Black Friday w Klinice Miracki

"Kolor czarny detronizuje wszystko" - zwykła mawiać ponadczasowa ikona mody i elegancji, Coco Chanel. Warszawska Klinika Miracki na kolor czarny stawia tylko raz w roku - w czasie trwania Black Friday! I trawestując wielką projektantkę głosi "Black Friday detronizuje wszystkie ceny".


W tym roku od oferty promocyjnej Kliniki Miracki można dostać estetycznego zawrotu głowy. Rabaty do 88% to niepowtarzalna okazja, aby zafundować sobie odrobinę piękna i luksusu. Tym bardziej, że choć zabiegi objęte promocją można wykupić tylko do najbliższej niedzieli 26 listopada to wykorzystać można je przez trzy, a niektóre nawet przez sześć miesięcy.

Zabiegi z oferty Black Friday można kupić i wykonac w każdej z placówek warszawskiej kliniki: na Mokotowie przy al. Wilanowskiej 67, w Śródmieściu, w nowootwartej placówce przy ul. Królewskiej 18 i na Ursynowie, gdzie klinika mieści się przy al. KEN 54.

Pełna ofertę zabiegów objętych promocją Black Friday znajdziecie oczywiście na stronie www.klinikamiracki.pl. Informacji o cenach i zabiegach możecie zasięgnąć również drogą mailową: rejestracja@klinikamiraci.pl lub kontaktując się telefonicznie z doradcami Pacjenta 221 030 030 lub 605 905 608.

Zapraszamy serdecznie!
Klinika MirackiAutor: Redakcja
Data publikacji: 22-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności