EOS Organic Tropical Mango - owocowy uśmiech

<
Gallery image
>
EOS Organic Tropical Mango 1
<
EOS Organic Tropical Mango 1EOS Organic Tropical Mango 2EOS Organic Tropical Mango 3
 
>
 
 

Kolekcja kultowych balsamów do ust Eos Organic wzbogaciła się o nowy smak - Tropical Mango. Wariant o zapachu mango to świeża i owocowa propozycja, która nie tylko zatroszczy się o usta, czyniąc je bardziej miękkimi, lecz także zapewni im optymalne nawilżenie.


Naturalny wybór dla pięknych, miękkich ust: balsam do ust EOS Organic o smaku Tropical Mango jest w 100% naturalny i nie zawiera olejów mineralnych. Dzięki zawartości kojącego masła shea i olejku jojoba, EOS Organic nawilża usta i poprawia ich naturalne piękno. Bogactwo antyoksydantów i witamina E w składzie sprawia, że balsam cudownie odżywia i pielęgnuje usta, pozostawiając je wyjątkowo gładkimi.

Oznacza to 100% naturalnych składników i w 100% gładkie i miękkie usta.

Pozostałe warianty balsamów do ust EOS Organic:
- Granat Malina (Pomegranate Raspberry)
- Truskawkowy Sorbet (Strawberry Sorbet)
- Słodka Mięta (Sweet Mint)
- Owoce Lata (Summer Fruit)

Balsamy EOS Organic dostępne są również w formie sztyftu do wyboru w czterech smakach.


Cena: 25 zł / 7 g  (wersja balsamu w kulce)

Balsamy EOS dostępne są w sieci drogerii Rossmann.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-10-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności