Black Friday w Klinice Miracki

"Kolor czarny detronizuje wszystko" - zwykła mawiać ponadczasowa ikona mody i elegancji, Coco Chanel. Warszawska Klinika Miracki na kolor czarny stawia tylko raz w roku - w czasie trwania Black Friday! I trawestując wielką projektantkę głosi "Black Friday detronizuje wszystkie ceny".


W tym roku od oferty promocyjnej Kliniki Miracki można dostać estetycznego zawrotu głowy. Rabaty do 88% to niepowtarzalna okazja, aby zafundować sobie odrobinę piękna i luksusu. Tym bardziej, że choć zabiegi objęte promocją można wykupić tylko do najbliższej niedzieli 26 listopada to wykorzystać można je przez trzy, a niektóre nawet przez sześć miesięcy.

Zabiegi z oferty Black Friday można kupić i wykonac w każdej z placówek warszawskiej kliniki: na Mokotowie przy al. Wilanowskiej 67, w Śródmieściu, w nowootwartej placówce przy ul. Królewskiej 18 i na Ursynowie, gdzie klinika mieści się przy al. KEN 54.

Pełna ofertę zabiegów objętych promocją Black Friday znajdziecie oczywiście na stronie www.klinikamiracki.pl. Informacji o cenach i zabiegach możecie zasięgnąć również drogą mailową: rejestracja@klinikamiraci.pl lub kontaktując się telefonicznie z doradcami Pacjenta 221 030 030 lub 605 905 608.

Zapraszamy serdecznie!
Klinika MirackiAutor: Redakcja
Data publikacji: 22-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto