CHANEL Sublimage L'Essence Lumière - absolutna perfekcja skóry

<
Gallery image
>
CHANEL Sublimage L'Essence Lumière 1
<
CHANEL Sublimage L'Essence Lumière 1CHANEL Sublimage L'Essence Lumière 2
 
>
 
 

Być może nie zdołamy zatrzymać czasu i zapobiec starzeniu się naszej nieskazitelnej skóry, ale równie dobrze możemy spróbować. Marka CHANEL wprowadza nowy produkt do linii Sublimage zapewniający absolutną perfekcję skóry - Sublimage L'Essence Lumière. Udoskonalający skórę produkt pielęgnacyjny zawdzięcza swe niezwykłe właściwości pojedynczej roślinie z francuskiej skarbnicy ziół.


Rozświetlająca, przywracająca stan równowagi, udoskonalająca i sensoryczna formuła SUBLIMAGE L’ESSENCE LUMIÈRE aktywizuje blask skóry. Dzień po dniu reguluje nieregularności pigmentacyjne i pomaga skórze lepiej odbijać światło. Skóra olśniewa. Cera promienieje i ukazuje swoje naturalne kontrasty. Twarz odzyskuje wyjątkowy blask.


Zaufaj sile rozświetlania

Wybrany spośród 500 roślin przebadanych przez Dział Badań CHANEL, przelot (po grecku „łagodny kwiat”) posiada zdolność oddziaływania na nieregularności skóry i komórkowe mechanizmy obronne. Jest głównym składnikiem aktywnym formuły SUBLIMAGE L'ESSENCE LUMIÈRE.
Przystosowany do ekstremalnych wysokości i warunków klimatycznych, przelot jest w stanie przetrwać w bardzo niskiej temperaturze i podczas suszy. Posiada właściwości ściągające, łagodzące, regenerujące i rozświetlające.


Zaktywizuj swój blask

SUBLIMAGE L'ESSENCE LUMIÈRE przywraca skórze blask i regularny koloryt. Ta naukowa innowacja została opatentowana przez CHANEL. Ekstrakt z naturalnego przelotu aktywizuje komórkowe mechanizmy obronne skóry, zapewniając jednolitą cerę. Odżywcze masło shea i dogłębnie nawilżający kwas hialuronowy zapewniają uczucie komfortu podczas aplikacji. Skóra momentalnie odczuwa komfort i staje się elastyczna. Bardziej jednolita i oczyszczona skóra ukazuje swój pierwotny blask.


Kultywuj swój rytuał aplikacji

Aby zwiększyć skuteczność działania i spotęgować sensoryczny aspekt SUBLIMAGE L'ESSENCE LUMIÈRE, wykonuj ekskluzywny rytuał aplikacji Geste Lumière, inspirowany zabiegami CHANEL AU RITZ.

1. Nałóż niewielką ilość SUBLIMAGE L'ESSENCE LUMIÈRE na policzki, czoło i szyję. Rozprowadź od środka twarzy na zewnątrz.

2. Po lewej stronie twarzy rozprowadzaj obiema rękami naprzemiennie w następujący sposób: od środka czoła do skroni, od nosa do ucha, od kącika ust do kąta żuchwy i od czubka brody do ucha. Następnie przesuń dłonie w dół do obojczyka. Powtórz te czynności po raz drugi, zanim zajmiesz się prawą stroną twarzy.


Polącz wysublimowane gesty

SUBLIMAGE L'ESSENCE LUMIÈRE zapewnia skórze świetlisty i jednolity wygląd oraz blask. W zależności od Twoich potrzeb i pory roku, możesz łączyć produkt z SUBLIMAGE L'ESSENCE FONDAMENTALE – zagęszczającą esencją, która wygładza, ujędrnia i tonizuję skórę.


Cena: 1.920 zł / 40 mlŹródło foto i informacja prasowa: oficjalna strona internetowa ChanelAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 12-03-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności