Clinique - nowe emulsje przeciwsłoneczne do twarzy i ciała SPF 30 i SPF 50

Clinique przedstawia nową emulsję przeciwsłoneczną do twarzy SPF 30 i SPF 50 Mineral Sunscreen Fluid for Face oraz nową emulsję przeciwsłoneczną do ciała SPF 30 Mineral Sunscreen Lotion for Body.


Niewidzialna ochrona dla Twojej skóry!

Pożegnaj się raz na zawsze z białymi śladami jakie pozostawiają na twarzy tradycyjne kosmetyki przeciwsłoneczne. Nowe formuły od Clinique z zawartością minerałów - SPF 30 Mineral Sunscreen Fluid for Face, SPF 50 Mineral Sunscreen Fluid for Face i SPF 30 Mineral Sunscreen Lotion for Body to gwarancja lekkiej i nieodczuwalnej ochrony przed promieniami słonecznymi. Kosmetyki idealnie wtapiają się w skórę i stanowią doskonałe uzupełnienie codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Nowe, mineralne formuły nie są przeznaczone do stosowania wyłącznie w tropikach: w codziennych warunkach chronią skórę przed oddziaływaniem stresorów środowiskowych, rozpraszają i odbijają promienie UVA/UVB i zapobiegają ich przenikaniu w głąb skóry. Ponadto produkty te nie wywołują trądziku i zostały przetestowane alergologicznie, dzięki czemu mogą być stosowane nawet przez osoby ze skórą wrażliwą.


Technologia niewidzialnej tarczy

Lekka, łatwa w aplikacji formuła jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry i zawiera dwutlenek tytanu, tworzący Invisible Shield Technology (Technologię Niewidzialnej Tarczy). Technologia ta chroni skórę przed poparzeniem słonecznym wywołanym oddziaływaniem promieni UVB oraz przyspieszającymi starzenie się skóry promieniami UVA. Innowacyjne rozwiązanie obejmuje stosowaną w sektorze medycznym folię rozpylaną na drobno zmielone cząsteczki dwutlenku tytanu, w wyniku czego powstaje przepuszczająca powietrze lekka siatka, która tworzy na powierzchni skóry niewidzialną powłokę ochronną. Rozłożony w czasie proces wspiera aktywną ochronę skóry przed promieniami słonecznymi tworząc jednocześnie barierę przed niekorzystnym oddziaływaniem stresorów środowiskowych.


Chroń skórę

Właściwości ochronne formuł SPF 30 i SPF 50 Mineral Sunscreen Fluid for Face z zawartością minerałów przeciwdziałają uszkodzeniom wywołanym oddziaływaniem promieni słonecznych, które przyczyniają się do powstawania na skórze zmarszczek i drobnych linii. Emulsja przeciwsłoneczna jest wygodna w aplikacji i gładko wtapia się w skórę, zapewniając jej uczucie komfortu.

Przed użyciem wstrząśnij butelką. Nałóż kosmetyk na skórę twarzy i wrażliwą skórę pod oczami 15 minut przed wystawieniem twarzy na słońce. Nałóż ponownie po wyjściu z wody lub spoceniu się. Lekką formułę można stosować samodzielnie lub pod makijaż.


Idealna konsystencja

NOWA mineralna formuła emulsji do ciała Clinique SPF 30 Mineral Sunscreen Lotion for Body jest pozbawiona tłuszczu, oleju i nie zasycha na skórze. Emulsja szybko się wchłania, zapewniając skórze uczucie komfortu i nie pozostawiając na niej białych śladów. Wciskana nakrętka ułatwia aplikację czyniąc korzystanie z kosmetyku wygodnym, nawet poza domem. Clinique SPF 30 Mineral Sunscreen Lotion for Body należy nałożyć 15 minut przed ekspozycją słoneczną oraz ponownie, po wyjściu z wody lub spoceniu się.

Nowe mleczko do twarzy Clinique SPF 30 i SPF 50 Mineral Sunscreen Fluid for Face oraz nowa emulsja do ciała Clinique SPF30 Mineral Sunscreen Fluid for Body znajdą się w punktach sprzedaży Clinique na terenie całego kraju oraz na stronie www.clinique.com.


Ceny:
Clinique SPF 30 i SPF 50 Mineral Sunscreen Fluid for Face, 109 PLN / 30 ml
Clinique SPF30 Mineral Sunscreen Fluid for Body, 119 PLN / 125 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 07-07-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności