CHANEL Lipscanner - dobierz kolor pomadki Chanel poprzez aplikację nowej generacji

<
Gallery image
>
CHANEL Lipscanner 1
<
CHANEL Lipscanner 1CHANEL Lipscanner 2CHANEL Lipscanner 3CHANEL Lipscanner 4CHANEL Lipscanner 5CHANEL Lipscanner 6CHANEL Lipscanner 7
 
>
 
 

Chanel prezentuje Lipscanner, nową aplikację do makijażu ust nowej generacji. Lipscanner w zaledwie kilka sekund znajdzie pomadkę Chanel w idealnie dopasowanym odcieniu do Twoich pragnień. Po prostu dwa kliknięcia. Lipscanner rozpoznaje wybrany kolor, sugeruje interpretację Chanel z katalogu produktów i pozwala natychmiast wypróbować go na ustach z aplikacją do wirtualnego makijażu.


Pokochaj. Zeskanuj. Znajdź swoją idealną pomadkę.

Usta przyjaciółki. Portale społecznościowe. Internet. Czasopisma. Ulica. Plakat. Część ubioru. Obiekt. Inspiracja kolorami jest nieograniczona. Zeskanuj upragniony przez Ciebie kolor, a Lipscanner zasugeruje najbliższy odcień z gamy pomadek Chanel. Jeśli inspiracją jest twarz, Lipscanner zidentyfikuje również teksturę szminki, od matowej po błyszczącą. Lipscanner to pierwsza na świecie tego typu technologia opracowana wyłącznie dla marki Chanel, oparta na podwójnej wiedzy: w zakresie kolorów i faktur wszechświata ust Chanel oraz bardzo specyficznym zastosowaniu sztucznej inteligencji (AI) do makijażu. Lipscanner porównuje zeskanowany kolor z całą gamą odcieni pomadek Chanel, aby znaleźć pożądany produkt. Aplikacja oferuje intuicyjny, płynne i szybkie działanie, umożliwiające użytkownikom skanowanie dowolnego koloru i wizualizację interpretacji Chanel na sobie.

Lipscanner jest efektem wielomiesięcznej współpracy Studia Kreacji Makijażu Chanel i zespołu Chanel CX Lab, w trakcie której rozwijano funkcje aplikacji na podstawie dziesiątków tysięcy obrazów.


Spójrz. Zachwyć się.

Twarz celebryty na zdjęciu lub modelka w kampanii reklamowej... Zrób zdjęcie za pomocą aplikacji lub wybierz obraz z rolki aparatu i pozwól Lipscanner zidentyfikować twarz, wykryć i wyodrębnić usta. Sztuczna inteligencja natychmiast analizuje kolor i konsystencję noszonego makijażu i proponuje produkt do ust Chanel, który odpowiada Twoim pragnieniom.


Zeskanuj kolor, który Cię inspiruje.

Teraz można zakochać się w kolorze i natychmiast przenieść go na usta za pomocą produktu Chanel. Możesz również dopasować szminkę do swojego ulubionego stroju lub akcesoriów! Na podstawie zdjęcia zrobionego za pomocą aplikacji lub wybranego z albumu Lipscanner precyzyjnie dobiera żądany kolor za pomocą funkcji "Colour Picking", dzięki czemu algorytm może analizować odcień z dokładnością do najbliższego piksela, ustalać powiązania z każdym produktem do makijażu ust Chanel, wyodrębni i zaproponuje najbliższy odcień w dwóch lub trzech wykończeniach (matowym, satynowym, błyszczącym).


Zrealizuj swoje pragnienie w czasie rzeczywistym

Funkcja "Virtual Try On" w aplikacji pozwala przetestować zidentyfikowany produkt do makijażu Chanel na ustach, dając Ci doskonałą okazję do zrobienia sobie selfie, które możesz zachować lub udostępnić. Wykraczając poza zwykłe wirtualne doświadczenie makijażu, Lipscanner oferuje taką możliwość przekształcenia testu w rzeczywistość, proponując link do pożądanego odcienia na stronie chanel.com.


Oryginalna kreacja Chanel

Jako pierwszy kolorowy skaner opracowany przez Chanel, Lipscanner jest wynikiem kilkumiesięcznej współpracy między CX Lab a Studiem Kreacji Makijażu Chanel. Zaprojektowanie algorytmu wyłącznego dla Chanel i wyszkolenie go w zakresie rozwijania zdolności analitycznych na podstawie dziesiątek tysięcy obrazów twarzy zajęło kilka miesięcy. Wprowadzono ciągły proces udoskonalania, który będzie stopniowo włączany do przyszłych wydań produktów do makijażu ust Chanel.

Dzięki wymagającym standardom i precyzji Lipscanner rozpoznaje i proponuje najbardziej odpowiedni produkt, biorąc pod uwagę koloryt skóry i kształt ust. Szybkość analizy i łatwość użycia pozwala również skupić się na tym, co najważniejsze, dzięki wysokiej jakości wirtualnego makijażu Chanel: ocenie sugerowanej szminki nałożonej na własne usta w pożądanym odcieniu i wykończeniu.


Ponad 400 produktów do ust

Naturalny, różowy, pomarańczowy, czerwony i śliwkowy... 5 rodzin kolorów, każda dostępna w wielu teksturach: blask, połysk, metalik, satyna i mat. Studio Kreacji Makijażu Chanel opracowało każdy istniejący kolor i teksturę, aby zwirtualizować ponad 400 produktów do ust Chanel, wszystkie dostępne do natychmiastowego wirtualnego przymierzenia. Niezwykle dogłębna praca, która umożliwiła wzbogacenie technologii Lipscaner "Virtual Try On" w wyjątkowy sposób.

Lipscanner firmy Chanel to aplikacja (dostępna wyłącznie na IOS) na iPhone'a dostępna bezpłatnie od 22 lutego 2021 roku we Francji, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii, Korei i 15 innych krajach w Apple App Store.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 02-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności