Iwostin Solecrin SPF 50+ - lekka emulsja ochronna dla dzieci

Mamy małych dzieci wiedzą, że ochrona skóry dzieci przed promieniowaniem słonecznym to absolutna konieczność. Lekka emulsja ochronna dla dzieci SPF 50+ Iwostin Solecrin jest przeznaczona dla dzieci od 6. miesiąca życia.


Zawiera połączenie filtrów organicznych i mineralnych, dodatkowo filtr immunologiczny Antileukine 6®, dla wzmocnienia równowagi hydrolipidowej skóry i maksymalizacji ochrony wrażliwej i skłonnej do alergii skóry dziecka. Dodatkowo witaminę E, która chroni przed działaniem wolnych rodników, odpowiedzialnych za fotostarzenie się skóry. Zapewnia nie tylko wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, ale również nawilża i odżywia. Szybko się wchłania, nie pozostawiając białych śladów na ubrankach. Emulsja ma wysoki stopień tolerancji dla skóry, jest wodoodporna.


Cena: 44 zł / 100 ml (dostępny w aptekach)Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 24-06-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności