności marka Shiseido podjęła współpracę z OCHI, znakomitą firmą z Kumano (miasto w prefekturze Hiroshima znane z produkcji pędzli do kaligrafii i kosmetycznych) abyopracować całkowicie nową konstrukcję, która łączy w sobie pięć zasad fude: struktura, materiał, ostrość, wytrzymałość i kształt. Cała kolekcja została ręcznie wykonana przez takumi (rzemieślników) w Japonii, a każdy pędzel nazwany tradycyjnym określeniem fude lub hake, które opisuje kształt pędzla.


Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush

Innowacja

Pędzel nazwany został na cześć charakterystycznego logo Shiseido - kamelii oraz tradycyjnego płaskiego pędzla używanego przez geishe i aktorów teatru kabuki, w celu aplikacji produktów. To innowacyjne narzędzie zostało stworzone ręcznie w Japonii i posiada cztery "płatki" - powierzchnie, które poruszają się i obracają jak jedność, by wyeliminować smugi. Zwarte włosie pędzla nie tylko zapewnia doskonałą przyczepność produktom, ale również równomiernie rozprowadza izapewnia trwałość produktom, dla idealnego wykończenia. Dzięki ekskluzywnej technologii ukrytego rdzenia, solidne wnętrzeutrzymuje kształt pędzla, podczas gdy miękkie, niechłonne, syntentyczne włosie, bez wysiłku wciera pigment w skórę. Rowki na palce, w krótkiej, ergonomicznej rękojeści, ułatwiają i zapewniają kontrolowaną aplikację.


Wskazówka J-Beauty

Delikatnie obracaj pędzlem nad produktami (takimi jak nowy Synchro Skin Invisible Silk Pressed i Loose Powder, jak i Inner Glow Cheek Powder) i aplikuj okrężnymi ruchami, dla uzyskania wypolerowanego efektu. Dodatkowo, niechłonne, syntetycznewłosie może być używane do aplikacji i rozcierania płynnych i kremowych formuł na twarz i ciało.

Cena: 369 zł


Tsutsu Fude Concealer Brush

Innowacja

Technologia ukrytego rdzenia sprawia, że dzięki cylindrycznemu kształtowi pędzla, budowanie krycia, z małą ilością produktu, nigdy nie było prostsze. Mała, zwężająca się końcówka idealnie dociera do trudno dostępnych miejsc, jak pod oczami i przy skrzydełkach nosa, dla perfekcyjnej aplikacji. Zaprojektowane, by idealnie współgrać z nowymi produktami makijażowymi Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Con-cealer i Correcting GelStick Concealer, syntetyczne włosie pędzla pozwala na stosowanie go z różnymi formułami: płynną, kremową i pudrową.


Wskazówka J-Beauty

Używaj pędzla do wklepywania korektora na niedoskonałości lub ukrywania cieni w okolicy oczu. Ten unikalny pędzel może być również stosowany do rozcierania cieni i kredek na powiekach lub aplikacji rozświetlacza na łuk kupidyna, mostek nosa i wewnętrzne kąciki oczu, dla wydobycia wewnętrznego blasku.

Cena: 135 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-01-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności