CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray i N°5 L'Eau On Hand Cream - dwa nowe sposoby perfumowania się

<
Gallery image
>
CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 1
<
CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 1CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 2CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 3CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 4CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 5CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 6CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 7CHANEL N°5 L'Eau All-Over Spray 8
 
>
 
 

Marka CHANEL wymyśliła dwa nowe sposoby noszenia zapachu dzięki produktom: N°5 L'Eau All-Over Spray - perfumowana mgiełka do ciała i włosów i N°5 L'Eau On Hand Cream - odżywczy krem do rąk i ciała w edycji limitowanej. Dwa nowe sposoby perfumowania się: szczodrze lub delikatnie. Który z nich wybierzesz?


CHANEL N°5 L’EAU ALL-OVER SPRAY - perfumowana mgiełka do ciała i włosów

N°5 L’EAU ALL-OVER SPRAY inspirowany jest N°5 L’EAU – współczesnym N°5. Spray perfumujący włosy i ciało w postaci świeżej i niezwykle szczodrej mgiełki, umożliwia nowy intuicyjny gest aplikacji. Przyjazna w podróży perfumowana mgiełka do ciała może służyć do odświeżania zapachu w dowolnej chwili dnia. Wychwalana prostota cechuje również minimalistyczne opakowanie produktu. Eleganckie, białe, matowe i nowoczesne – może Ci wszędzie towarzyszyć.
Rozpylaj ją zamaszystym gestem na ciele lub włosach.

Z powodu mniejszej koncentracji alkoholu N°5 L'EAU ALL-OVER SPRAY wydobywa najświeższy aspekt N°5 L'EAU. Nuty głowy – cytryna, mandarynka i pomarańcza, wzlatują do nieba dzięki aldehydom. Następnie wyłaniają się kwiaty niczym kolejny powiew: róża łączy się ze zwiewnym jaśminem i niezwykle nowoczesną frakcją ylang-ylang. Za tym kwiatowym bukietem wetiwer i cedr nadają kompozycji nowatorską dynamikę, łagodzoną nutami piżma. Jeszcze nigdy N°5 nie był tak naturalny. Tak świeży.

Olivier Polge – Kreator Zapachów CHANEL, zaczerpnął inspirację z nieskazitelnej struktury N°5, aby ukazać zapach w nowej odsłonie. Z subtelnym podejściem jubilera, zgłębiał oryginalną formułę i analizował każdy składnik, aby zrozumieć jego rzeczywistą rolę podczas kreacji N°5 L’EAU. Stworzył nową równowagę, uzyskał idealną dozę świeżości. Powstała esencja jego pokolenia.

N°5 L’EAU ALL-OVER SPRAY dzięki swojemu poręcznemu formatowi zachęca do nowego podejścia do perfumowania, dzięki czemu możesz go swobodnie nosić przez cały dzień. Nanoś na skórę, włosy i ciało spontanicznym i zamaszystym gestem. Powtarzaj aplikację tak często, jak zechcesz.


CHANEL N°5 L’EAU ON HAND CREAM - odżywczy krem do rąk i ciała (edycja limitowana)

Produkt N°5 L’EAU ON HAND CREAM inspirowany jest N°5 L’EAU – współczesnym N°5. Krem do rąk i ciała o odżywczej formule roztacza nieco delikatniejszy zapach. To nowy sposób używania N°5 L'EAU. Pochwała prostoty aż po minimalistyczne opakowanie produktu. Wyjątkowy i innowacyjny design czyni zeń autentyczne akcesorium do torebki. Eleganckie, białe, nowoczesne, przyjazne w użyciu - może Ci wszędzie towarzyszyć.

N°5 L’EAU ON HAND CREAM wydobywa najłagodniejszy, najdelikatniejszy aspekt N°5 L'EAU. Nuty głowy – cytryna, mandarynka i pomarańcza, zyskują nową moc dzięki aldehydom. Następnie z kompozycji wyłaniają się kwiaty: róża łączy się ze zwiewnym jaśminem i niezwykle nowoczesną frakcją ylang-ylang. Za tym kwiatowym bukietem wetiwer i cedr nadają kompozycji nowatorską dynamikę, łagodzoną nutami piżma. Jeszcze nigdy N°5 nie był tak naturalny.

Olivier Polge – Kreator Zapachów CHANEL, zaczerpnął inspirację z nieskazitelnej struktury N°5, aby ukazać zapach w nowej odsłonie. Z subtelnym podejściem jubilera, zgłębiał podczas kreacji N°5 L’EAU oryginalną formułę i analizował każdy składnik, aby zrozumieć jego rzeczywistą rolę. Stworzył nową równowagę, uzyskał idealną dozę świeżości. Powstała esencja jego pokolenia.

N°5 L’EAU ON HAND CREAM to zmysłowy, otulający krem. Można go nosić w ciągu dnia jako samodzielny produkt lub w połączeniu z zapachem, by przedłużyć jego trwałość. Nakładaj muśnięciami na ręce i ciało. Powtarzaj aplikację tak często, jak zechcesz.
Źródło foto i informacja prasowa strona oficjalna CHANEL
www.chanel.com/pl_PL/zapachy-beauty/fragrance/c/n5.htmlAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 15-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności