La Mer Blue Heart Oceans Fund - morskie przebudzenie

<
Gallery image
>
La Mer Blue Heart Oceans Fund 1
<
La Mer Blue Heart Oceans Fund 1La Mer Blue Heart Oceans Fund 2La Mer Blue Heart Oceans Fund 3
 
>
 
 

Od ponad dekady, marka La Mer angażuje się we wspieranie ochrony siedlisk morskich poprzez akcje charytatywne, inicjatywy na rzecz zwiększania świadomości i tworzenie projektów ochrony oceanów. Aby uhonorować i chronić nasz związek z oceanami i morzami, tak cennymi dla całej Ziemi, stworzyliśmy „La Mer Blue Heart Oceans Fund”. Jego zadaniem jest dbanie o ochronę siedlisk oceanicznych dla przyszłych pokoleń. W tym roku fundusz wspiera projekty ochrony oceanów na Azorach, w  Grenadzie i na Morzu Wschodniochińskim. Poprzez działania ochronne i inicjatywy badawcze mamy nadzieję zapewnić zrównoważoną przyszłość rozkwitających mórz.


Przedstawiamy Crème de La Mer z limitowanej edycji Blue Heart stworzonej w hołdzie dla naszych drogocennych mórz i oceanów.


Nasze morza i my


Azory

Powstałe w wyniku erupcji wulkanicznych głęboko pod dnem oceanu Atlantyckiego. Sieć wysp Azorów jest czymś większym niż to co widać na pierwszy rzut oka. Poniżej powierzchni wody znajdują się niektóre z najwyższych morskich podwodnych gór i hydrotermalnych otworów wentylacyjnych. Aby zachować żyzne siedliska otaczające głębinowe grzbiety i klify, wsparcie funduszu „La Mer Blue Heart Oceans Fund” pomoże rozszerzyć i utrzymać kluczowe morskie obszary chronione na morzach Azorów.


Grenada

Bujna, tropikalna wyspa Grenada słynie z dziewiczych plaż, ale jak wszystkie wyspy, jest coraz bardziej dotknięta tropikalnymi burzami i huraganami. La Mer wspiera projekty odtworzenia lasów namorzynowych wzdłuż linii brzegowej, aby zmniejszyć skutki zmian klimatycznych i zminimalizować szkody spowodowane przez burze przybrzeżne.


Morze Wschodniochińskie

Zdrowe ekosystemy oceaniczne zależą od równowagi różnorodności biologicznej dla której konieczne jest  utrzymanie wszystkich niezbędnych populacji gatunków. La Mer wspiera przełomowe badania na Morzu Wschodniochińskim, które mają pomagać w przywracaniu harmonii siedliskom morskim.


Piękno w akcji

Co roku marka La Mer dociera do brzegów i plaż, aby je uporządkować i zainspirować innych do zrobienia tego samego. Aby wywrzeć wpływ na lokalne społeczności, członkowie zespołu La Mer na całym świecie dedykują swój czas na rzecz ochrony środowiska morskiego. Zaczynają od sprzątania plaż aż po sztuczne rozsadzanie koralowców, pomagając przywrócić naturalne piękno tych terenów. Wszystko dla przyszłych pokoleń.


Kolekcjonerskie opakowanie - edycja limitowana La Mer Blue Heart

Każdego roku marka La Mer daje wyraz swojej miłości do piękna mórz i oceanów. Opakowanie  kultowego Crème de la Mer staje się płótnem dla corocznego hołdu artystów na cześć nieskończenie inspirującego oceanu. Wachlarzowe kształty morskich stworzeń i odbicia korali w połyskującej morskiej wodzie są motywem tegorocznej edycji  Crème de La Mer Blue Heart. Ten luksusowy krem dodaje skórze energii, zapewnia jej regenerację i napełnia wilgocią podczas codziennej pielęgnacji.


Cena:
The Mosturizing Cream 100 ml / 1850 zł


Zrównoważone zbiory

Dr Max Huber, twórca legendarnego Crème de la Mer, głęboko doceniał piękno morza. Dzisiaj, w hołdzie dla jego dziedzictwa, La Mer nadal używa tylko alg morskich, które pochodzą ze zrównoważonych zbiorów.


Świętuj Światowy Dzień Oceanów

Zainicjowany w 1992 r. i oficjalnie uznany przez ONZ w 2009 r., Światowy Dzień Oceanów, obchodzony jest corocznie 8 czerwca. Jest to czas, aby docenić i podkreślić znaczenie morza jako ważnego ekosystemu i podjąć działania w celu ocalenia delikatnych siedlisk morskich i dzikiego życia oceanów.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności