Lancaster Sun 365 - samoopalacze do twarzy i ciała

Łagodne, eteryczne światło chłodnego poranka, silne promienie słoneczne w samo południe, olśniewający pejzaż skąpany w blasku zachodzącego słońca... Na pokładzie jachtu, czy nad basenem przy luksusowej willi w zacisznej okolicy, to słońce wyznacza tempo życia Riwiery Francuskiej.

Lancaster od ponad 70 lat specjalizuje się w oddziaływaniu światła słonecznego na skórę. Zgłębia to zagadnienie i wykorzystuje całą swoją wiedzę, aby uczynić słońce naszym sprzymierzeńcem. Ta monakijska marka, bardzo przywiązana do Le Rocher, gdzie została założona, jest naszym towarzyszem w słoneczne letnie dni. Niezależnie od tego, czy rozkładamy się na leżaku przy basenie, w prywatnej zatoczce, czy na tarasie, Lancaster oferuje skuteczny i zarazem wyrafinowany rytuał ochrony przed słońcem oraz pielęgnacji, aby można było cieszyć się najwspanialszym latem.


Legendarna złocista opalenizna Lancaster przez 365 dni w roku!

Aby spełnić marzenie o całorocznej opaleniźnie, eksperci Lancaster w dziedzinie opalania stworzyli innowacyjny samoopalacz w gamie Sun 365 Self-Tan. Produkt sugestywnie imituje korzystne działanie słońca na skórę, pozwalając uzyskać promienną, jednolitą opaleniznę bez pomarańczowego odcienia - po prostu idealny efekt.

Nowa gama Sun 365 Self-Tan, nasycona uzależniającym zapachem, każdego dnia przez cały rok wnosi w życie kobiet blask słońca - tak intensywny, jakiego pragną.


Sun 365 Self-Tan - samoopalacze

W ciągu kilku godzin samoopalacz zapewnia metamorfozę skóry. Przybiera ona blask złocistej opalenizny Lancaster - gotowa na lato.

Glicerol w połączeniu z kuleczkami kwasu hialuronowego, szybko wchłaniany przez komórki skóry, błyskawicznie i trwale gasi ich pragnienie. Skóra staje się gładsza i bardziej elastyczna. Od jej powierzchni optymalnie odbija się światło, co pozwala uzyskać promienną, naturalnie opaloną cerę.


Instant Self-Tan - skóra opalona w ciągu kilku godzin

Eksperci Lancaster w dziedzinie opalania połączyli dwie innowacyjne technologie, aby zapewnić skórze idealną, gotową opaleniznę, identyczną do tej, jaką nabywamy na plaży, lecz w zaledwie kilka godzin!


Technologia Tan Color Adapt

W technologii tej standardową cząsteczkę opalającą DHA połączono z naturalną melaniną. Zapewnia to absolutną kontrolę nad efektem opalania. Skóra błyskawicznie staje się równomiernie opalona, bez żadnych pomarańczowych odcieni.


Kompleks Instant Glow

Kompozycja interferencyjnych pigmentów (wielobarwnych pigmentów perłowych) i pudrów korygujących rozprasza światło na powierzchni skóry, aby zintensyfikować jej blask i zmniejszyć widoczność niedoskonałości. Naskórek jest dzięki temu promienny, wysublimowany i piękny.


Sun 365 Self-tanning body oil - olejek samoopalający do ciała

Ten niewidoczny i wyjątkowo delikatny olejek ma przyjemnie jedwabistą konsystencję. Stosowany na co dzień ukazuje naturalny blask subtelnej opalenizny – aplikacja po aplikacji. Skóra jest nawilżona, elastyczna i coraz bardziej promienna z każdym dniem. Gdy wystawimy ją na działanie promieni słonecznych, opalenizna rozwinie się szybciej, będzie intensywniejsza i trwalsza.

Produkt błyskawicznie wnika w skórę.
Zapewnia stopniowo rozwijającą się, naturalnie wyglądającą opaleniznę.
Skóra jest promienna i nawilżona.

Sposób użycia:

Nakładaj jak codziennie używane mleczko do ciała, rozprowadzając produkt okrężnymi ruchami.
Poczekaj, aż wyschnie, zanim założysz ubranie.
Po aplikacji umyj ręce.


Sun 365 Self-tanning facial serum - serum samoopalające do ciała

Wodnista, płynna formuła serum, wzbogacona obijającymi światło złocistymi pigmentami, błyskawicznie wnika w skórę i momentalnie ją rozświetla. Dzień po dniu powoli uwidacznia się opalenizna - jakby rozwijała się naturalnie pod wpływem słońca. Skóra jest także lepiej przygotowana do ekspozycji na słońce.

Skóra jest rozświetlona.
Cera jest świeża i promienna.
Opalenizna wygląda naturalnie bez ekspozycji na słońce.

Sposób użycia:

Stosuj na co dzień przed aplikacją zwykle używanych produktów pielęgnacyjnych.
Po nałożeniu umyj ręce.


Ceny:

Samoopalające serum do twarzy 30 ml / 149 PLN
Samoopalający olejek do ciała 150 ml / 129 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 27-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności