Sisley Phyto-Khol Star Waterproof - nowa gama wodoodpornych kredek do oczu

<
Gallery image
>
Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 1
<
Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 1Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 2Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 3Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 4Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 5Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 6Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 7Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 8Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 9Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 10Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 11Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 12Sisley Phyto-Khol Star Waterproof 13
 
>
 
 

W 2006 roku marka Sisley stworzyła Phyto-Khol Star - gamę mieniących się kredek do oczu, niezwykle komfortowych w aplikacji. W 2018 roku marka Sisley prezentuje swoją gamę lśniących kredek w nowej odsłonie, wprowadzając ich wodoodporną wersję: Phyto-Khol Star Waterproof. Kredki z wysuwanym grafitem mają intensywne kolory, aby rozświetlić spojrzenie. Intensywne, wibrujące pigmenty, obfitość mikro brokatu, trwała formuła... a wszystko to w delikatnej, jedwabistej konsystencji.


Phyto-Khol Star Waterproof to automatyczna kredka, zapewniająca rozświetlający efekt makijazu, który podkreśla i rozjaśnia spojrzenie. Intensywne pigmenty i trwałe kreski. Elektryzujący efekt i niezwykle zmysłowa formuła o właściwościach pielęgnacyjnych.

Phyto-Khol Star Waterproof łączy w sobie intensywność koloru i zalety pielęgnacyjne. Zapewnia łatwość aplikacji oraz pełną kontrolę nad linią. Lśniące odcienie Phyto-Khol Star Waterproof odbijają światło i nadają oczom elektryzujący wygląd. Intensywne pigmenty przylegają do powieki od pierwszej aplikacji i zachowują trwałość przez cały dzień dzięki zawartości żywic, które idealnie spajają się ze skórą. Formuła Phyto-Khol Star Waterproof jest odporna na sebum i pot. Pozostaje na miejscu swego przeznaczenia, nie rozmazuje się ani nie zbiera w drobnych załamaniach powieki.


Niezwykle zmysłowa formuła, trwała kreska.

Wodoodporna formuła Phyto-Khol Star zawiera pielęgnacyjne składniki aktywne pochodzenia naturalnego: olejek z dzikiej róży, bisabolol, witamina E. Konsystencja produktu jest tak delikatna, że kiedy makijaż zostanie nałożony na skórę, pozostaje niewyczuwalny.

Formuła Phyto-Khol Star Waterproof została przebadana oftalmologicznie i jest odpowiednia dla oczu wrażliwych oraz osób noszących szkła kontaktowe.


Precyzja kredki, gładka konsystencja eyelinera.

Kompleks otulających wosków sprawia, że grafit Phyto-Khol Star cechuje idealnie wyważona konsystencja, zarazem kremowa i zwarta, gwarantująca uzyskanie precyzyjnej, wyrównanej i regularnej kreski. Dzięki łatwej aplikacji możemy uzyskać staranną kreskę o dowolnej grubości.


Błyszczący czy tajemniczy?

Nowa kredka Phyto-Khol Star marki Sisley: gama 8 kolorów, które zapewniają intensywny i trwały makijaż oczu.

5 błyszczących odcieni

100% tajemniczości i lśniące odcienie nasycone delikatnym mikro brokatem:

Sparkling Brown
Sparkling Bronze
Sparkling Blue
Sparkling Black
Sparkling Grey


3 tajemnicze odcienie

100% glamour i niemal czarne migoczące odcienie o subtelnych refleksach:

Mystic Blue
Mystic Green
Mystic Purple


Phyto-Khol Star Waterproof

Zawiera wbudowaną minitemperówkę, którą można ostrzyć grafit, aby pozostał cienki i precyzyjny – aplikacja po aplikacji. Makijaż smoky, graficzny, naturalny czy otwierający spojrzenie… Phyto-Khol Star jest niezawodny w każdych okolicznościach.

Używaj Phyto-Khol Star Waterproof w dowolnym miejscu, aby uzyskać efekt graficznej linii i magnetyzujące kolory, które podkreślają spojrzenie migoczącym makijażem na linii rzęs. Zmysłowa konsystencja sprawia, że kredka stapia się z powieką, zapewniając uczucie komfortu oraz promienny, intensywny i trwały makijaż.

Cena: 180 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności