Lancaster Sun Sport Roll On Sun Fluid - nieustanna ochrona SPF 30

Pływaj, wyciskaj z siebie siódme poty, baw się w wodzie lub skacz. Kiedy jesteś w ruchu, potrzebujesz ochrony, na którą możesz liczyć, że dotrzyma Ci kroku. Poza domem musisz dobrze się chronić przed słońcem odpowiednim produktem, który możesz z łatwością ze sobą zabrać, gdziekolwiek planujesz się udać.


Łatwa w użytku na poczekaniu, nieklejąca się formuła

Zachowaj energię na to, co planujesz robić, sięgając po ten niewymagający wysiłku, nieklejący się fluid w kulce. Formuła bezalkoholowa łatwo się rozprowadza i optymalnie kryje skórę, zapewniając jej swobodne oddychanie. Idealna do aktywności na świeżym powietrzu i sportów wodnych. Produkt jest tak praktyczny, że pokochają go nawet mężczyźni!


Formuła idealna dla osób intensywnie uprawiających sport w poręcznym formacie w kulce

Najnowsza propozycja gamy Sun Sport – poręczny produkt Roll-on Sun Fluid można z łatwością wsunąć do kieszeni lub torby plażowej. Łatwo i szybko się go nakłada, jest odporny na wodę i pot. Jego formuła intensywnie chroni twarz i ciało. Jest idealna dla tych osób, którzy aktywnie spędzają czas na słońcu. Na skórze mokrej czy suchej – działa tym intensywniej, im więcej się poruszasz. Zapewnia optymalną ochronę i promienną złocistą opaleniznę.

• Technolgia Full Light zabezpiecza skórę przed pełnym spektrum promieni słonecznych (UVB + UVA + światło widzialne + promieniowanie podczerwone)
• Technologia Protection in w kontakcie z wodą czy potem aktywuje innowacyjny, niezwykle skuteczny system, który zwiększa odporność na wodę, aby tworzyć na powierzchni skóry bardziej ochronną i jednolitą powłokę.  
• Aktywator opalania Tan Activator Complex (TAC): sekret wyjątkowego, złocistego blasku Lancastera – opatentowana technologia stymuluje opalanie poprzez aktywację syntezy melaniny.


Cena: 125 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 21-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności