Becca Cosmetics Ignite Liquified Light Highlighter - płynny rozświetlacz do twarzy i ciała

<
Gallery image
>
Becca Cosmetics Ignite Liquified Light Highlighter 1
<
Becca Cosmetics Ignite Liquified Light Highlighter 1Becca Cosmetics Ignite Liquified Light Highlighter 2Becca Cosmetics Ignite Liquified Light Highlighter 3Becca Cosmetics Ignite Liquified Light Highlighter 4Becca Cosmetics Ignite Liquified Light Highlighter 5Becca Cosmetics Ignite Liquified Light Highlighter 6Becca Cosmetics Ignite Liquified Light Highlighter 7Becca Cosmetics Ignite Liquified Light Highlighter 8Becca Cosmetics Ignite Liquified Light Highlighter 9Becca Cosmetics Ignite Liquified Light Highlighter 10Becca Cosmetics Ignite Liquified Light Highlighter 11Becca Cosmetics Ignite Liquified Light Highlighter 12
 
>
 
 

Płynny rozświetlacz do twarzy i ciała nadaje skórze perłowy blask. Jego wielowymiarowe mikroperełki nadają skórze perłowy blask, a przezroczysta, żelowa formuła nie pozostawia śladów na ubraniach i jest wodoodporna. Wzbogacony olejem słonecznikowym i witaminą E zapewnia całodzienne nawilżanie. Pachnie ananasem, kokosem i kwiatem pomarańczy.


Wykorzystaj moc płynnego światła dzięki rozświetlaczowi do twarzy i ciała o niezwykle lekkiej konsystencji. Wielowymiarowe mikroperełki nadają skórze perłowy blask, a przezroczysta, żelowa formuła nie pozostawia śladów na ubraniach i jest wodoodporna. Energetyzująca kompozycja zapachowa łączy w sobie soczystość ananasa, świeże nuty kokosowe i kwiaty pomarańczy. Nawilżająca formuła i pobudzający wszystkie zmysły zapach wprawiają w optymistyczny nastrój i opromieniają Cię od wewnątrz i od stóp do głów.

Wzbogacony olejem słonecznikowym i witaminą E zapewnia całodzienne nawilżanie. Rozświetlacz można nakładać warstwowo, aby uzyskać efekt płynnego rozświetlenia lub rozprowadzić cienką warstwę, aby rozpromienić skórę świeżym, naturalnym blaskiem.


Stosowanie:

Do stosowania na ciało, w tym ręce, nogi, ramiona i dekolt. Nałóż 2-3 krople i dokładnie rozprowadź. W przypadku aplikacji na wystające partie twarzy, takie jak kości policzkowe i mostek nosa, nałóż 1 kroplę, wklep i dokładnie rozprowadź.


Odcienie:

Acceptance – perła w kolorze subtelnego złota mieniąca się różowym blaskiem (wypróbuj, jeśli podobał Ci się Shimmering Skin Perfector™ Liquid w odcieniu Pearl).
Passion – perła w bladym kolorze mieniąca się złotą poświatą (wypróbuj, jeśli podobał Ci się Shimmering Skin Perfector™ Liquid w odcieniu Moonstone lub Opal).
Creativity – perła w kolorze subtelnego złota mieniąca się różowo-brzoskwiniowym blaskiem (wypróbuj, jeśli podobał Ci się Shimmering Skin Perfector™ Liquid w odcieniu C Pop).
Gratitude – perła w ciepłym miedzianym kolorze mieniąca się blaskiem różowego złota (wypróbuj, jeśli podobał Ci się Shimmering Skin Perfector™ Liquid w odcieniu Rose Gold).
Strength – perła w kolorze promiennego brązu mieniąca się złotym blaskiem (wypróbuj, jeśli podobał Ci się Shimmering Skin Perfector™ Liquid w odcieniu Topaz).


Cena: 159 zł / 45 ml

Kosmetyki marki Becca Cosmetics dostępne są w Polsce wyłącznie w perfumeriach sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 23-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności