Avon True Mist Spray - delikatna mgiełka do twarzy

Szukasz kosmetyku, który w upalne dni odpowiednio nawilży Twoją cerę? Właśnie znalazłaś! Specjalnie na lato Avon wprowadza nową mgiełkę nawilżającą z antyoksydantami Avon True Mist Spray.


Delikatna mgiełka z antyoksydantami świetnie nawilża i chroni. Możesz ją stosować zawsze, gdy potrzebujesz.

Po pierwsze - nawilżenie i ochrona

Możesz używać jej o każdej porze: rano, aby dodać skórze energii, w ciągu dnia, by odświeżyć makijaż i wieczorem, aby zwiększyć nawilżenie skóry nawet o 80%. Mgiełka Avon to również antyoksydacyjna ochrona – tworzy niewidoczną barierę, która pomaga neutralizować szkodliwe działanie wolnych rodników, przyspieszających proces starzenia. Dzięki poręcznemu opakowaniu, zmieścisz ją w każdej torebce i użyjesz, kiedy chcesz i gdzie chcesz.Mgiełka do twarzy Avon True Mist Spray, 100 ml, będzie dostępna w katalogu Avon 10/2019 w cenie od 10,99 zł.

Mgiełkę do twarzy Avon True Mist Spray można zamówić u Ambasadorek Piękna Avon, w tym za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog Avon https://pl.avon-brochure.com/ oraz w sklepie Avon Studio w warszawskich Złotych Tarasach. Kupując produkty Avon od Ambasadorek Piękna, wspierasz ich przedsiębiorczość.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności