CHANEL Holiday 2019 - święta z magicznymi prezentami

<
Gallery image
>
CHANEL Holiday 2019 1
<
CHANEL Holiday 2019 1CHANEL Holiday 2019 2CHANEL Holiday 2019 3CHANEL Holiday 2019 4CHANEL Holiday 2019 5CHANEL Holiday 2019 6CHANEL Holiday 2019 7CHANEL Holiday 2019 8CHANEL Holiday 2019 9CHANEL Holiday 2019 10CHANEL Holiday 2019 11CHANEL Holiday 2019 12CHANEL Holiday 2019 13CHANEL Holiday 2019 14
 
>
 
 

Aby uczcić sezon świąteczny francuski dom mody CHANEL zaprasza do obejrzenia magii marki i czarującego świata Jean-Paula Goude z czterema ekskluzywnymi ofertami w limitowanej edycji z kultowym zapachem N°5 w roli głównej.


N°5 EAU DE PARFUM, N°5 L'EAU, COCO MADEMOISELLE EAU DE PARFUM GIFT SET

Kultowa butelka CHANEL (100 ml) zajmuje centralne miejsce w teatralnym, czarno-białym kolekcjonerskim pudełku przyprószonym płatkami śniegu, które odsłania magiczny świat. A dla entuzjastów ROUGE ALLURE zestaw upominkowy jest również dostępny z małą butelką i wybraną pomadką.


N°5 EAU DE PARFUM MINI TWIST AND SPRAY, N°5 L'EAU

W świątecznym opakowaniu znajdziemy N°5 L'EAU MINI TWIST AND SPRAY w finezyjnym flakonie o kształcie pomadki do ust. Nowy przyjazny w podróży format 7 ml otwiera się prostym przekręceniem dłoni i umożliwia perfumowanie jednym gestem.
Czarno-złote linie dla N°5 Eau de Parfum, biało-czarne dla N°5 L'EAU, każdy MINI TWIST AND SPRAY został ubrany w urzekajace, świąteczne opakowanie.  Aby nosić go tak długo, jak dusza zapragnie,posiada dodatkowo dwa wmienne wkłady. Zestaw wkładów jest również dostępny w sklepach CHANEL i na www.chanel.com.


N°5 FRAGMENTS D'OR

Ten bogaty żel, mieszczący się w dużej szklanej butelce (250 ml), to nie tylko subtelnie pachnąca skóra o najbardziej pożądanym zapachu CHANEL, ale także połyskująca  przypominająca klejnoty złota woalka  N°5 FRAGMENTS D’OR to unikatowy pomysł na obdarowanie kogoś ponadczasowym klasykiem.


GIFT SET + MINI TWIST AND SPRAY N°5 EAU DE PARFUM, N°5 L'EAU

Aby mieć pod ręką nuty zapachowe N°5, ten zestaw upominkowy zawiera kultową butelkę CHANEL (100 ml), którą można pielęgnować w domu, oraz przyjazny w podróży flakon MINI TWIST AND SPRAY (7ml). Minimalistyczne linie, subtelny czarno-biały design i otwierające się w teatralnym stylu opakowanie łączą się, tworzą pożądany i eleganckie pudełko upominkowe.Zdjęcia: serwis prasowy ChanelAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 26-11-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności