Clinique Dramatically Different™ Hydrating Jelly - nawilżenie i wzmocnienie dla skóry

<
Gallery image
>
Clinique Dramatically Different™ Hydrating Jelly 1
<
Clinique Dramatically Different™ Hydrating Jelly 1Clinique Dramatically Different™ Hydrating Jelly 2Clinique Dramatically Different™ Hydrating Jelly 3
 
>
 
 

Clinique przedstawia Dramatically Different™ Hydrating Jelly, pierwszą formułę nawilżającą, która nawilża, wzmacnia i chroni skórę codziennie dzięki wyjątkowej technologii Clean-Shield Technology™. Odkryj silne, intensywne nawilżenie i naszej najczystszej i najlżejszej formie – skuteczność bez obciążenia typowego dla tłustych kremów.


100% przezroczysta, lekka, bezolejowa, wodno-żelowa formuła, która nawilża, regeneruje barierę skóry i codziennie chroni skórę przed zanieczyszczeniami dzięki technologii Clean-Shield Technology™.

Jak działa:
• Zatrzymuje to, co dobre, na przykład nawilżenie, i odfiltrowuje to, co złe, jak zanieczyszczenia, przy wykorzystaniu technologii Clean-Shield Technology™.
• Intensywna, 24-godzinna nawilżająca regeneracja w naszej najczystszej i najlżejszej formie – intensywne nawilżenie bez obciążenia typowego dla tłustych kremów.

- Krystalicznie czysta, lekka, przezroczysta formuła nie obciąża skóry, dostarczając silną, 24-godzinną nawilżającą regenerację + ochronę przed zanieczyszczeniami.
- Wyrównuje poziom nawilżenia skóry, zapewniając natychmiastowe, lekkie nawilżenie utrzymujące się przez 24 godziny dzięki glicerynie i kwasowi hialuronowemu, które przyciągają nawilżenie i zatrzymują je. Substancje składające się na Naturalny Czynnik Nawilżający (NMF) wyrównują poziom wody i lipidów naturalnie występujących w skórze.
- Dzień po dniu: skóra wygląda lepiej i zdrowiej, jest pełna świeżego blasku. Skóra jest nawilżona, czysta, świeża i gładka.
- Szybko wchłaniająca się, nielepiąca formuła może byś stosowana sama lub pod makijaż.

• Sprawia, że skóra jest o 87% mniej podatna na zanieczyszczenia*, dzięki czemu wygląda świeżo i jest pełna blasku (*testy in vitro przeprowadzane na modelach skóry)
Połączenie nasion słonecznika, ekstraktu z jęczmienia i ekstraktu z owocu ogórka odbudowuje barierę skóry, dzięki czemu jest silniejsza i bardziej odporna na zewnętrzne szkodliwe czynniki.


Historia powstania Dramatically Different™ Hydrating Jelly:

Czysty geniusz: 24-godzinna nawilżająca regeneracja + ochrona przed zanieczyszczeniom. Od świtu do zmroku, skóra jest bombardowana działaniem czynników zewnętrznych, które uszkadzają jej barierę ochronną i sprawiają, że traci cenne nawilżenie. Może to prowadzić do powstawania matowej cery, zatkanych porów, hiperpigmentacji i ciemnych plam, a w końcu zmarszczek i stanów zapalnych.

Codzienna pielęgnacja wymyślona na nowo. Clinique przedstawia Dramatically Different™ Hydrating Jelly, pierwszą formułę nawilżającą, która nawilża, wzmacnia i chroni skórę codziennie dzięki wyjątkowej technologii Clean-Shield Technology. Odkryj silne, intensywne nawilżenie i naszej najczystszej i najlżejszej formie – skuteczność bez obciążenia typowego dla tłustych kremów – które zamyka to, co dobre, jak woda, i odfiltrowuje to, co złe, jak zanieczyszczenia. Skóra jest zdrowa, bardziej odporna i pełna blasku.

Składniki & technologia
• Clean-Shield Technology: osłania skórę przed zanieczyszczeniami, przywracając jej nawilżenie i odbudowując jej barierę ochronną.
- Hialuronian sodu: Skuteczna substancja utrzymująca wilgoć należąca do tej samej rodziny co kwas hialuronowy. Dostarcza natychmiastowe nawilżenie, sprawia, że skóra jest jędrna i ukojona. Skóra wygląda świeżo, zarówno tuż po aplikacji, jak i po 24 godzinach.
- Gliceryna: Substancja zatrzymująca wodę w skórze, przywracając jej miękkość, tworząc barierę przed utratą nawilżenia.
- Sacharoza:  Wspiera nawilżenie i posiada właściwości kojące.
- Trehaloza: Ten cukier z grupy polisacharydów zwiększa zdolności przyciągania i zatrzymywania nawilżenia w skórze.
- Moisture Barrier Blend (nasiona słonecznika, ekstrakt z jęczmienia, ekstrakt z owocu ogórka): To połączenie składników pomaga wzmacniać barierę skóry, dzięki czemu jest bardziej odporna i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia.
- Hydroksyetylomocznik: Silnie nawilżający składnik, który wchłania się w warstwę rogową naskórka, intensywnie nawilżając skórę, pozostawiając ją ukoją i nawilżoną. 


Dla kogo: każdy rodzaj cery


Sposób użycia:

Naciśnij pompkę 1-2 razy i nałóż kosmetyk na twarz/szyję. Stosuje codziennie rano i wieczorem. Stosuj pojedynczo lub po oczyszczeniu twarzy mydłem Liquid Facial Soap i dopasowaną emulsją oczyszczającą. Może być stosowany sam lub pod makijaż


Cena: 189 zł / 125 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 12-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności