Sisley Phyto-Ombres - makijaż oczu z nowymi, aksamitnymi i kremowymi cieniami do powiek

<
Gallery image
>
Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 1
<
Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 1Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 2Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 3Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 4Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 5Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 6Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 7Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 8Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 9Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 10Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 11Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 12Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 13Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 14Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 15Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 16Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 17Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 18Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 19Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 20Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 21Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 22Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 23Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 24Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 25Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 26Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 27Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 28Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 29Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 30Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 31Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 32Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 33Sisley Phyto-Ombres - nowe cienie do powiek 34
 
>
 
 

Feeria barw i nieskończone możliwości eksperymentowania sprawiają, że nie oprzesz się magii cieni Phyto-Ombres. 20 świetlistych odcieni, 4 rodziny kolorystyczne oraz 5 efektów makijażu pozwala na uzyskanie wielu możliwości stylizacji: matowej, satynowej, metalizującej, świetlistej lub brokatowej. Wszystkie odcienie tworzą spójną paletę barw, więc można je stosować samodzielnie lub łączyć aplikując warstwowo. Indywidualnie dobrane efekty makijażu rozświetlają i podkreślają spojrzenie w zależności od nastroju, pory dnia czy okazji.


"Aksamitna, kremowa, stapiająca się ze skórą wyjątkowo lekka hybrydowa formuła. Ultra czyste pigmenty. Świetliste, intensywne, wibrujące."

Nowe cienie Phyto-Ombres marki Sisley

Kolory na powiekach, graficzna kreska, wibrujący makijaż smoky eyes, lub delikatny akcent rozświetlenia.

Daj się porwać tej jesieni nowym cieniom do powiek. Nasycone barwnymi pigmentami oraz odbijającą światło mikro masą perłową cienie, które można łączyć w nieskończonych kombinacjach, zapewnią zróżnicowane efekty makijażu, nadając spojrzeniu głębię i blask.

W 2019 roku Sisley prezentuje cienie Phyto-Ombres

Nowa kolekcja dwudziestu świetlistych, intensywnych i magnetycznych cieni do powiek o kremowych konsystencjach oraz zróżnicowanych i wyrazistych efektach makijażu.

20 cieni we wszystkich odmianach blasku!


#Shine&Light


Czyste pigmenty i intensywne rozświetlenie...

Najwyższa dotąd zawartość, zastosowana przez Sisley, odbijającej światło mikro masy perłowej w produktach wraz z wyjątkowo czystymi pigmentami pozwala uzyskać wyraziste, trwałe i wyjątkowe kolory, dzięki którym spojrzenie rozbłyśnie na nowo.


#Touch&Feel


Aksamitna, zmysłowa, hybrydowa formuła

Kremowo-pudrowa formuła stapia się ze skórą dzięki zastosowaniu filmotwórczych polimerów oraz żelu cukrowego, które nadają konsystencji wygładzających właściwości.


Makijaż szyty na miarę

Dzięki naturalnej mice i mikrocząsteczkom krzemionki, lekka i aksamitna formuła umożliwia wypracowanie dowolnego efektu makijażu oraz gładkiego niedostrzegalnego filmu. Linie i załamania powieki stają się mniej widoczne. Makijaż pozostaje nienaganny od rana aż do późnej nocy.


#AlwaysTakeCare

Dodatkowe właściwości pielęgnacyjne

Wzbogacona dwoma naturalnymi olejkami (olejek z nasion kamelii oraz z owoców dzikiej róży) formuła o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych przynosi uczucie ukojenia oraz komfortu, bez przesuszania skóry powiek. Składniki aktywne pochodzenia roślinnego (ekstrakt z zielonej herbaty oraz białej lilii i olejek z nasion kamelii) nadają miękkości formule "Glow" oraz są delikatne dla skóry powiek.


#PlayAndStartAgain


Feeria barw i nieskończone możliwości eksperymentowania sprawiają, że nie oprzesz się magii cieni Phyto-Ombres


1. The Nudes

6 naturalnych odcieni dla efektu "no make-up". Można je aplikować samodzielnie dla efektu świeżego, świetlistego makijażu, jako bazę wyrównującą kolor powieki lub jako rozświetlający akcent.


2. The Smoky

6 stonowanych odcieni o wysokiej pigmentacji, stworzonych na potrzeby stylizacji intensywnego makijażu smoky eyes zarówno na dzień jak i na wieczór. Można je aplikować samodzielnie jako wyrazisty akcent kolorystyczny, jako eyeliner lub do cieniowania linii rzęs.


3. The Arty

5 barwnych, efektownych i modnych odcieni, które umożliwiają tworzenie wyrazistych stylizacji o kontrastowych połączeniach "color block". Można je aplikować samodzielnie lub dla tych, którzy kochają odważny wygląd w połączeniu z innymi odcieniami.


4. The Glows

3 metalizujące odcienie, które pozwalają grać światłem oraz nadają urzekający wyraz spojrzeniu. Idealny jako pojedynczy wytworny odcień, jako rozświetlający akcent w wewnętrznych kącikach oczu lub na inny kolor jako wykończenie makijażu. Są jeszcze lepsze w połączeniu z pozostałymi siedemnastoma odcieniami dodając im opalizującego woalu.

#EasyGoin,EasyWearing


Opakowanie ma formę kwadratowej czarnej, minimalistycznej i ponadczasowej puderniczki w której znajduje się jeden odcień. Prawdziwy "must have".


Cena: 175 zł / 1,5 gAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-10-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności