Sisley Phyto-Khol Star Waterproof - nowa gama wodoodpornych kredek do oczu

<
Gallery image
>
Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 1
<
Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 1Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 2Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 3Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 4Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 5Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 6Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 7Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 8Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 9Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 10Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 11Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 12Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 13
 
>
 
 

W 2006 roku marka Sisley stworzyła Phyto-Khol Star - gamę mieniących się kredek do oczu, niezwykle komfortowych w aplikacji. W 2018 roku marka Sisley prezentuje swoją gamę lśniących kredek w nowej odsłonie, wprowadzając ich wodoodporną wersję: Phyto-Khol Star Waterproof. Kredki z wysuwanym grafitem mają intensywne kolory, aby rozświetlić spojrzenie. Intensywne, wibrujące pigmenty, obfitość mikro brokatu, trwała formuła... a wszystko to w delikatnej, jedwabistej konsystencji.


Phyto-Khol Star Waterproof to automatyczna kredka, zapewniająca rozświetlający efekt makijazu, który podkreśla i rozjaśnia spojrzenie. Intensywne pigmenty i trwałe kreski. Elektryzujący efekt i niezwykle zmysłowa formuła o właściwościach pielęgnacyjnych.

Phyto-Khol Star Waterproof łączy w sobie intensywność koloru i zalety pielęgnacyjne. Zapewnia łatwość aplikacji oraz pełną kontrolę nad linią. Lśniące odcienie Phyto-Khol Star Waterproof odbijają światło i nadają oczom elektryzujący wygląd. Intensywne pigmenty przylegają do powieki od pierwszej aplikacji i zachowują trwałość przez cały dzień dzięki zawartości żywic, które idealnie spajają się ze skórą. Formuła Phyto-Khol Star Waterproof jest odporna na sebum i pot. Pozostaje na miejscu swego przeznaczenia, nie rozmazuje się ani nie zbiera w drobnych załamaniach powieki.


Niezwykle zmysłowa formuła, trwała kreska.

Wodoodporna formuła Phyto-Khol Star zawiera pielęgnacyjne składniki aktywne pochodzenia naturalnego: olejek z dzikiej róży, bisabolol, witamina E. Konsystencja produktu jest tak delikatna, że kiedy makijaż zostanie nałożony na skórę, pozostaje niewyczuwalny.

Formuła Phyto-Khol Star Waterproof została przebadana oftalmologicznie i jest odpowiednia dla oczu wrażliwych oraz osób noszących szkła kontaktowe.


Precyzja kredki, gładka konsystencja eyelinera.

Kompleks otulających wosków sprawia, że grafit Phyto-Khol Star cechuje idealnie wyważona konsystencja, zarazem kremowa i zwarta, gwarantująca uzyskanie precyzyjnej, wyrównanej i regularnej kreski. Dzięki łatwej aplikacji możemy uzyskać staranną kreskę o dowolnej grubości.


Błyszczący czy tajemniczy?

Nowa kredka Phyto-Khol Star marki Sisley: gama 8 kolorów, które zapewniają intensywny i trwały makijaż oczu.

5 błyszczących odcieni

100% tajemniczości i lśniące odcienie nasycone delikatnym mikro brokatem:

Sparkling Brown
Sparkling Bronze
Sparkling Blue
Sparkling Black
Sparkling Grey


3 tajemnicze odcienie

100% glamour i niemal czarne migoczące odcienie o subtelnych refleksach:

Mystic Blue
Mystic Green
Mystic Purple


Phyto-Khol Star Waterproof

Zawiera wbudowaną minitemperówkę, którą można ostrzyć grafit, aby pozostał cienki i precyzyjny – aplikacja po aplikacji. Makijaż smoky, graficzny, naturalny czy otwierający spojrzenie… Phyto-Khol Star jest niezawodny w każdych okolicznościach.

Używaj Phyto-Khol Star Waterproof w dowolnym miejscu, aby uzyskać efekt graficznej linii i magnetyzujące kolory, które podkreślają spojrzenie migoczącym makijażem na linii rzęs. Zmysłowa konsystencja sprawia, że kredka stapia się z powieką, zapewniając uczucie komfortu oraz promienny, intensywny i trwały makijaż.

Cena: 180 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto