Gabrielle CHANEL - trzy nowe gesty, które poprawią i poszerzą twoje doznania zapachowe

<
Gallery image
>
Gabrielle CHANEL - linia kąpielowa 1
<
Gabrielle CHANEL - linia kąpielowa 1Gabrielle CHANEL - linia kąpielowa 2Gabrielle CHANEL - linia kąpielowa 3Gabrielle CHANEL - linia kąpielowa 4Gabrielle CHANEL - linia kąpielowa 5Gabrielle CHANEL - linia kąpielowa 6Gabrielle CHANEL - linia kąpielowa 7
 
>
 
 

Czysty zapach kwiatowy. Słoneczny kwiat na bazie bukietu czterech białych kwiatów: czterech świetlistych punktów, które przypominają cztery narożniki flakonu. Kremowe i otulające serce egzotycznego jaśminu migocze z owocowo-zielonymi nutami ylang-ylang. Po chwili wibruje świeży i musujący kwiat pomarańczy, a następnie pojawia się przebłysk tuberozy z Grasse, uchwyconej w swej najwspanialszej szacie. Teraz zapach Gabrielle CHANEL pobudza zmysły i nadaje intensywności w trzech nowych odsłonach: nawilżającym mleczku do ciała, pieniącym się żelu pod prysznic i dezodorancie w sprayu.


Aby stworzyć zapach GABRIELLE CHANEL we współpracy z Laboratorium Kreacji Zapachów CHANEL, Olivier Polge zaczerpnął inspirację z postaci Gabrielle – kobiety, którą była Coco Chanel zanim została kreatorką mody. Buntowniczką w głębi serca, pełną pasji i wolną, która sama podjęła decyzję o tym, jaką kobietą pragnie być. Kobietą promienną.

Akordy kwiatowe
Cecha szczególna: promienny blask

Czysty zapach kwiatowy. Słoneczny kwiat na bazie bukietu czterech białych kwiatów: czterech świetlistych punktów, które przypominają cztery narożniki flakonu. Kremowe i otulające serce egzotycznego jaśminu migocze z owocowo-zielonymi nutami ylang-ylang. Po chwili wibruje świeży i musujący kwiat pomarańczy, a następnie pojawia się przebłysk tuberozy z Grasse, uchwyconej w swej najwspanialszej szacie.
To właśnie TEN idealny kwiat: promienny i musujący, absolutnie kobiecy kwiat CHANEL.


Flakon cecha szczególna: minimalizm

Zapach sprawia wrażenie, jakby nieważko unosił się wewnątrz efektownego kwadratowego flakonu. Wyrzeźbiony w niezwykle cienkim szkle, flakon ma cztery przejrzyste ścianki, precyzyjnie zaprojektowane, aby mogło przeświecać przez nie światło. Etykieta i korek mają ten sam kształt i trudny do określenia odcień lamé – delikatne połączenie złota i srebra. Flakon troskliwie otulono ochronnym wewnętrznym kartonikiem, w którym wytłoczono jego sylwetkę.


Zapach
Cecha szczególna: świetlistość

Czysty, kwiatowy zapach. Słoneczna kompozycja stworzona wokół czterech świetlistych punktów pochodzących od czterech białych kwiatów.


Teraz zapach Gabrielle CHANEL pobudza zmysły i nadaje intensywności w trzech nowych odsłonach:

- Nawilżające mleczko do ciała, które gładko sunie po skórze, aby zapewnić jej jedwabistą miękkość w dotyku.
- Pieniący się żel pod prysznic odświeżające skórę i pozostawiające na niej subtelny zapach.
- Dezodorant w sprayu zapewnia natychmiastowe i długotrwałe uczucie świeżości i blasku.


GABRIELLE CHANEL - nawilżające mleczko do ciała

Nawilżające mleczko do ciała, delikatnie perfumowane kwiatowymi nutami zapachu GABRIELLE CHANEL, wtapia się w skórę i czyni ją jedwabiście miękką. Zmysłowy gest przedłuża aurę tego słonecznego zapachu.

Kompozycja zapachowa
Nawilżające mleczko o czysto kwiatowych nutach zapachu GABRIELLE CHANEL umieszczono we flakonie o identycznym kształcie. Słoneczny kwiat opiera się na bukiecie 4 białych kwiatów. Kompozycję tworzy kremowy i otulający egzotyczny jaśmin, migoczący z zielonymi nutami ylang-ylang, następnie wibruje w niej świeży i musujący kwiat pomarańczy, który ukazuje tuberozę z Grasse, uchwyconą w swej najwspanialszej szacie.

Sztuka perfumowania
Stosuj jako samodzielny produkt, aby wydobyć czysto kwiatowe nuty zapachu GABRIELLE CHANEL. Używaj razem z zapachem, żeby wzmocnić jego aurę.


GABRIELLE CHANEL - pieniący się żel pod prysznic

Pieniący się żel pod prysznic, perfumowany kwiatowymi nutami zapachu GABRIELLE CHANEL, pozostawia na skórze ciała delikatny zapach. Lekka, płynna formuła przeobraża się pod wpływem wody w puszystą pianę. Delikatny gest pomaga wzmóc intensywność tego słonecznego zapachu.

Kompozycja zapachowa
Pieniący się żel pod prysznic o czysto kwiatowych nutach zapachu GABRIELLE CHANEL. Słoneczny kwiat opiera się na bukiecie 4 białych kwiatów. Kompozycję tworzy kremowy i otulający egzotyczny jaśmin, migoczący z zielonymi nutami ylang-ylang, następnie wibruje w niej świeży i musujący kwiat pomarańczy, który ukazuje tuberozę z Grasse, uchwyconą w swej najwspanialszej szacie.

Sztuka perfumowania
Pieniącego się żelu pod prysznic używaj od rana, aby obudzić się nutami zapachu i zacząć kompleksowy rytuał perfumowania. Produkt pozostawia na skórze delikatne nuty zapachu.


GABRIELLE CHANEL - dezodorant w sprayu

Dezodorant w sprayu, delikatnie perfumowany kwiatowymi nutami zapachu GABRIELLE CHANEL, wywołuje wrażenie natychmiastowej świeżości i długotrwałego dobrego samopoczucia. Zapewniający komfort gest, który przedłuża aurę tego słonecznego zapachu.

Kompozycja zapachowa
Dezodorant w sprayu o czysto kwiatowych nutach zapachu GABRIELLE CHANEL. Słoneczny kwiat opiera się na bukiecie 4 białych kwiatów. Kompozycję tworzy kremowy i otulający egzotyczny jaśmin, migoczący z zielonymi nutami ylang-ylang, następnie wibruje w niej świeży i musujący kwiat pomarańczy, który ukazuje tuberozę z Grasse, uchwyconą w swej najwspanialszej szacie.

Sztuka perfumowania
Rozpyl dezodorant na skórze dla uczucia natychmiastowej świeżości i komfortu. Włącz go do kompleksowego rytuału perfumowania wśród produktów do kąpieli i pielęgnacji ciała, aby wzmacniać czysto kwiatową aurę zapachu GABRIELLE CHANEL.
Źródło foto i informacja prasowy Strona internetowa CHANEL
www.chanel.com/pl_PL/zapachy-beauty/fragrance/c/gabrielle-chanel.html?utm_campaign=fb_fr_gabrielle_2018&utm_source=facebook&utm_medium=smaorganic&utm_content=page-toiletries#page-toiletries

Profil FB CHANEL
www.facebook.com/chanel/photos/a.188926299234/10156827844714235/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności