Givenchy Le Rouge St. Valentine's Day - pomadka w walentynkowej odsłonie

<
Gallery image
>
Givenchy Le Rouge St. Valentine's Day 1
<
Givenchy Le Rouge St. Valentine's Day 1Givenchy Le Rouge St. Valentine's Day 2Givenchy Le Rouge St. Valentine's Day 3
 
>
 
 

Marka Givenchy prezentuje swą legendarną pomadkę Le Rouge w nowej odsłonie, aby celebrować walentynki 2020. Dzięki nowemu wzornictwu produkt zyskał świeży wygląd: etui ozdobiono czerwonymi aksamitnymi ustami.


Ten motyw, bliski Hubertowi de Givenchy, zinterpretowała na nowo Clare Waight Keller.

Edycja limitowana eksponuje emblematyczny odcień N°333 L'Interdit. Intensywna i zmysłowa pomadka w czerwonym kolorze ma gładką, kremową formułę, która podkreśla usta, zapewniając im intensywny, mocno nasycony pigmentem makijaż. Wystarczy jedno muśnięcie.


Cena: 162 zł (edycja limitowana dostępna w wybranych perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl)Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 03-02-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności