Sisley Blur Expert - nieskazitelna skóra dzięki technologii HD

<
Gallery image
>
Sisley Blur Expert 1
<
Sisley Blur Expert 1Sisley Blur Expert 2Sisley Blur Expert 3Sisley Blur Expert 4Sisley Blur Expert 5Sisley Blur Expert 6
 
>
 
 

Technologia HD otacza nas wszędzie. Od wielkiego ekranu po selfie, niedoskonałości są wyretuszowane, kontury idealne a wszystko po to, byśmy wydawali się piękniejsi niż jesteśmy. Jednak w trybie offline i poza ekranem nasza skóra nie jest wyretuszowana. Wraca do rzeczywistości, a wraz z nią powracają nasze małe wady i niedoskonałości. Gdyby teraz udało się osiągnąć ten sam poziom perfekcji poprzez makijaż High Definition?


#experfection

W 2019 roku Sisley prezentuje Blur Expert. Puder i kompakt w jednym, Blur Expert to prawdziwie innowacyjna konsystencja, która zapaewnia rewolucyjne rezultaty, makijaż High Definition z efektem nieskazitelnej skóry. Blur Expert wykorzystuje najnowocześniejszą technologię "reflexshine", konsystencją przypomina puder w kompakcie i stapiającą się ze skórą formułą żelu. Aksamitnie miękki, ultralekki i niezauważalny, otula skórę perfekcyjnym woalem, który odbija i rozprasza światło, dając efekt ultra-świetlistego matu.


1. Zaawansowany technologicznie kompleks dający efekt wyretuszowanej cery

Sekret doskonałej cery? Światło!
- Mika nowej generacji – ultra czysta nieskazitelna, transparentna i idealna mika zapewnia 360° rozproszenie światła. Tworzy wygładzającą warstwę pozostawiając skórę otuloną subtelnym, idealnie jednolitym woalem.
- Zaawansowany technologicznie puder wygładzający stworzony z żywic i gumy z efektem soft-focus optymalizuje rozpraszanie światła i wygładza powierzchnię skóry.


2. Specjalistyczny makijaż fotogeniczny

Sisley zainspirowany technologią Ultra High Definition, która występuje w filmie i fotografii, stosuje w makijażu zaawansowane technologicznie składniki aktywne, które wyłapują światło, aby uzyskać czysty i promienny naturalny kolor:
- Polimery sferyczne odbijają światło we wszystkich kierunkach, dając efekt wygładzający, który zapewnia idealnie jedwabistą, nieskazitelną cerę.
- Nawilżające cząsteczki tworzą lekką i otulającą warstwę na powierzchni cery zapewniając idealne stapianie się ze skórą i długą trwałość makijażu.
- Ultra-czyste hydrofilowe pigmenty dopełniają formułę, aby wyrównać i ujednolicić koloryt skóry oraz zapewnić idealne krycie.


3. Na powierzchni skóry: lekka jak piórko, stapiająca się ze skórą konsystencja

Niesamowicie delikatna konsystencja Blur Expert jest transparentna i lekka jak woal oraz wygładzająca i udoskonalająca.


Dzięki całkowicie innowacyjnej technologii Blur Expert ma tylko jeden kolor odpowiedni dla wszystkich odcieni skóry.

Z Blur Expert, każda cera jest gotowa do selfie!

#nofilter nigdy nie był tak prawdziwy...


Trzy metody aplikacji makijażu HD

Blur Expert aplikuj za pomocą pędzelka kabuki lub pędzla do pudru na całą skórę twarzy. Dla uzyskania intensywniejszego efektu, aplikuj produkt ponownie na miejsca które tego wymagają.
- Może być stosowany na skórę, aby uzyskać efekt świetlistej, świeżej i naturalnej cery.
- Może być stosowany również na podkład w celu wykończenia makijażu.
- Lub w ciągu dnia, aby uzyskać efekt matu, wygładzenia oraz upiększenia skóry.


Nowy produkt Blur Expert marki Sisley łączy to co najlepsze w technologii HD, aby zapewnić efekt niskazitelnej skóry.


Cena: 335 zł / 11 g

e-shop: www.sisley-paris.comAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności