Belif Pore Cleaner Bubble Foam - maseczka oczyszczająca pory

<
Gallery image
>
Belif Pore Cleaner Bubble Foam 1
<
Belif Pore Cleaner Bubble Foam 1Belif Pore Cleaner Bubble Foam 2Belif Pore Cleaner Bubble Foam 3
 
>
 
 

Innowacyjna "bąbelkowa" maseczka od Belif, która usuwa ze skóry zanieczyszczenia oraz oczyszcza pory dla natychmiastowej poprawy kolorytu skóry oraz jej wygładzenia. Zawiera kompleks z dzikiej róży, bogaty w antyoksydanty, miętę oraz eukaliptus, które wpływają na kontrolowanie wydzielania sebum oraz minimalizują powiększne pory. Dodatkowo produkt zawiera ekstrakt z olejku z moringi, znany i silny antyoksydant znany ze swoich właściwości detoksyfikujących, który pomaga usuwać zanieczyszczenia ze skóry oraz wpływa na poprawę kolorytu skóry.


Stosowanie:

Po oczyszczeniu skóry nałóż 2-3 pompki produktu na suchą skórę twarzy, omijając okolice oczu.
Poczekaj minutę, aż wytworzy się piana.
Wmasuj powstałą pianę w skórę, dla delikatnego efektu złuszczania, a następnie spłucz przy pomocy letniej wody.

Produkt jest testowany dermatologicznie oraz wolny od olejów mineralnych, syntetycznych konserwantów, zapachów oraz składników pochodzenia zwierzęcego.


Cena: 129 zł / 100 ml

Kosmetyki marki Belif dostępnę są w Polsce wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności