Klareko - naturalne mydło do mycia pędzli do makijażu

<
Gallery image
>
Klareko - mydło do mycia pędzli do makijażu 1
<
Klareko - mydło do mycia pędzli do makijażu 1Klareko - mydło do mycia pędzli do makijażu 2
 
>
 
 

Mydło o całkowicie bezpiecznej formule rewelacyjnie usuwa z pędzli, zarówno naturalnych jak i syntetycznych, wszelkie pozostałości po kosmetykach - nawet tych najtłustszych. Ponadto zapobiega sklejaniu się włosia.


Higiena to podstawa... pięknego makijażu!


Pędzle do makijażu wymagają takiej samej troski jak nasza skóra! Warto zadbać o ich idealną czystość. Po każdym użyciu na pędzlach osadza się warstwa brudu, sebum, martwego naskórka, bakterii czy pozostałości po kosmetykach. Nawet jeśli ten sezon karnawałowy nie będzie należał do zbyt intensywnych, warto pamiętać o regularnym czyszczeniu wszelkich akcesoriów do make-upu. To jest także niezwykle ważne dla dobrej kondycji skóry, gdyż zabezpiecza przed pojawianiem się wyprysków. O nieskazitelną higienę pędzli skutecznie zadba naturalne mydło marki Klareko.

Pędzle, które bezpośrednio dotykają naszej skóry, wymagają takiej samej dbałości jak ona. Do regularnego mycia pędzli doskonale sprawdzi się naturalne i delikatne mydło z ekskluzywnej kolekcji Klareko. Mydło o całkowicie bezpiecznej formule rewelacyjnie usuwa z pędzli wszelkie pozostałości po kosmetykach – nawet tych najtłustszych. Ponadto zapobiega sklejaniu się włosia, a dzięki specjalnie dobranym składnikom i procesowi wytwarzania ułatwia wysychanie pędzli zarówno naturalnych jak i syntetycznych. Mydło Do Mycia Pędzli zamknięto w wielorazowym szklanym naczyniu, które nie tylko ułatwi mycie wizażowych akcesoriów, ale będzie niepowtarzalną dekoracją.


Jak myć pędzle?

Używanie mydła jest banalnie proste. Po prostu należy wetrzeć je w wilgotny pędzel. Już po chwili wytworzy się gęsta piana, z której pomocą bez problemu usuniesz pozostałości po kosmetykach. Masuj pędzlem o dłoń, by dokładnie usunąć z niego kolorowe pozostałości. Na koniec wypłucz pędzel pod bieżącą wodą. Jeśli na włosiu są jeszcze jakieś ślady, umyj pędzel raz jeszcze. Pamiętaj, by na koniec wylać z naczynia wodę. Mydło wyschnie wówczas bez problemu.

Mydło jest bezpieczne dla ludzi i środowiska, ponieważ:
• nie zawiera parabenów i emulgatorów
• nie zawiera wybielaczy i rozjaśniaczy
• nie zawiera syntetycznych substancji nawilżających
• nie zawiera formaldehydu i dodatku selesu
• nie zawiera SLS i ALS
• nie zawiera wazeliny, parafiny i silikonów
• nie zawiera ethanolaminy
• nie zawiera tłuszczów zwierzęcych
• nie zawiera dodatku jakichkolwiek konserwantów


Cena: 59,90 zł / 100 g

Dostępne na https://klareko.com/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-01-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności