Clinique High Impact™ Lash Elevating Mascara - nowy tusz do rzęs

<
Gallery image
>
Clinique High Impact™ Lash Elevating Mascara 1
<
Clinique High Impact™ Lash Elevating Mascara 1Clinique High Impact™ Lash Elevating Mascara 2
 
>
 
 

Zapomnij o zalotce i wypróbuj nowy sposób na niesamowite rzęsy. Oto nowy tusz do rzęs High Impact™ Lash Elevating Mascara, lekki niczym mus, który unosi i podkręca rzęsy bez obciążania ich. Innowacyjne polimery nadają rzęsom podkręcony kształt i utrzymują je przez cały dzień, zapobiegając ich opadaniu. Bez rozmazywania, odpadania czy powstawania grudek. A odżywiające olejki sprawiają, że rzęsy są zdrowe i miękkie w dotyku. Zwężająca się szczoteczka pokrywa tuszem każdą rzęsę i umożliwia zbudowanie objętości, a rzęsy są idealnie rozdzielone i wyraziste.


Historia

Konsultanci Clinique w Ameryce Południowej odkryli, że kobiety używają tam łyżek, aby uzyskać trwale podkręcone rzęsy. To stało się inspiracja dla NOWEGO tuszu High Impact™ Lash Elevating Mascara, wykorzystującego najnowsze technologie, które unoszą rzęsy na długo, bez konieczności użycia zalotki.


Ważny składnik - olejek Mamey

Olejek Mamey pochodzi z pestki owocu Pouteria sapota, rosnącego w Meksyku, Ameryce Środkowej i na Karaibach.  Jest doskonałym źródłem witaminy B6 i witaminy C, a także posiada wyjątkowo skuteczne właściwości odżywiające włosy, skórę i skórę głowy. Nowy tusz do rzęs High Impact™ Lash Elevating Mascara zawiera olejek Mamey, który sprawia, że rzęsy są zdrowe, miękkie i nie łamią się.


Technika "Push Up"

Rozpoczynając od nasady rzęs, zawijaj rzęsy szczoteczką aż wszystkie będą pokryte tuszem i rozdzielone. Powtórz czynność na drugim oku. Aby uniknąć powstawania grudek, przed nałożeniem kolejnej warstwy, poczekaj aż tusz całkowicie wyschnie.
Dla jeszcze lepszego efektu, nałóż tusz na obie strony rzęs. Patrząc w dół, nałóż jedną warstwę tuszu na górą stronę rzęs, aby je podkręcić. Poczekaj aż wyschnie. Następnie patrząc w górę, nałóż drugą warstwę na drugą stronę rzęs, aby unieść je od dołu.

Produkt jest testowany oftalmologicznie, bezpieczny dla wrażliwych oczu i osób noszących soczewki kontaktowe.


Cena: 99 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności