Dior Backstage - ergonomiczna zalotka do rzęs

Ergonomiczna zalotka dostosowująca się do kształtu powieki. Nowa zalotka uzupełnia gamę akcesoriów Backstage. Jest łatwa w użyciu dzięki ergonomicznym gumowym uchwytom. Wystarczy je delikatnie ścisnąć, aby podkręcić nawet najkrótsze rzęsy. Specjalna konstrukcja, w odróżnieniu od innych dostępnych na rynku zalotek, umożliwia idealne dopasowanie do kształtu każdej powieki.


Porady Petera Philipsa

Jeśli marzysz o sprężystych, elegancko uniesionych rzęsach, podkręć je od podstawy aż po końcówki, w kierunku od wewnętrznego kącika ku zewnętrznej części oka. Zmęczone spojrzenie natychmiast się ożywia . Teraz pozostało już tylko nałożenie wodoodpornego tuszu, który utrwali stylizację.


Akcesoria i kosmetyki Dior Backstage dostępne są wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 01-10-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności