Akcja "Krem za krem Vol. II" - druga edycja akcji wszech czasów marki Samarité!

<
Gallery image
>
Akcja "Krem za krem Vol. II" Samarité 1
<
Akcja "Krem za krem Vol. II" Samarité 1Akcja "Krem za krem Vol. II" Samarité 2Akcja "Krem za krem Vol. II" Samarité 3Akcja "Krem za krem Vol. II" Samarité 4Akcja "Krem za krem Vol. II" Samarité 5Akcja "Krem za krem Vol. II" Samarité 6Akcja "Krem za krem Vol. II" Samarité 7
 
>
 
 

Wymień swój obecny krem do twarzy na kultowy Divine Cream! Akcja "Krem za krem" powróciła! Już po raz drugi najskuteczniejszy nawilżająco-odmładzający krem do twarzy Divine Cream, który sprzedaje się w Polsce co 7 minut, można otrzymać w prezencie. Wystarczy wysłać dotychczasowy krem do twarzy, a Samarité wymieni go na swój niekwestionowany bestseller!


Samarité to obietnica, która zawsze się spełnia, zatem - zgodnie z obietnicą - wraca akcja "Krem za krem"! Przez kolejne dwa tygodnie każdy, kto odeśle marce swój dotychczasowy krem do twarzy, otrzyma w zamian Divine Cream, który jest lekki jak krem na dzień, bogaty jak krem na noc i odżywczy jak krem pod oczy. Ten niesamowity kosmetyk zawiera aż 33 cenne naturalne ekstrakty, 93% składników pochodzenia naturalnego, 0% olejów, 0% kontrowersyjnych składników oraz 0% sztucznych substancji zapachowych. Dzięki temu Divine Cream idealnie poprawia kondycję skóry i ją odmładza, dogłębnie nawilża przez 48 h, redukuje zmarszczki, wyraźnie liftinguje i natychmiastowo wyrównuje koloryt, nadając skórze zdrowy wygląd. Może być stosowany do każdego rodzaju skóry, nawet tej wymagającej: suchej, tłustej, mieszanej i wrażliwej. Akcja "Krem za krem" to doskonała okazja, aby poznać jego boskie działanie.


Jak wymienić swój obecny krem na Divine Cream Samarité?

Akcja "Krem za krem Vol. II" trwa w dniach 1 do 15 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania zapasów. W tym okresie wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej i w ciągu 48 godzin od tego momentu wysłać na wskazany w regulaminie adres swój obecny krem do twarzy (z wyłączeniem kosmetyków Samarité). Krem może być pełny, częściowo zużyty, bądź zużyty do końca, ale ważne, by jego cena regularna wynosiła minimum 80 zł. W ciągu 14 dni roboczych od otrzymania kremu do twarzy od Ciebie, Samarité wymieni go na kultowy Divine Cream o wartości 149,99 zł. Uwaga, w tej akcji możesz wziąć udział tylko teraz i tylko raz. Nie czekaj! Liczba kremów jest ograniczona.

Szczegóły i regulamin: https://samarite.eu/pl/special-offer/krem-za-krem



Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 01-06-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES