Galénic Aqua Infini - lotion pielęgnujący

<
Gallery image
>
Galénic Aqua Infini - lotion pielęgnujący 1
<
Galénic Aqua Infini - lotion pielęgnujący 1Galénic Aqua Infini - lotion pielęgnujący 2
 
>
 
 

Od czasu rynkowej premiery Lotion Pielęgnacyjny/do Pielęgnacji zyskał status produktu pielęgnacyjnego nr 1 marki Galenic. Został prawdziwą ikoną, która  podsumowuje naszą wiedzę i doświadczenie. To coś więcej niż zwykły lotion nawilżający. To prawdziwy produkt pielęgnacyjny, który zwiększa skuteczność codziennej pielęgnacji skóry i sprawia, że kobiece piękno rozkwita każdego dnia niczym wiosenny kwiat, który muskany pierwszymi promieniami słońca rozchyla płatki, by ukazać całą swoją urodę. Sprawiliśmy, że ta wyjątkowa sezonowa edycja limitowana bardziej oddziałuje na nasze zmysły. Butelkę zdobią eleganckie kwiaty piwonii, które są ukłonem w stronę nut zapachowych ukrytych w produkcie.


Doświadczenie i wiedza marki Galénic to dobór odpowiednich składników i łączenie ich w optymalny sposób, który zapewnia wysoką skuteczność głównego składnika aktywnego, a także perfekcyjną stabilność i bezpieczeństwo kosmetyku.


Galénic Aqua Infini - lotion pielęgnujący


Lotion nawilżający to podstawowy produkt codziennego rytuału urody. Naukowcy Galénic stworzyli specjalne połączenie składników, które "zwilżają" skórę, nie powodując późniejszego wysuszenia. Formuła składa się w 80% z wody i w 20% z żelu Tamis3Moleculaire™. W skórze otwierają się kanaliki, którymi inne kosmetyki pielęgnacyjne mogą wniknąć do jej wnętrza. Żel, który okleja ścianki kanalików, nie pozwala wodzie odparować i pomaga składnikom aktywnym przenikać w głąb skóry.

Zdolność do zwiększania skuteczności pielęgnacji w przypadku lotionu została zmierzona w dwóch badaniach klinicznych obejmujących parametr nawilżania:
• zastosowanie emulsji, bez lotionu  -siła nawilżania na poziomie 60%
• emulsja Aqua Infini nałożona po zastosowaniu mleczka Aqua Infini -siła nawilżania na poziomie 79%(prawie 20% dodatkowego nawilżenia i przygotowania do dalszej pielęgnacji)


Większa skuteczność wszystkich produktów do pielęgnacji skóry!

Sposób użycia: Lotion nakładać palcami i wewnętrzną stroną dłoni, ze względu na działanie okluzyjne (gesty wklepywania). Nie nakładać za pomocą płatka kosmetycznego, który pochłonie całą wodę zawartą w mleczku.

Cena: 72,30 zł / 200 ml

Dostępny w aptekach i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności