Shiseido TechnoSatin Gel Lipstick - nowa kolekcja satynowych pomadek o odżywczej formule

<
Gallery image
>
Shiseido TechnoSatin Gel Lipstick 1
<
Shiseido TechnoSatin Gel Lipstick 1Shiseido TechnoSatin Gel Lipstick 2Shiseido TechnoSatin Gel Lipstick 3Shiseido TechnoSatin Gel Lipstick 4
 
>
 
 

Zamknięta w eleganckim, czerwonym, magnetycznym etui Shiseido, ta pomadka wykorzystuje innowacyjną technologię Stretch-Flex, która działa jak druga skóra, tworząc elastyczną warstwę, która otula usta trwałym kolorem i zapewnia maksymalny komfort oraz sprawia, że nosi sie ją tak dobrze, jak wygląda. Ta odżywcza formuła zawiera ponad 68% składników pielęgnujących, w tym olej benibana, który pielęgnuje usta, pozostawiając je wygładzone i nawilżone.


Idealne połączenie sztuki i nauki, nowa TechnoSatin Gel Lipstick to niezwykle wygodna, niewyczuwalna formuła, która otula usta długotrwałym kolorem i nawilżeniem z satynowym wykończeniem. "Ta premiera jest świętem kultury japońskiej i wielu innowacji, do których przyczyniło się Shiseido w kategorii ust w ciągu ostatnich 90 lat" - mówi James Boehmer, globalny dyrektor artystyczny Shiseido Makeup. "Jako pionierska siła w branży kosmetycznej nadal przesuwamy granice technologii, pozostając jednocześnie wiernymi naszym wartościom."


Rozszerz swoją rzeczywistość. Żyj w kolorze.


Innowacja

Aby uzyskać elastyczną, a jednocześnie sprężystą formułę, Shiseido Makeup opracowało najnowocześniejszą technologię Stretch-Flex, która działa podobnie do siateczki, ponieważ otula usta miękkim, wygodnym kolorem, który nie pęka, nie blaknie ani nie łuszczy. Ta pomadka dająca efekt drugiej skóry zawiera również nawilżający olejek benibana. "Tradycyjnie benibana była używana jako baza pod szminkę w teatrze Kabuki i w kulturze gejsz" - mówi Boehmer. "Zmodernizowaliśmy ten konkretny składnik, jednocześnie oddając hołd temu historycznemu japońskiemu rytuałowi piękna."

Nowe satynowe wykończenie uzupełnia bogate portfolio pomadek Shiseido Makeup, które obejmuje opcje matowe, błyszczące, przezroczyste, półprzezroczyste i całkowicie kryjące.


Inspiracja dla kolorów

Ta kolekcja szminek, dostępna w 15 niezwykle bogatych odcieniach, pozwala eksperymentować i wyrażać swój charakterystyczny styl. Oprócz klasycznych odcieni nude i róży, w ofercie znajdują się przyciągające wzrok i dodające pewności siebie czerwienie, a także żywe jagody i szokujące kolory. Nazwy odcieni są inspirowane epoką technologiczną, w której żyjemy oraz długoletnia pasja Shiseido do nauki i innowacji.

W kolekcji nowych pomadek TechnoSatin Gel Lipstick znajduje się 15 kolorów:

402 Chatbot (light peach)
403 Augmented Nude (caramel)
404 Data Stream (rose mauve)
405 Playback (cinnamon)
407 Pulsar Pink (cool pink)
408 Voltage Rose (rose taupe)
409 Harmonic Drive (raspberry)
410 Lilac Echo (muted plum)
411 Scarlet Cluster (rich plum)
413 Main Frame (garnet red)
414 Upload (brick red)
415 Short Circuit (true red)
416 Red Shift (cherry red)
417 Soundwave (poppy red)
422 Fuchsia Flux (fuchsia pink)


Wskazówka J-Beauty

Przesuwaj specjalnie wyprofilowaną pomadką po ustach, aby uzyskać precyzyjny kolor za jednym pociągnięciem. Boehmer zaleca połączenie go z LipLiner InkDuo, aby uzyskać dodatkowe podkreślenie. Użyj końcówki produktu w postaci primera, aby stworzyć gładką bazę przed nałożeniem pomadki TechnoSatin Gel Lipstick. Następnie za pomocą konturówki udoskonal krawędzie ust. Aby uzyskać większą intensywność, nałóż bazę, wypełnij całe usta konturówką i wykończ pomadką TechnoSatin Gel Lipstick. "Użyj głębszego lub jaśniejszego odcienia LipLiner InkDuo, aby uzyskać jeszcze większą głębię i wymiar" - mówi Boehmer.


Cena: 149 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-04-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES