EOS Iridiscent Shimmer - nowy balsam do ust

<
Gallery image
>
EOS Iridiscent Shimmer - nowy balsam do ust 1
<
EOS Iridiscent Shimmer - nowy balsam do ust 1EOS Iridiscent Shimmer - nowy balsam do ust 2EOS Iridiscent Shimmer - nowy balsam do ust 3EOS Iridiscent Shimmer - nowy balsam do ust 4
 
>
 
 

Eos Shimmer w kolorach Sheer Pink, Pearl i Coral to uznane wśród wielbicieli kosmetyków balsamy do ust, rekomendowane jako sprawdzony sposób na wspaniałe, połyskujące i dobrze odżywione usta. Teraz, w 2018 roku, EOS zachwycił fanów specjalną edycją Shimmer Iridescent: balsam, który podkreśla usta, uwydatniając ich naturalny kolor. Innowacyjne połączenie metalicznego efektu, wielowymiarowego połysku i indywidualnego odcienia oraz maksymalnego odżywienia ust.


Ściśle limitowana edycja balsamu EOS Shimmer Iridescent w swoim niezwykłym opakowaniu – z modną kolorystyką w ultrafiolecie, kolorem roku 2018 Pantone – oraz charakterystycznym klimatem przywodzącym na myśl syreny, czyni balsam wyjątkowym jeszcze przed nałożeniem go na usta.
Naniesiony na usta balsam początkowo jawi się jako migoczący fiolet, a następnie zmienia się w delikatny różany lub odważny różowy, w zależności od nawilżenia skóry i naturalnego odcienia ust.

Jest to możliwe dzięki zaawansowanej technologii kolorystycznej, która wytwarza unikalny odcień połysku w kontakcie z ustami: połączenie barwnych pigmentów i naturalnych mica - cząstek tworzy kalejdoskopowy połysk. Bogate masło shea, odżywczy olejek jojoba i witamina E jako przeciwutleniacz, zapewniają intensywne odżywianie.


• EOS Shimmer Iridescent w odcieniu „Ultra Violet”, w kolorze roku 2018 Pantone
• Po raz pierwszy zastosowane połączenie metalicznego połysku z indywidualnym odcieniem ust i nawilżeniem skóry
• Barwne pigmenty i naturalne mica-cząsteczki tworzą kalejdoskopowy połysk
• Długotrwałe nawilżenie dzięki zawartości masła Shea i olejku jojoba
• Bez olejów mineralnych i parabenów
• Testowany dermatologicznie
• W pełni nadający się do recyclingu


Cena: 29 zł / 7 g
Dostępny jako edycja limitowana od kwietnia 2018 w perfumeriach Douglas.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 23-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności