Eos Crystal Melon Blossom - nowy, wegański balsam do ust

<
Gallery image
>
Eos Crystal Melon Blossom 1
<
Eos Crystal Melon Blossom 1Eos Crystal Melon Blossom 2Eos Crystal Melon Blossom 3Eos Crystal Melon Blossom 4
 
>
 
 

Wegański, nawilżający balsam do ust o lekkiej formule bez wosku zapewnia ustom aksamitną miękkość i gładkość. Formuła wzbogacona o 5 naturalnych, dżywczych olejków oraz aromatyczny zapach melona pobudzi zmysły i doskonale sprawdzi się w codziennej pielęgnacji.


Eos wprowadza rewolucję w pielęgnacji ust i przedstawia swój światowy debiut: balsam do ust eos Crystal. Waga przestaje mieć znaczenie! eos znany jest z tego, że jest o krok do przodu w pielęgnacji i w tym roku prezentuje intensywne nawilżenie w ultralekkiej formule: bez wosku, krystalicznie czyste i wegańskie - balsam do ust jeszcze nigdy nie był tak lekki.


Nowa generacja pielęgnacji ust

Aksamitne miękkie usta na zupełnie nowym poziomie pielęgnacji: wraz z Crystal, eos wprowadza na rynek pierwszy na świecie pozbawiony wosku, przezroczysty balsam do ust. Naturalny olej kokosowy, masło shea, awokado, słonecznik i olejek rycynowy tworzą fundament krystalicznie czystej, ultralekkiej formuły, która szybko się wchłania, intensywnie nawilża, pozostawiając wrażenie lekkiego jak puch wykończenia.


Mniej znaczy więcej

Specjalnie opracowana formuła całkowicie pozbawiona wosków pszczelich sprawia, że eos Crystal to wegański balsam, który zapewnia maksymalne nawilżenie ustom nie obciążając ich.


Znakomity design

Dzięki krystalicznie czystej formule i naturalnemu, błyszczącemu wykończeniu, Crystal Lip Balm przypomina diament wewnątrz i na zewnątrz. Przezroczyste pudełko zawiera unoszący się balsam do ust.


Balsam do ust eos Crystal Melon Blossom

• Intensywne nawilżenie w ultralekkiej formule: zapewniające długotrwały poziom nawilżenia bez obciążenia
• Pięć naturalnych olejków zapewniających odpowiednią pielęgnację: kokosowy, shea, z awokado, słonecznika i rycynowy
• Bez wosku
• Wegański
• Przejrzysta konsystencja
• Bez olejów mineralnych i parabenów
• Bezglutenowe
• Testowane dermatologicznie
• Nowe opakowanie: kula przywodząca na myśl diament na zewnątrz i w środk
• W pełni nadające się do recyclingu


Cena: 24,99 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności