Smashbox Photo Edit Eye Shadow Trio - nowa gama cieni do powiek

<
Gallery image
>
Smashbox Photo Edit Eye Shadow Trio 1
<
Smashbox Photo Edit Eye Shadow Trio 1Smashbox Photo Edit Eye Shadow Trio 2Smashbox Photo Edit Eye Shadow Trio 3Smashbox Photo Edit Eye Shadow Trio 4Smashbox Photo Edit Eye Shadow Trio 5Smashbox Photo Edit Eye Shadow Trio 6Smashbox Photo Edit Eye Shadow Trio 7Smashbox Photo Edit Eye Shadow Trio 8Smashbox Photo Edit Eye Shadow Trio 9Smashbox Photo Edit Eye Shadow Trio 10
 
>
 
 

Stworzone przez profesjonalistów trio, nadające oczom hipnotyzujące spojrzenie. Te wygodne, przenośne palety są dostępne w wielu odcieniach. Zarówno neutralnych jak i pełnych najmodniejszych odcieni. Łatwe w łączeniu, bogate w pigment formuły zostały stworzone przez ekspertów Smashbox w wielu wersjach kolorystycznych. To palety, które wyrównują koloryt skóry i nadają oczom wyrazisty kontur.


"Nowe, potrójne zestawy uwolnią Ciebie od dobierania pasujących do siebie cieni. Modne i bogate w pigment odcienie stworzą idealny, spójny look" - Lori Taylor Davis, Global Pro Lead Artist.

Dlaczego jest wyjątkowe: Niewielka paleta zawiera podwójną ilość cienia, którego będziesz najwięcej używać oraz instrukcje krok po kroku. Stworzenie widowiskowego looku nigdy nie było tak efektowne - i proste... a cienie, których używasz są dwa razy większe.

Dostępne odcienie:
Nudie Pic: Fair
Nudie Pic: Light
Nudie Pic: Medium
Nudie Pic: Deep, Day Rate, Double Tap
#Goals, Holy Crop, It’s Fire, Night Shoot, On Location, Punked
#Repost, Showmance, Snap Queen, Tag Me.


Jak ich używać?

1. Zacznij od nałożenia 24 Hour Photo Finish Shadow Primer
2. Nakładaj bazowy kolor od linii rzęs w stronę brwi
3. Nałóż na powieki jaśniejszy cień
4. Nałóż ciemniejszy cień w zagłębienie nad powieką i/lub użyj go jako eyelinera
5. Nakładaj więcej warstw, żeby uzyskać intensywny kolor


Cena: 99 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 14-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności