Galénic Pureté Sublime - peeling odnawiający

<
Gallery image
>
Galénic Pureté Sublime - peeling odnawiający 1
<
Galénic Pureté Sublime - peeling odnawiający 1Galénic Pureté Sublime - peeling odnawiający 2
 
>
 
 

Galénic Pureté Sublime Peeling Odnawiający to produkt idealny dla kobiet w każdym wieku i z każdym typem skóry, które poszukują jej rewitalizacji i zachowania młodości na dłużej. Dzięki przyjemnej formule złuszczającego kremu-maski i wysokiej tolerancji, jest łatwy i bezpieczny do stosowania w domu. Formuła opierająca się na trzech kwasach, skutecznie poprawia i wyrównuje strukturę skóry, zwęża pory, zmniejsza zmarszczki i drobne linie oraz dodaje blasku.


Cel - odnowa skóry, przeznaczony dla wszystkich kobiet szukających sposobów na podkreślenie jej piękna i zachowanie młodości na dłużej.

Oczekiwania - skuteczny peeling, który dzięki optymalnej tolerancji delikatnie odświeży skórę w domu.

Korzyści - bogaty w składniki aktywne, ale delikatny dla skóry. Peeling Odnawiający działa zaledwie w trzy minuty, które wystarczą, aby uzyskać efekt odnowienia. Skóra jest wygładzona, pory zwężone, a zmarszczki oraz drobne linie zredukowane. Jej powierzchnia staje się subtelnie gładka, a cera promienna.


Pureté Sublime - peeling odnawiający

To połączenie doświadczenia z wyjątkowym know-how Twórcy formuły.
Peeling Pureté Sublime w skuteczny i przyjemny sposób odżywia skórę.


Trio wyjątkowo silnych kwasów

Aby stworzyć skuteczny peeling, naukowcy z laboratoriów marki wybrali niezawodne składniki aktywne: kwasy. Postanowili połączyć trzy rodzaje kwasów,  które działają w dwóch fazach:

1. Dwa kwasy przygotowujące
• kwas mlekowy, który nawilża i zmiękcza martwe komórki naskórka, pomagając innym kwasom je usunąć.
• kwas salicylowy, rozbija cement międzykomórkowy złożony z lipidów, aby łatwiej usunąć martwe komórki. Dodatkowo, absorbuje nadmiar sebum.

2. Złuszczająco-regenerujący kwas
• kwas glikolowy, który przerywa połączenia między komórkami, co przyspiesza złuszczanie martwych komórek i stymuluje ich odnowę.


Zbalansowany krem-maska, z oryginalnąj strukturą galenową

Twórcy Galénic nigdy nie poprzestają na odkryciu składnika aktywnego. Tym razem opracowali strukturę galenową, która, zatrzymując całą moc kwasów w formule Peelingu Odnawiającego, nie wpływa na komfort skóry przy jego aplikacji.


Optymalna tolerancja

Kwasy zazwyczaj powodują dyskomfort lub suchość skóry. Wzbogacenie formuły Peelingu Odnawiającego Pureté Sublime o kompensujące składniki kojące (glicerynę, masło Shea
i bisabolol) oraz opracowanie tekstury "kremowej maski" pomogło zniwelować efekt szczypania na skórze. Ponadto, odpowiadają one za nawilżenie i odżywienie zewnętrznych warstw naskórka. Całą formułę dopełnia Woda granitowa z Pirenejów, która, bogata w minerały i pierwiastki śladowe, matuje skórę i łagodzi uczucie pieczenia.


Stabilność we wszystkich okolicznościach

W formułach kosmetyków, kwasy mogą ulegać erozji i wyodrębniać inne składniki aktywne. Twórca formuły Peelingu Odnawiającego dodał cztery emulgatory odporne na działanie kwasów, które wychwytują je w strukturze półtłustej, a tym samym gwarantują kompletną stabilność formuły.


Peeling odnawiający Pureté Sublime to:

1. Prawdziwe odświeżenie skóry
Peeling, działający w ciągu trzech minut, odnawia skórę w domu, podkreśla jej piękno i zachowuje młodość na dłużej.
2. Trio trzech kwasów
Kwas mlekowy, kwas salicylowy i kwas glikolowy to harmonijne połączenie zapewniające skuteczne złuszczanie naskórka.
3. Wyjątkowa formuła galenowa
Aby złagodzić efekt szczypania i wysuszenia spowodowanego przez kwasy, formuła "kremowej maski" została wzbogacona o kompensujące składniki kojące, zapewniające optymalną tolerancję.
4. Unikalne wykończenie na skórze
Zapach pikantnych zielonych nut oraz bukietu kwiatu pomarańczy i jaśminu, pozostawia na skórze świeże uczucie oczyszczonej skóry.
5. Przyjemna aplikacja
Aplikuj grubą warstwę produktu na twarz. Pozostaw na trzy minuty, a następnie spłucz wodą. Zaleca się stosować raz w tygodniu. Niekiedy może być odczuwalne mrowienie, które jest normalną reakcją skóry na kwasy.
Aby peeling odnawiający był jeszcze bardziej skuteczny, powinien być stosowany w połączeniu z pudrem złuszczającym Pureté Sublime.


Cena: 180 PLN / 50 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności