EOS Iridiscent Shimmer - nowy balsam do ust

<
Gallery image
>
EOS Iridiscent Shimmer - nowy balsam do ust 1
<
EOS Iridiscent Shimmer - nowy balsam do ust 1EOS Iridiscent Shimmer - nowy balsam do ust 2EOS Iridiscent Shimmer - nowy balsam do ust 3EOS Iridiscent Shimmer - nowy balsam do ust 4
 
>
 
 

Eos Shimmer w kolorach Sheer Pink, Pearl i Coral to uznane wśród wielbicieli kosmetyków balsamy do ust, rekomendowane jako sprawdzony sposób na wspaniałe, połyskujące i dobrze odżywione usta. Teraz, w 2018 roku, EOS zachwycił fanów specjalną edycją Shimmer Iridescent: balsam, który podkreśla usta, uwydatniając ich naturalny kolor. Innowacyjne połączenie metalicznego efektu, wielowymiarowego połysku i indywidualnego odcienia oraz maksymalnego odżywienia ust.


Ściśle limitowana edycja balsamu EOS Shimmer Iridescent w swoim niezwykłym opakowaniu – z modną kolorystyką w ultrafiolecie, kolorem roku 2018 Pantone – oraz charakterystycznym klimatem przywodzącym na myśl syreny, czyni balsam wyjątkowym jeszcze przed nałożeniem go na usta.
Naniesiony na usta balsam początkowo jawi się jako migoczący fiolet, a następnie zmienia się w delikatny różany lub odważny różowy, w zależności od nawilżenia skóry i naturalnego odcienia ust.

Jest to możliwe dzięki zaawansowanej technologii kolorystycznej, która wytwarza unikalny odcień połysku w kontakcie z ustami: połączenie barwnych pigmentów i naturalnych mica - cząstek tworzy kalejdoskopowy połysk. Bogate masło shea, odżywczy olejek jojoba i witamina E jako przeciwutleniacz, zapewniają intensywne odżywianie.


• EOS Shimmer Iridescent w odcieniu „Ultra Violet”, w kolorze roku 2018 Pantone
• Po raz pierwszy zastosowane połączenie metalicznego połysku z indywidualnym odcieniem ust i nawilżeniem skóry
• Barwne pigmenty i naturalne mica-cząsteczki tworzą kalejdoskopowy połysk
• Długotrwałe nawilżenie dzięki zawartości masła Shea i olejku jojoba
• Bez olejów mineralnych i parabenów
• Testowany dermatologicznie
• W pełni nadający się do recyclingu


Cena: 29 zł / 7 g
Dostępny jako edycja limitowana od kwietnia 2018 w perfumeriach Douglas.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 23-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto