Aquaselin Extreme Spray - antybakteryjny preparat do higienicznej dezynfekcji rąk

<
Gallery image
>
Aquaselin Extreme Spray 1
<
Aquaselin Extreme Spray 1Aquaselin Extreme Spray 2
 
>
 
 

Aquaselin Extreme Spray to antybakteryjny preparat o skutecznym działaniu ochronnym, zapewniający natychmiastowy komfort naszym dłoniom. Przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk.


Wykazuje działanie:
-  bakteriobójcze
-  grzybobójcze
-  wirusobójcze

Skuteczność spray'u Aquaselin Extreme oparta jest na wysokich stężeniach etanolu (93%). Zawarty w preparacie mentol przyjemnie odświeża dłonie. Formuła wzbogacona została o D-pantenol – substancję nawilżającą, która minimalizuje uczucie wysuszenia skóry, mimo wysokiego stężenia alkoholu.

Spray Aquaselin Extreme sprawdzi się zwłaszcza, gdy nie możemy umyć rąk za pomocą wody i mydła. Warto mieć go zawsze przy sobie – w torebce czy w kieszeni, jest bardzo poręczny. Kosmetyk szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości.

Aplikacja:

Należy wstrząsnąć spray przed każdym użyciem. Stosować na ręce oraz przestrzenie pomiędzy palcami, rozpylając z odległości ok. 20 cm. Pozostawić do wchłonięcia.

Cena: 23 zł / 50 ml

Aquaselin Extreme Spray firmy Oceanic dostępny jest w aptekach i na www.estore.oceanic.com.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 01-04-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności