Carex - antybakteryjne mydła w wiosennej odsłonie

<
Gallery image
>
Carex - antybakteryjne mydła 1
<
Carex - antybakteryjne mydła 1Carex - antybakteryjne mydła 2Carex - antybakteryjne mydła 3Carex - antybakteryjne mydła 4Carex - antybakteryjne mydła 5Carex - antybakteryjne mydła 6Carex - antybakteryjne mydła 7Carex - antybakteryjne mydła 8Carex - antybakteryjne mydła 9Carex - antybakteryjne mydła 10
 
>
 
 

Pierwsze słoneczne promienie wiosny zachęcają do podejmowania decyzji o zmianach. Powód? Budząca się do życia po zimie przyroda, dodaje nam pozytywnej energii i motywuje do działania. To dobry moment, aby zrewidować swoje dotychczasowe przyzwyczajenia i wprowadzić nowe zdrowe nawyki. Trening outdoorowy? Spacer z psem po parku? A może wspólna zabawa z dziećmi na placu zabaw? Wiosna daje nam wiele możliwości na aktywne spędzanie czasu, a Carex - teraz w zupełnie nowej odświeżonej szacie graficznej, zadba o prawidłową higienę Twoich dłoni w ferworze wiosennych przemian!


Marka Carex zachęca do aktywnego, rodzinnego korzystania z pierwszych wiosennych promieni słonecznych bez obaw o ubrudzenie swoich rąk. Piasek, kurz, sierść zwierząt, to one najczęściej lądują na naszych dłoniach. Niestety nasze dłonie przenoszą też najwięcej bakterii, które są przyczyną późniejszych infekcji zarówno u dorosłych jak u dzieci. Bez obaw! Antybakteryjne mydła do rąk Carex usuwają drobnoustroje, a zawarte w nich składniki pielęgnacyjne dbają o skórę dłoni, co sprawia że są idealnym elementem codziennej higieny wszystkich członków rodziny.

Wiosenna metamorfoza mydeł do rąk Carex to nowoczesna, świeża szata graficzna butelki oraz formulacje  wzbogacone o większą zawartość składników pielęgnacyjnych. Carex zatroszczy się o to, aby skóra Twoich dłoni były gładka i miękka w dotyku. Mydła do rąk Carex są przebadane pod kątem dermatologicznym i całkowicie bezpieczne dla zdrowia zarówno dorosłych, jak dzieci.


W skład linii antybakteryjnych mydeł w płynie dla całej rodziny, wchodzą produkty w butelkach z pompką oraz ich odpowiedniki w opakowaniach uzupełniających:

Carex Original to mydło zawierające kompozycję składników nawilżających. Jego delikatność dla skóry została potwierdzona dermatologicznie.

Carex Moisture Plus to wariant, który  zawiera składniki nawilżające: glicerynę oraz witaminę E, które pomagają dłoniom zachować gładkość, miękkość oraz zdrowy wygląd.

Carex Sensitive to wariant stworzony dla skóry wrażliwej, posiada delikatną kompozycję zapachową bez alergenów.

Carex Aloe Vera to mydło, które zostało wzbogacone ekstraktem z aloesu, znanego ze swoich właściwości regenerujących. Wspiera naturalną barierę antybakteryjną skóry.


Carex Kitchen to antybakteryjne mydło stworzone do użytku w kuchni. Dzięki specjalnej technologii neutralizującej nieprzyjemne zapachy doskonale usuwa pozostające na dłoniach intensywne aromaty takich składników jak ryby, czosnek czy cebula.

Carex Fun Editions to linia mydeł stworzonych specjalnie z myślą o najmłodszych. Dzięki zabawnym kolorom i słodkim zapachom skutecznie zachęcą dzieci do mycia rąk. Polecane dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Carex Strawberry Laces to mydło o słodkim zapachu żelków truskawkowych.
Carex Bubble Gum to wariant pachnący gumą balonową.
Carex Splash charakteryzuje się świeżym zapachem i nie zawiera barwników.


Cena: 6,99 zł / 250 ml

Mydła do rąk Carex, dostępne są również w opakowaniach uzupełniających 500 ml / cena: 8,49 zł i 1000 ml / cena 13,99 zł.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności