Eos jest eco!

<
Gallery image
>
Eos jest eco 1
<
Eos jest eco 1Eos jest eco 2Eos jest eco 3
 
>
 
 

Doskonała pielęgnacja ust: 100% naturalnych składników i w 100% wygładzona i naturalna skóra ust – teraz potwierdza to Cosmos Organic Seal certyfikowany przez Ecocert. Czego oczekują świadomi konsumenci w kwestii pielęgnacji ust? Organicznych i naturalnych składników! Od teraz oferta balsamów eos – Organic Smooth Lip Balms posiada certyfikat Cosmos Organic Seal nadany przez Ecocert.


Oznacza to 100% naturalnych składników i w 100% naturalnie gładkie i miękkie usta.

Międzynarodowy certyfikat europejski Cosmos Organic przyznawany jest w momencie, gdy zarówno składniki, procesy produkcyjne, jak i produkcja poszczególnych składników spełniają ścisłe wytyczne jednostek certyfikujących. Cała zawartość balsamów eos Organic Smooth Lip Balms jest naturalnego pochodzenia i w 95% bio-organiczna. Składniki balsamów zapewniają ustom wszystko, czego potrzebują do idealnego wygładzenia: organiczny olej jojoba zapewnia długotrwałe nawilżenie, a organiczne masło shea odżywia i wygładza. Uzupełnieniem jest witamina E, która chroni i wzmacnia usta. Ponadto opakowanie balsamów do ust w nadaje się w 100% do ponownego wykorzystania.


Co ciekawe:

• Cosmos Organic Seal certyfikowany przez Ecocert dla eos Organic Smooth Sphere został przyznany dla balsamów:    
- Granat Malina   
- Truskawkowy Sorbet    
- Słodka Mięta
• Średnio 4 balsamy do ust w roku są zużywane przez jednego klienta marki – dzięki swoim naturalnym składnikom nie szkodzą mimo faktu, że dostają się do organizmu podczas jedzenia i picia
• 100% naturalnych składników
• 95% wszystkich składników z kontrolowanej uprawy organicznej


Cena: 25 PLN / 7 g


Zdjęcie: Michał Adamski / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 07-06-2017

KOMENTARZE

Jaka cena tego słoja z balsamami do ust i gdzie go mogę go zamówić ?
 
Kamila Kulczycka | 14.06.2017 | 13:12

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności