Galénic Aqua Urban Bouclier Invisible - niewidzialna ochrona SPF30+ i SPF50+

<
Gallery image
>
Galénic Aqua Urban Bouclier Invisible 1
<
Galénic Aqua Urban Bouclier Invisible 1Galénic Aqua Urban Bouclier Invisible 2Galénic Aqua Urban Bouclier Invisible 3
 
>
 
 

Skuteczna i niewidoczna pielęgnacja, która ochroni skórę przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń i promieni UV (przedwczesne starzenie, przebarwienia, ziemista, bardziej wrażliwa, odwodniona skóra). Niewidoczna, wysoka, multi-ochrona przed zanieczyszczeniami, wolnymi rodnikami i promieniami UV, zamknięta w delikatnej formule zapewniającej niezauważalne wykończenie, idealnej przed nałożeniem makijażu, a po aplikacji produktów - do codziennej pielęgnacji. Teraz, codzienna ochrona Twojej skóry staje się prawdziwą przyjemnością! Do wyboru są dwa faktory: SPF30+ i SPF50+.


Codzienna ochrona młodości i piękna

Cel - młodość i piękno na dłużej, dla każdej kobiety, bez względu na ich wiek i rodzaj skóry.
Oczekiwania - skuteczna i niewidoczna pielęgnacja, która ochroni skórę przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń i promieni UV (przedwczesne starzenie, przebarwienia, ziemista, bardziej wrażliwa, odwodniona skóra).
Korzyści - niewidoczna, wysoka, multi-ochrona przed zanieczyszczeniami, wolnymi rodnikami i promieniami UV, zamknięta w delikatnej formule zapewniającej  niezauważalne wykończenie, idealnej przed nałożeniem makijażu, a po aplikacji produktów do codziennej pielęgnacji.

Teraz, codzienna ochrona Twojej skóry staje się prawdziwą przyjemnością! Nowa kolekcja Aqua Urban to efekt wieloletniej ekspertyzy i know-how Twórców formuł Galénic.
Odkryj trzy nowe, wyjątkowe formuły.


Skuteczny duet aktywnych składników ochronnych

1. Ekstrakt z mniszka lekarskiego
Mimo zgiełku ulic, pędzących samochodów i unoszących się spalin, mniszek lekarski wciąż ma siłę, aby rozkwitnąć. Wysławiony przez naukowców, działa silnie detoksykująco, a jego opór na zanieczyszczenia zwrócił uwagę Twórców formuł Galénic.
Ten naturalny składnik, pochodzący ze zrównoważonych upraw, a stosowany na skórę, staje się idealną tarczą ochronną przed szkodliwymi następstwami miejskiego życia, zapewniając wolniejsze starzenie, promienną cerę i ogólną poprawę kondycji skóry.

2. Filtry UVA/ UVB
Aby stworzyć formułę zapewniającą optymalną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, twórcy formuł Aqua Urban wybrali skuteczne filtry UVA i UVB, pomagające w zachowaniu młodej i pięknej skóry na dłużej.


Shaka-Reverse Emulsion przełomowa, niepowtarzalna struktura dla niezuważalnego wykończenia na skórze

Marka Galénic, tworząc swoje wyjątkowe formuły, nigdy nie ogranicza się do odkrywania nowych składników aktywnych - to dopiero początek pracy jej twórców. Celem jest opracowanie formuł, których struktura zagwarantuje idealne dopasowanie i optymalne działanie w kontakcie ze skórą.


Shaka-Reverse Emulsion odwrócona emulsja

Większość produktów do pielęgnacji skóry zawierających filtry przeciwsłoneczne jest bezpośrednią emulsją (krople olejku rozproszone w fazie wodnej).
Filtry trudno jednak ustabilizować w kroplach oleju, dlatego wprowadzane są substancje żelujące, co sprawia że formuła staje się ciężka i lepka. Aby stworzyć niezwykle płynną, lekką formułę, Twórcy Galénic stworzyli odwróconą emulsję, co pozwoliło uniknąć składników żelujących i gęstej, nieprzyjemnej konsystencji.


Shaka-Shaka

Ekstremalnie płynne konsystencje z technologią shaka-shaka, sprawiają, że po wstrząśnięciu produktów, cząsteczki kolekcji Aqua Urban, łączą się, tworząc niewidzialną, nieskazitelną i przyjemną konsystencje. Tak powstała struktura umożliwia składnikom aktywnym najskuteczniejsze działanie:

• Na powierzchni, tworzy barierę ochronną przeciwko zanieczyszczeniom, wolnym rodnikom oraz, dzięki obecności filtrów UVA i UVB, także promieniowaniu.
• W głębszych warstwach, skóra skąpana jest w drogocennym ekstrakcie z mniszka lekarskiego i jego oczyszczająco – nawilżającej mocy (glikol, gliceryna).
• Pozostawia niewidoczne wykończenie na skórze. Estry i pudry absorbują sebum tworząc matowe wykończenie. Lekko kryjące, kolorowe pigmenty pozostawiają skórę promieniejącą zdrowym blaskiem.


Cena: 145,90 zł / 40 ml
Dostępne w aptekach i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-07-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności