CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray i N°5 L'Eau On Hand Cream - dwa nowe sposoby perfumowania się

<
Gallery image
>
CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 1
<
CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 1CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 2CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 3CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 4CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 5CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 6CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 7CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 8
 
>
 
 

Marka CHANEL wymyśliła dwa nowe sposoby noszenia zapachu dzięki produktom: N°5 L'Eau All-Over Spray - perfumowana mgiełka do ciała i włosów i N°5 L'Eau On Hand Cream - odżywczy krem do rąk i ciała w edycji limitowanej. Dwa nowe sposoby perfumowania się: szczodrze lub delikatnie. Który z nich wybierzesz?


CHANEL N°5 L’EAU ALL-OVER SPRAY - perfumowana mgiełka do ciała i włosów

N°5 L’EAU ALL-OVER SPRAY inspirowany jest N°5 L’EAU – współczesnym N°5. Spray perfumujący włosy i ciało w postaci świeżej i niezwykle szczodrej mgiełki, umożliwia nowy intuicyjny gest aplikacji. Przyjazna w podróży perfumowana mgiełka do ciała może służyć do odświeżania zapachu w dowolnej chwili dnia. Wychwalana prostota cechuje również minimalistyczne opakowanie produktu. Eleganckie, białe, matowe i nowoczesne – może Ci wszędzie towarzyszyć.
Rozpylaj ją zamaszystym gestem na ciele lub włosach.

Z powodu mniejszej koncentracji alkoholu N°5 L'EAU ALL-OVER SPRAY wydobywa najświeższy aspekt N°5 L'EAU. Nuty głowy – cytryna, mandarynka i pomarańcza, wzlatują do nieba dzięki aldehydom. Następnie wyłaniają się kwiaty niczym kolejny powiew: róża łączy się ze zwiewnym jaśminem i niezwykle nowoczesną frakcją ylang-ylang. Za tym kwiatowym bukietem wetiwer i cedr nadają kompozycji nowatorską dynamikę, łagodzoną nutami piżma. Jeszcze nigdy N°5 nie był tak naturalny. Tak świeży.

Olivier Polge – Kreator Zapachów CHANEL, zaczerpnął inspirację z nieskazitelnej struktury N°5, aby ukazać zapach w nowej odsłonie. Z subtelnym podejściem jubilera, zgłębiał oryginalną formułę i analizował każdy składnik, aby zrozumieć jego rzeczywistą rolę podczas kreacji N°5 L’EAU. Stworzył nową równowagę, uzyskał idealną dozę świeżości. Powstała esencja jego pokolenia.

N°5 L’EAU ALL-OVER SPRAY dzięki swojemu poręcznemu formatowi zachęca do nowego podejścia do perfumowania, dzięki czemu możesz go swobodnie nosić przez cały dzień. Nanoś na skórę, włosy i ciało spontanicznym i zamaszystym gestem. Powtarzaj aplikację tak często, jak zechcesz.


CHANEL N°5 L’EAU ON HAND CREAM - odżywczy krem do rąk i ciała (edycja limitowana)

Produkt N°5 L’EAU ON HAND CREAM inspirowany jest N°5 L’EAU – współczesnym N°5. Krem do rąk i ciała o odżywczej formule roztacza nieco delikatniejszy zapach. To nowy sposób używania N°5 L'EAU. Pochwała prostoty aż po minimalistyczne opakowanie produktu. Wyjątkowy i innowacyjny design czyni zeń autentyczne akcesorium do torebki. Eleganckie, białe, nowoczesne, przyjazne w użyciu - może Ci wszędzie towarzyszyć.

N°5 L’EAU ON HAND CREAM wydobywa najłagodniejszy, najdelikatniejszy aspekt N°5 L'EAU. Nuty głowy – cytryna, mandarynka i pomarańcza, zyskują nową moc dzięki aldehydom. Następnie z kompozycji wyłaniają się kwiaty: róża łączy się ze zwiewnym jaśminem i niezwykle nowoczesną frakcją ylang-ylang. Za tym kwiatowym bukietem wetiwer i cedr nadają kompozycji nowatorską dynamikę, łagodzoną nutami piżma. Jeszcze nigdy N°5 nie był tak naturalny.

Olivier Polge – Kreator Zapachów CHANEL, zaczerpnął inspirację z nieskazitelnej struktury N°5, aby ukazać zapach w nowej odsłonie. Z subtelnym podejściem jubilera, zgłębiał podczas kreacji N°5 L’EAU oryginalną formułę i analizował każdy składnik, aby zrozumieć jego rzeczywistą rolę. Stworzył nową równowagę, uzyskał idealną dozę świeżości. Powstała esencja jego pokolenia.

N°5 L’EAU ON HAND CREAM to zmysłowy, otulający krem. Można go nosić w ciągu dnia jako samodzielny produkt lub w połączeniu z zapachem, by przedłużyć jego trwałość. Nakładaj muśnięciami na ręce i ciało. Powtarzaj aplikację tak często, jak zechcesz.
Źródło foto i informacja prasowa strona oficjalna CHANEL
www.chanel.com/pl_PL/zapachy-beauty/fragrance/c/n5.htmlAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 15-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto