Clinique High Impact™ Lash Elevating Mascara - nowy tusz do rzęs

<
Gallery image
>
Clinique High Impact™ Lash Elevating Mascara 1
<
Clinique High Impact™ Lash Elevating Mascara 1Clinique High Impact™ Lash Elevating Mascara 2
 
>
 
 

Zapomnij o zalotce i wypróbuj nowy sposób na niesamowite rzęsy. Oto nowy tusz do rzęs High Impact™ Lash Elevating Mascara, lekki niczym mus, który unosi i podkręca rzęsy bez obciążania ich. Innowacyjne polimery nadają rzęsom podkręcony kształt i utrzymują je przez cały dzień, zapobiegając ich opadaniu. Bez rozmazywania, odpadania czy powstawania grudek. A odżywiające olejki sprawiają, że rzęsy są zdrowe i miękkie w dotyku. Zwężająca się szczoteczka pokrywa tuszem każdą rzęsę i umożliwia zbudowanie objętości, a rzęsy są idealnie rozdzielone i wyraziste.


Historia

Konsultanci Clinique w Ameryce Południowej odkryli, że kobiety używają tam łyżek, aby uzyskać trwale podkręcone rzęsy. To stało się inspiracja dla NOWEGO tuszu High Impact™ Lash Elevating Mascara, wykorzystującego najnowsze technologie, które unoszą rzęsy na długo, bez konieczności użycia zalotki.


Ważny składnik - olejek Mamey

Olejek Mamey pochodzi z pestki owocu Pouteria sapota, rosnącego w Meksyku, Ameryce Środkowej i na Karaibach.  Jest doskonałym źródłem witaminy B6 i witaminy C, a także posiada wyjątkowo skuteczne właściwości odżywiające włosy, skórę i skórę głowy. Nowy tusz do rzęs High Impact™ Lash Elevating Mascara zawiera olejek Mamey, który sprawia, że rzęsy są zdrowe, miękkie i nie łamią się.


Technika "Push Up"

Rozpoczynając od nasady rzęs, zawijaj rzęsy szczoteczką aż wszystkie będą pokryte tuszem i rozdzielone. Powtórz czynność na drugim oku. Aby uniknąć powstawania grudek, przed nałożeniem kolejnej warstwy, poczekaj aż tusz całkowicie wyschnie.
Dla jeszcze lepszego efektu, nałóż tusz na obie strony rzęs. Patrząc w dół, nałóż jedną warstwę tuszu na górą stronę rzęs, aby je podkręcić. Poczekaj aż wyschnie. Następnie patrząc w górę, nałóż drugą warstwę na drugą stronę rzęs, aby unieść je od dołu.

Produkt jest testowany oftalmologicznie, bezpieczny dla wrażliwych oczu i osób noszących soczewki kontaktowe.


Cena: 99 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto