Clinique iD Dramatically Different™ Moisturizing BB-Gel - ujednolica koloryt skóry

<
Gallery image
>
iD Dramatically Different™ Moisturizing BB-Gel 1
<
iD Dramatically Different™ Moisturizing BB-Gel 1iD Dramatically Different™ Moisturizing BB-Gel 2iD Dramatically Different™ Moisturizing BB-Gel 3iD Dramatically Different™ Moisturizing BB-Gel 4iD Dramatically Different™ Moisturizing BB-Gel 5iD Dramatically Different™ Moisturizing BB-Gel 6iD Dramatically Different™ Moisturizing BB-Gel 7
 
>
 
 

Lekka, odświeżająca żelowa formuła zapewniająca 8-godzinną trwałość i nawilżenie, która po nałożeniu na skórę przemienia się w produkt wyrównujący koloryt skóry. Technologia Transforming Tint Release™ uwalnia pigment ukryty w kapsułkach, nadając zdrowe, naturalnie piękne, równomierne wykończenie większościom odcieni cery.


Sposób działania:

- Technologia Transforming Tint Release™ uwalnia pigment ukryty w kapsułkach, nadając zdrowe, naturalnie piękne, równomierne wykończenie większościom odcieni skóry.
- Rozpraszający światło kolor poprawia i ujednolica koloryt skóry.
- Zapewnia natychmiastowe, odświeżające nawilżenie dzięki połączeniu humektantów, w tym hialuronianu sodu (kwasu hialuronowego) i gliceryny.
- Zapewnia skórze 8-godzinne bezolejowe nawodnienie.
- Redukuje widoczność porów.


Sposób użycia:

Używaj BB-Gel Base wspólnie z wybranym aktywnym koncentratem. Nakładaj na skórę twarzy i szyi codziennie lub w razie potrzeby. Dobrze rozprowadź.


Co się kryje za Dramatically Different Moisturizing Tone-up Gel?

Nawilżenie + pielęgnacja

Dzięki technologii Transforming Tint Release™ bezolejowa, żelowa formuła zapewnia 8-godzinne nawilżenie oraz wyrównuje koloryt skóry, pozostawiając ją zdrową i naturalnie promienną. Ultralekka, bezolejowa formuła wypełniona pigmentem zamkniętym kapsułkach zapewnia miękkie, równomierne, naturalnie wyglądające wykończenie. Formuła wypełniona kapsułkami z koloryzującym pigmentem może być stosowana u większości kobiet.


Składniki i technologia:

- Hialuronian sodu (kwas hialuronowy): Gruntownie przebadana substancja o potwierdzonej skuteczności od lat stosowana w kosmetykach. Jest to składnik wiążący wilgoć, który może utrzymać 1000 razy więcej wody niż jego waga, i pomaga skórze zatrzymać wilgoć w celu poprawy jej nawilżenia.

- Technologia Transforming Tint Release™: Pigment ukryty w kapsułkach zapewnia miękkie, równe, naturalnie wyglądające wykończenie.

- Gliceryna: Dobrze znana substancja utrzymująca wilgoć, która przyciąga wilgoć do skóry. Jest w stanie przyciągać wodę z powietrza, przyczyniając się do poprawy nawilżenia i nawodnienia skóry przez cały dzień.


Testowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy. Stworzony przez dermatologów. Testowany dermatologicznie. Testowany oftalmologicznie. Nie wywołuje trądziku. Beztłuszczowy.


Cena: 189 zł / 125 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-01-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności