Galénic Pureté Sublime - peeling odnawiający

<
Gallery image
>
Galénic Pureté Sublime - peeling odnawiający 1
<
Galénic Pureté Sublime - peeling odnawiający 1Galénic Pureté Sublime - peeling odnawiający 2
 
>
 
 

Galénic Pureté Sublime Peeling Odnawiający to produkt idealny dla kobiet w każdym wieku i z każdym typem skóry, które poszukują jej rewitalizacji i zachowania młodości na dłużej. Dzięki przyjemnej formule złuszczającego kremu-maski i wysokiej tolerancji, jest łatwy i bezpieczny do stosowania w domu. Formuła opierająca się na trzech kwasach, skutecznie poprawia i wyrównuje strukturę skóry, zwęża pory, zmniejsza zmarszczki i drobne linie oraz dodaje blasku.


Cel - odnowa skóry, przeznaczony dla wszystkich kobiet szukających sposobów na podkreślenie jej piękna i zachowanie młodości na dłużej.

Oczekiwania - skuteczny peeling, który dzięki optymalnej tolerancji delikatnie odświeży skórę w domu.

Korzyści - bogaty w składniki aktywne, ale delikatny dla skóry. Peeling Odnawiający działa zaledwie w trzy minuty, które wystarczą, aby uzyskać efekt odnowienia. Skóra jest wygładzona, pory zwężone, a zmarszczki oraz drobne linie zredukowane. Jej powierzchnia staje się subtelnie gładka, a cera promienna.


Pureté Sublime - peeling odnawiający

To połączenie doświadczenia z wyjątkowym know-how Twórcy formuły.
Peeling Pureté Sublime w skuteczny i przyjemny sposób odżywia skórę.


Trio wyjątkowo silnych kwasów

Aby stworzyć skuteczny peeling, naukowcy z laboratoriów marki wybrali niezawodne składniki aktywne: kwasy. Postanowili połączyć trzy rodzaje kwasów,  które działają w dwóch fazach:

1. Dwa kwasy przygotowujące
• kwas mlekowy, który nawilża i zmiękcza martwe komórki naskórka, pomagając innym kwasom je usunąć.
• kwas salicylowy, rozbija cement międzykomórkowy złożony z lipidów, aby łatwiej usunąć martwe komórki. Dodatkowo, absorbuje nadmiar sebum.

2. Złuszczająco-regenerujący kwas
• kwas glikolowy, który przerywa połączenia między komórkami, co przyspiesza złuszczanie martwych komórek i stymuluje ich odnowę.


Zbalansowany krem-maska, z oryginalnąj strukturą galenową

Twórcy Galénic nigdy nie poprzestają na odkryciu składnika aktywnego. Tym razem opracowali strukturę galenową, która, zatrzymując całą moc kwasów w formule Peelingu Odnawiającego, nie wpływa na komfort skóry przy jego aplikacji.


Optymalna tolerancja

Kwasy zazwyczaj powodują dyskomfort lub suchość skóry. Wzbogacenie formuły Peelingu Odnawiającego Pureté Sublime o kompensujące składniki kojące (glicerynę, masło Shea
i bisabolol) oraz opracowanie tekstury "kremowej maski" pomogło zniwelować efekt szczypania na skórze. Ponadto, odpowiadają one za nawilżenie i odżywienie zewnętrznych warstw naskórka. Całą formułę dopełnia Woda granitowa z Pirenejów, która, bogata w minerały i pierwiastki śladowe, matuje skórę i łagodzi uczucie pieczenia.


Stabilność we wszystkich okolicznościach

W formułach kosmetyków, kwasy mogą ulegać erozji i wyodrębniać inne składniki aktywne. Twórca formuły Peelingu Odnawiającego dodał cztery emulgatory odporne na działanie kwasów, które wychwytują je w strukturze półtłustej, a tym samym gwarantują kompletną stabilność formuły.


Peeling odnawiający Pureté Sublime to:

1. Prawdziwe odświeżenie skóry
Peeling, działający w ciągu trzech minut, odnawia skórę w domu, podkreśla jej piękno i zachowuje młodość na dłużej.
2. Trio trzech kwasów
Kwas mlekowy, kwas salicylowy i kwas glikolowy to harmonijne połączenie zapewniające skuteczne złuszczanie naskórka.
3. Wyjątkowa formuła galenowa
Aby złagodzić efekt szczypania i wysuszenia spowodowanego przez kwasy, formuła "kremowej maski" została wzbogacona o kompensujące składniki kojące, zapewniające optymalną tolerancję.
4. Unikalne wykończenie na skórze
Zapach pikantnych zielonych nut oraz bukietu kwiatu pomarańczy i jaśminu, pozostawia na skórze świeże uczucie oczyszczonej skóry.
5. Przyjemna aplikacja
Aplikuj grubą warstwę produktu na twarz. Pozostaw na trzy minuty, a następnie spłucz wodą. Zaleca się stosować raz w tygodniu. Niekiedy może być odczuwalne mrowienie, które jest normalną reakcją skóry na kwasy.
Aby peeling odnawiający był jeszcze bardziej skuteczny, powinien być stosowany w połączeniu z pudrem złuszczającym Pureté Sublime.


Cena: 180 PLN / 50 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto