Artistry™ Dermasonic Ultimate Eye - urządzenie do pielęgnacji okolic oczu

<
Gallery image
>
Artistry™ Dermasonic Ultimate Eye 1
<
Artistry™ Dermasonic Ultimate Eye 1Artistry™ Dermasonic Ultimate Eye 2Artistry™ Dermasonic Ultimate Eye 3Artistry™ Dermasonic Ultimate Eye 4Artistry™ Dermasonic Ultimate Eye 5Artistry™ Dermasonic Ultimate Eye 6Artistry™ Dermasonic Ultimate Eye 7
 
>
 
 

Marka Artistry™ stworzyła urzadzenie wspomagające pielęgnację skóry wokół oczu Dermasonic Ultimate Eye. Nowość Artistry™, to nakładka do urządzenia Dermasonic wspomagająca wchłanianie kremów pod oczy oraz stymulująca skórę, by zapewnić jej witalność. Otocz swoją skórę opieką na jaką zasługuje!

Jedną z funkcji skóry jest ochrona przed czynnikami zewnętrznymi i zapobieganie utracie wilgoci i składników odżywczych. Warstwa ochronna skóry działa jednak tak skutecznie, że produkty do jej pielęgnacji pozostają jedynie w warstwie wierzchniej i nie są w stanie w pełni wykorzystać swojego potencjału. Ponadto cera w każdej części twarzy jest inna i wymaga różnych zabiegów. Skóra wokół oczu jest pięciokrotnie cieńsza od pozostałych części twarzy, a mniejsza ilość sebum i duża ruchomość zwiększają jej podatność na przesuszenie i powstawianie zmarszczek.


Wzmocnij korzyści płynące ze stosowania produktów pod oczy Artistry™!

Urządzenie do pielęgnacji okolic oczu to nakładka do urządzenia Artistry™ Dermasonic, specjalnie zaprojektowana z myślą o tym wyjątkowo wymagającym obszarze. Dermasonic Ultimate Eye poprawia wchłanianie składników aktywnych zawartych w kremach Artistry™ i zapewnia zdrową stymulację skóry w miejscach, w których tworzą się "kurze łapki".


Urządzenie do pielęgnacji okolic oczu Artistry™ Dermasonic Ultimate Eye

Nakładka umożliwia pielęgnację delikatnej skóry na trzy sposoby: łagodna galwanizacja wspomaga wchłanianie składników kremów pod oczy, delikatna kuracja termiczna poprawia krążenie płynów w skórze, a mikrowibracje zdrowo stymulują skórę i zapewniają jej witalność. Wyjątkowo trwała głowica została powleczona rodem należącym do grupy platynowców odpowiednim do pielęgnacji delikatnej skóry okolic oczu. Urządzenie może pracować w dwóch trybach: włączonym ("on"), który poprzez działanie mikroprądów jonowych, mikrowibrację i kurację termiczną wspomaga wchłanianie produktów pod oczy Artistry™ oraz wyłączonym ("off"), który masuje skórę, zapewniając jej w ten sposób zdrową stymulację.

Cena: 310 zł


Urządzenie Artistry™ Dermasonic

Aby przygotować skórę na przyjęcie produktów pielęgnacyjnych i wspomóc ją w procesie wchłaniania zawartych w kosmetykach składników odżywczych, projektanci Artistry™ stworzyli Dermasonic. To innowacyjne urządzenie dostępne z trzema oddzielnymi głowicami: głowicą z ultradźwiękową szpatułką, głowicą z galwanicznym jonem dermalnym i nową nakładką Ultimate Eye, opracowane zostało z myślą o różnorodnych obszarach skóry twarzy, aby zapewnić jej profesjonalną pielęgnację w warunkach domowych.

Galwaniczny Jon Dermalny delikatnie stymuluje i masuje skórę na mikropoziomie, umożliwiając przenikanie produktów i serum marki Artistry do jej głębszych warstw, dzięki czemu zwiększają ich skuteczność. Działa on w 6 trybach: liftingującym (Lift), przeciwzmarszczkowym (Wrinkle), nasycającym witaminą C (Vitamin C), nawilżającym (Hydrate), rozświetlającym (Radiant) oraz Signature Select, który wspomaga wchłanianie serum. Wszystkie tryby działają na zasadzie optymalizacji prądów jonowych.

Szpatułka ultradźwiękowa wytwarza wibracje dźwiękowe na poziomie 30 000 Hz wywołujące efekt strumienia perlistego podczas kontaktu z wodą lub tonikami marki Artistry™. Strumień ten wnika głęboko w pory skóry, oczyszczając je z zaskórników, pozostałości makijażu i nadmiaru sebum.

Cena: 1361 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 25-09-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności