Sisley Phyto-Lip Twist Mat - cztery nowe, matowe odcienie

<
Gallery image
>
Sisley Phyto-Lip Twist Mat 1
<
Sisley Phyto-Lip Twist Mat 1Sisley Phyto-Lip Twist Mat 2Sisley Phyto-Lip Twist Mat 3Sisley Phyto-Lip Twist Mat 4Sisley Phyto-Lip Twist Mat 5Sisley Phyto-Lip Twist Mat 6Sisley Phyto-Lip Twist Mat 7Sisley Phyto-Lip Twist Mat 8Sisley Phyto-Lip Twist Mat 9
 
>
 
 

W 2018 roku moda na mat wciąż króluje, a w tym sezonie to absolutny must-have. Uzależniająca, komfortowa, trwała formuła Phyto-Lip Twist Mat powraca w 4 nowych, matowych odcieniach: Ballet, Drama, Ruby & Burgundy. Phyto-Lip Twist Mat natychmiastowo uwalnia pigment, zapewniając aksamitne wykończenie i nieskazitelnie krycie.


W 2014 roku nastąpił przełom w makijażu ust dzięki kredce do ust w rozmiarze XXL, która może nam wszędzie towarzyszyć; wibrująca paleta promiennych kolorów; w 100% komfortowa formuła, która pielęgnuje usta; a wszystko to efektownie zaprezentowane w graficznej, czarno-białej kredce marki Sisley. Sukces gamy z motywem zebry trwa nieprzerwanie, w 2016 pojawiają się nowe, promienne urzekające kolory o intensywnie matowym wykończeniu. W 2018 roku moda na mat wciąż króluje, a w tym sezonie to absolutny must-have. Uzależniająca, komfortowa, trwała formuła Phyto-Lip Twist Mat powraca w 4 nowych odcieniach które są: szykowne, urzekające i ponadczasowe.


Niewiarygodna kompozycja
Kiedy usta zmieniają się w aksamit...

Phyto-Lip Twist natychmiastowo uwalnia pigment, zapewniając aksamitne wykończenie i nieskazitelnie krycie. Produkt dostępny jest w 4 nowych matowych odcieniach:
Ballet, Drama, Ruby & Burgundy.


Sprężyste, miękkie i kształtne usta

Niezwykle komfortowa formuła Phyto-Lip Twist Mats pozostaje niezmieniona. Produkt doskonale równoważy pigment z właściwościami pielęgnacyjnymi. Zawiera fitoskwalan, który pomaga zachować elastyczną i sprężystą skórę ust, oraz ekstrakt z balsamowca, zapewniający miękkość i uczucie komfortu. Formuła wzbogacona czystymi pigmentami uwydatnia uśmiech intensywnymi kolorami i zapewnia aksamitne wykończenie. Matowy efekt zawdzięczamy kompleksowi lśniących estrów i delikatnych olejków, które połączono z woskami tworzącymi idealnie przylegającą do ust warstwę makijażu.

Wyprofilowana końcówka produktu Phyto-Lip Twist Mats dokładnie przystosowuje się do kształtu ust i obrysowuje ich kontur. Delikatna konsystencja sprawia, że produkt gładko sunie po ich powierzchni. Już pojedyncza aplikacja zapewnia makijaż, który nie rozmazuje się i nie zbiera w drobnych liniach.

Burgundy
Ceglana czerwień, która przywołuje skojarzenia z odległymi krainami.

Ruby
Intrygujący odcień malinowy, którypozwala uzyskać szykowny look rock’n’rollowy.

Drama
Odważny fiolet, zapewniający efekt tajemniczego, urzekającego uśmiechu.

Ballet
Łagodny, subtelny, pudrowy odcień różowego beżu.


22 odsłony Twist

Ulubiony produkt marki Sisley z motywem zebry od teraz dostępny jest w 16 błyszczących i 6 matowych odcieniach.


Cena:
Phyto-Lip Twist Mat 169 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności