Clinique All About Clean - nowe produkty do oczyszczania skóry twarzy

<
Gallery image
>
Clinique All About Clean 1
<
Clinique All About Clean 1Clinique All About Clean 2
 
>
 
 

Do serii All About Clean marki Clinique dołączyły teraz trzy nowe produkty: mleczko micelarne do cery mieszanej ze skłonnością do przetłuszczania oraz do cery tłustej, mleczko micelarne dla skóry suchej i mieszanej z tendencją do przesuszania oraz pianka oczyszczająca do demakijażu, która szybko, delikatnie i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, brud, nadmiar sebum, długotrwały makijaż. Kosmetyki te zamknięto teraz w bardziej ekologicznych opakowaniach. Tubka to minimum 39% materiału pochodzącego z recyklingu poużytkowego, 28% plastiku roślinnego. Zatyczka wykonana jest w 25% z materiału pochodzącego z recyklingu poużytkowego. Czyli teraz oczyszczając twarz, jednocześnie dbamy o ekologię.


Clinique All About Clean All-In-One Cleansing Micellar Milk + Makeup Remover
Mleczko micelarne dla cery mieszanej ze skłonnością do przetłuszczania oraz do cery tłustej

Delikatne, płynne mleczko myjące, które usuwa makijaż twarzy i oczu. Dzięki zawartości beztłuszczowych składników nawilżających jest to formuła idealna dla skóry tłustej i wrażliwej.

Clinique All About Clean All-In One Cleansing Micellar Milk + Remover Makeup (Dla cery suchej oraz mieszanej ze skłonnością do przesuszania) to delikatne, ale skuteczne, niepieniące się mleczko myjące, przeznaczone do usuwania wszelkich śladów makijażu z twarzy i oczu, w tym podkładów z filtrem przeciwsłonecznym. Mleczko można zmyć (wodą) lub wytrzeć wacikami (bez wody). Delikatnie oczyszcza skórę, pozostawiając skórę odświeżoną i odżywioną.


Sposób działania:

• Delikatnie, ale skutecznie usuwa makijaż, brud, olej i zanieczyszczenia - nie naruszając skóry - za pomocą połączenia substancji czyszczących i nawilżających, które zatrzymują wilgoć w skórze.
• Usuwa makijaż z twarzy, oczu i ust.
• Usuwa nadmiar sebum, brud i zanieczyszczenia.
• Niezwykle delikatna formuła zawiera substancje łagodzące, takie jak ekstrakt z alg.
• Lekka konsystencja w uniwersalnej formule do spłukiwania lub zmywania wacikiem nigdy nie pozostawia skóry przetłuszczonej lub nawoskowanej.


Sposób użycia:

Demakijaż oczu: Nałóż produkt bezpośrednio na wacik, przytrzymaj przez chwilę, aby rozpuścić makijaż, a następnie delikatnie wmasuj w okolice oczu. Zmyj wodą lub użyj ściereczki/wacika, aby delikatnie usunąć makijaż. W razie potrzeby powtórz.

Demakijaż twarzy:

Nałóż produkt na opuszki palców. Wmasuj w twarz i usta, aby rozpuścić makijaż, a następnie zmyj lub wytrzyj przy pomocy wacika. Powtórz w razie potrzeby.


Składniki:

• Ekstrakt z Hypnea Musciformis (algi) / Ekstrakt z Gellidiela Acerosa (algi) / Glikol Butylenowy: Działanie kojące / łagodzące podrażnienia
• Glikol butylenowy: Działanie zatrzymujące wilgoć / nawilżające
• Dikaprat glikolu propylenowego / Helianthus Annus (słonecznik) / Ekstrakt z Hordeum Vulgare (jęczmień) / Cucumis Sativus (ogórek): Działanie kojące / łagodzące podrażnienia
• Gliceryna: Działanie nawilżające / działanie zatrzymujące wilgoć
• Pantenol: Kojący/ łagodzący podrażnienia
• Sacharoza: Działanie zatrzymujące wilgoć / kojące / łagodzące podrażnienia
• Octan tokoferylu: Działanie przeciwzapalne


All About Clean All-In-One Cleansing Micellar Milk + Makeup Remover
Mleczko micelarne dla skóry suchej i mieszanej z tendencją do przesuszania

Delikatne, kremowe mleczko myjące, które usuwa makijaż twarzy i oczu. Dzięki zawartości składników nawilżających, ta formuła jest idealna dla skóry suchej i wrażliwej.

Clinique All About Clean All-In One Cleansing Micellar Milk + Remover Makeup (Very Dry to Dry Combination) to delikatne, ale skuteczne, niepieniące się mleczko myjące, przeznaczone do usuwania wszelkich śladów makijażu z twarzy i oczu, w tym podkładów z filtrem przeciwsłonecznym. Mleczko można zmyć (wodą) lub wytrzeć (bez wody). Delikatnie oczyszcza skórę, pozostawiając skórę odświeżoną i odżywioną.


Sposób działania:

• Delikatnie, ale skutecznie usuwa makijaż, sebum i zanieczyszczenia - bez podrażniania skóry - za pomocą połączenia substancji czyszczących i nawilżających, które zatrzymują wilgoć w skórze.
• Usuwa makijaż z twarzy, oczu i ust.
• Usuwa zanieczyszczenia.
• Niezwykle delikatna formuła zawiera substancje łagodzące, takie jak ekstrakt z alg.
• Lekka konsystencja w uniwersalnej formule do zmywania wodą lub ścierania wacikiem.


Sposób użycia:

Demakijaż oczu: Nałóż produkt bezpośrednio na wacik, przytrzymaj przez chwilę, aby rozpuścić makijaż, a następnie delikatnie wmasuj w okolice oczu. Zmyj wodą lub użyj ściereczki/wacika, aby delikatnie usunąć makijaż. W razie potrzeby powtórz.

Demakijaż twarzy:

Nałóż produkt na opuszki palców. Wmasuj w twarz i usta, aby rozpuścić makijaż, a następnie zmyj lub wytrzyj przy pomocy wacika. W razie potrzeby powtórz.


Składniki:

• Glikol butylenowy: Działanie zatrzymujące wilgoć/ nawilżające
• Gliceryna: Działanie zatrzymujące wilgoć/ nawilżające
• Ekstrakt z Hypnea Musciformis (algi)/ Ekstrakt z Gellidiela Acerosa (algi)/ Glikol Butylenowy: Działanie kojące / łagodzące podrażnienia
• Pantenol: Kojący/ Łagodzący podrażnienia
• Dikaprat glikolu propylenowego/ Helianthus Annus (słonecznik)/ ekstrakt z Hordeum Vulgare (jęczmień)/ Cucumis Sativus: Kojący/ Łagodzący podrażnienia
• Stearyl Glycyrrhetinate: Działanie kojące / łagodzące podrażnienia
• Sacharoza: Działanie kojące / łagodzące podrażnienia
• Octan tokoferylu: Działanie przeciwzapalne


Clinique All About Clean Rinse-Off Foaming Cleanser - pianka do demakijażu

Pianka oczyszczająca szybko, delikatnie i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, brud, nadmiar sebum, długotrwały makijaż i filtr przeciwsłoneczny. Pozostawia skórę z uczuciem świeżości i czystości.

Oczyszczający produkt myjący, pieni się w gęstą piankę, która szybko, delikatnie i skutecznie spłukuje zanieczyszczenia, brud, nadmiar sebum, makijaż i filtry przeciwsłoneczne. Pozostawia uczucie świeżości i czystości skóry tłustej.


Sposób użycia:

All About Clean Rinse-Off Foaming Cleanser: Rozcieńcz w dłoniach letnią wodą, delikatnie wmasuj w wilgotną skórę, omijając okolice oczu. Spłucz wodą.


Kluczowe składniki:

Zawiera glicerynę i kwas hialuronowy dla delikatniejszego i bardziej pielęgnacyjnego oczyszczania.
Bez parabenów. Bez ftalanów. Bez zapachu.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 25-11-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności