Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat - nowa gama podkładów rozświetlających

<
Gallery image
>
Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat 1
<
Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat 1Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat 2Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat 3Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat 4Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat 5Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat 6Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat 7
 
>
 
 

Sisley prezentuje udoskonaloną wersję swojego kultowego podkładu Phyto-Teint Éclat, wprowadzając Phyto-Teint Ultra Éclat - podkład rozświetlający ze wzmocnioną formułą pielęgnacyjną i aksamitnym wykończeniem. Więcej rozświetlenia oraz więcej właściwości pielęgnacyjnych to walory nowego podkładu dedykowanego każdej tonacji skóry, dostępnego w 8 odcieniach.


Cera skąpana w świetle

Cera emanuje światłem, skóra promienieje pięknem... Marka Sisley Paris potwierdza swoją ekspertyzę, opracowując formułę, która w doskonały sposób łączy makijaż z pielęgnacją, dodając skórze nowego blasku.


Włącz światło

Nowa formuła Phyto-Teint Ultra Éclat zawiera kompleks minerałów (cynk, miedź i magnez), który pozwala skórze swobodnie oddychać i uwalnia jej blask. Blask skóry jest podkreślony, skóra staje się promienna, świeża i nieskazitelna.


Nawilżenie podstawą pielęgnacji

Nawilżona skóra jest źródłem zdrowego blasku. Formuła Phyto-Teint Ultra Éclat zwiększa nawilżenie dzięki zawartym w niej ekstraktom z malwy (bogatym w cukry) oraz kwiatom gardenii (bogatym we flawonoidy). Optymalnie nawilżona, świeża i miękka skóra doskonale odbija światło i promienieje blaskiem przez cały dzień.


Ochrona pod ręką

Makijaż działa niczym ochronna tarcza, która chroni skórę przed utlenianiem i zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Skóra znajduje się na pierwszej linii ognia podczas kontaktu z zanieczyszczeniami atmosferycznymi: cera może stać się matowa, ziemista i zniszczona. Ochrona: makijaż powinien działać niczym bariera ochronna.

Dział Badawczy marki Sisley postanowił wzbogacić nową formułę o składniki, które przeciwdziałają polutantom i mają działanie antyoksydacyjne, aby chronić naturalny blask cery i zapobiegać jej matowieniu.
Ekstrakt z nasion gryki - emblematyczny składnik aktywny typu anti-pollution marki Sisley, występujący również w gamie Phyto-Blanc i Sisleyouth Anti-Pollution, pomaga skórze skuteczniej chronić się przed szkodliwym działaniem czynników środowiska zewnętrznego, zanieczyszczeniami atmosferycznymi oraz przed drobnymi cząsteczkami.


Z każdym dniem naturalny blask cery jest zabezpieczony i wzmocniony

Phyto-Teint Ultra Éclat - naturalna doskonałość

Nowy podkład Phyto-Teint Ultra Éclat daje również rewelacyjny efekt makijażu.
● Jego działanie wygładzające zostało wzmocnione dla bardziej aksamitnego wykończenia i efektu nieskazitelnej cery.
● Pigmenty soft focus działają niczym pryzmat, odbijając światło we wszystkich kierunkach, minimalizując niedoskonałości i oznaki zmęczenia. Dodają cerze jeszcze więcej rozświetlenia natychmiast po aplikacji i przez kolejne osiem godzin.
W chwili aplikacji, podkład otula skórę wygładzającą i udoskonalającą poświatą.


Rozświetlenie, pielęgnacja i makijaż

Niedoskonałości skóry i zmarszczki stają się mniej widoczne. Cera wygląda na skąpaną w promieniach światła - jest rozświetlona i wygładzona na dłużej.
Korek flakonu zdobi charakterystyczny dla marki Sisley motyw zebry.


Niedostrzegalna i natychmiastowo stapiająca się ze skórą konsystencja

Phyto-Teint Ultra Éclat, łączy kolor z kompleksowym działaniem pielęgnacyjnym, dzięki lekkiej, niewidocznej formule. Daje efekt "drugiej skóry" oraz nadaje gładkie i promienne wykończenie. Dzięki swojej beztłuszczowej formule sprawia, że cera pozostaje świeża nawet w upalne i wilgotne dni.


8 promiennych odcieni

0 Porcelaine / bardzo jasny / beżowy
0+ Vanilla / bardzo jasny / różowy
1 Ivory / jasny / różowy
2 Soft Beige / jasny / różowy
2+ Sand / jasny / beżowy
3 Natural / średni / różowy
3+ Apricot / średni / beżowy
4 Honey / średni / różowy


Cena: 335 zł / 30 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności