Iwostin Solecrin - żelowy krem do ciała SPF 50+

Iwostin Solecrin żelowy krem do ciała SPF 50+ został stworzony z myślą o potrzebach skóry wrażliwej. Produkt zapewnia zaawansowaną, bardzo wysoką i natychmiastową ochronę o szerokim spektrum UVA/UVB. Krem do ciała zwiększa poziom nawilżenia skóry i pomaga zapobiegać oznakom starzenia, spowodowanym ekspozycją na słońce.


Od produktów chroniących przed promieniowaniem słonecznym oczekujemy wiele - obok skutecznej fotoprotekcji, chcemy, by były też przyjemne w stosowaniu, szybko się wchłaniały i pielęgnowały skórę. Innowacyjny żelowy krem do ciała SPF 50+ Iwostin Solecrin o lekkiej, żelowej konsystencji z łatwością rozprowadza się na skórze, pozostawiając ją suchą w dotyku. Szybko się wchłania, zapewniając przyjemne uczucie świeżości. Formuła produktu została opracowana w taki sposób, aby ułatwić usuwanie piasku ze skóry. Produkt jest nieperfumowany i został przetestowany dermatologicznie.


Korzyści:
- Krem SPF 50+ zapewnia bardzo wysoką ochronę przed szerokim spektrum UVA/UVB.
- Natychmiastowo zabezpiecza skórę przed działaniem szkodliwego promieniowania.
- Zwiększa poziom nawilżenia skóry i pomaga zapobiegać oznakom starzenia skóry spowodowanym ekspozycją na słońce.
- Pozostawia przyjemne uczucie lekkości na skórze.
- Formuła odporna na działanie wody i potu.
- Łatwa aplikacja i suche wykończenie.

Efekty:
- Natychmiastowa ochrona o szerokim spektrum.
- Odpowiednie nawilżenie skóry.
- Ochrona przed oznakami starzenia spowodowanymi promieniowaniem UVA/UVB.

Składniki:
- Fotostabilne filtry UVA/UVB - szeroka i natychmiastowa ochrona przed promieniowaniem.
- Kwas hialuronowy i humektanty - nawilżają i pomagają zapobiegać oznakom starzenia skóry spowodowanym ekspozycją na słońce.


Sposób użycia:

Iwostin Solecrin Żelowy krem do ciała SPF 50+ nakładaj obficie na skórę przed ekspozycją na słońce. Pozostaw produkt do wyschnięcia przed kontaktem z tkaninami. Aby utrzymać odpowiednią ochronę, często powtarzaj aplikację, zwłaszcza po spoceniu się, kontakcie  z wodą lub wycieraniu ciała ręcznikiem.


Cena: 89,99 zł / 200 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 12-04-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES