Filorga Flash-Nude - pierwsze produkty Medi-Cosmetique do aktywnego makijażu

<
Gallery image
>
Filorga Flash-Nude 1
<
Filorga Flash-Nude 1Filorga Flash-Nude 2
 
>
 
 

Flash-Nude to pierwsze produkty Medi-Cosmetique® do aktywnego makijażu! Błyskawiczny i długotrwały efekt nieskazitelnej skóry "nude". Współczesne kobiety marzą o idealnej skórze, a wygląd "nude", gdy makijaż jest praktycznie niewidoczny, to najnowszy trend. Z uwagi na nowe oczekiwania kobiet dotyczące pielęgnacji oraz produktów do makijażu, Laboratoires Filorga wprowadziły nowe rozwiązanie w codziennym makijażu: linię produktów hybrydowych Flash-Nude, które łączą korygujące działanie kosmetyków do makijażu i skuteczność produktów pielęgnacyjnych. Po wprowadzeniu bazy wygładzającej Time-Flash, Filorga powraca z zestawem 3 nowych kosmetyków dla kobiet, które oczekują natychmiastowych i trwałych efektów poprawy wyglądu. To efekt połączenia know-how Filorga z zakresu zabiegów medycyny estetycznej, nowoczesnych technologii pielęgnacji skóry i technik błyskawicznego makijażu.


Unikalna, 3-etapowa pielęgnacja wygładzenie, wyrównanie kolorytu, piękniejsza skóra


1. Wygładzenie

Time-Flash - przeciwzmarszczkowa baza wygładzająca niczym Photoshop dla wszystkich typów skóry

Natychmiastowy efekt: technologia Lift & Blur
Działanie długofalowe: długotrwała, wielokierunkowa korekta wszystkich rodzajów zmarszczek (rozluźniający heksapeptyd + booster kolagenu + peelingujący składnik aktywny + kwas hialuronowy).

Cena: 179 zł / 30 ml

lub

Pore-Express - matująca baza zmniejszająca widoczność porów dla skóry mieszanej i tłustej

Natychmiastowy efekt: technologia Mat & Blur
Działanie długofalowe: długotrwała, wielokierunkowa korekta niedoskonałości skóry (bioferment o działaniu ściągającym, składnik aktywny pochodzenia roślinnego
regulujący wydzielanie sebum, niacynamid + booster kolagenu).

Cena: 145 zł / 30 ml


2. Wyrównanie kolorytu

Fluid Flash-Nude - koloryzujący fluid dla wszystkich typów skóry w trzech odcieniach

Natychmiastowy efekt: technologia indywidualnej korekty koloru skóry
Działanie długofalowe: długotrwała, wielokierunkowa korekta kolorytu skóry (kwas hialuronowy + rozświetlający składnik aktywny pochodzenia roślinnego + heksylrezorcynol + peptyd przeciwdziałający glikacji)

Cena:163 zł / 30 ml


3. Perfekcyjna skóra

Flash-Nude (puder) - uniwersalny puder utrwalający makijaż HD dla wszystkich typów skóry, dla każdej karnacji, w odcieniu uniwersalnym

Natychmiastowy efekt: technologia Perfect & Blur
Działanie długofalowe: długotrwała, wielokierunkowa korekta struktury skóry, jednolity koloryt i rozświetlenie dzięki regenerującemu egzopolisacharydowi pochodzenia morskiego.

Cena: 163 zł / 6,2g


Kosmetyki marki Filorga dostępne są wyłącznie w perfumeriach Sephora.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności