Laneige Lip Glowy Balm - nawilżający balsam do ust i błyszczyk w jednym

<
Gallery image
>
Laneige Lip Glowy Balm 1
<
Laneige Lip Glowy Balm 1Laneige Lip Glowy Balm 2Laneige Lip Glowy Balm 3Laneige Lip Glowy Balm 4Laneige Lip Glowy Balm 5Laneige Lip Glowy Balm 6Laneige Lip Glowy Balm 7
 
>
 
 

Lip Glowy Balm to balsam do ust i błyszczyk w jednym! Ma właściwości balsamu, dzięki swoim super nawilżającym właściwościom pochodzących z naturalnych maseł, które zapewniają gładkość aplikacji oraz sprawiają, że usta są niebywale miękkie, a dodatkowo błyszczy jak błyszczyk do ust, nadając im subtelny kolor.


Sformułowany przy użyciu maseł Murumuru oraz Shea, znany ze swoich niezwykłych właściwości natłuszczających i ocronnych.

Roślinne masła natłuszczają usta i tworzą na ich powierzchni warstwę ochronną, zapobiegającą utracie wody. Masło murumuru: naturalny ekstrakt z owocu palmy, zawierający kwas linoleinowy. Masło shea: naturalne masło z owocu shea, które zapewnia dużą dozę nawilżenia dzięki wysokiemu stężeniu kwasów tłuszczowych.

Film, który pozostaje na ustach, wzmacnia naturalną barierę lipidową skóry oraz chroni usta przed utratą wilgoci, dzięki swoim aktywnym składnikom.

Jeśli regularnie używasz pomadek do ust, a Twoje usta są spierzchnięte - ten produkt jest dla Ciebie! Dzięki swojej nieklejącej konsystencji jest idealnym partnerem w walce o piękne usta.


Dostępne są trzy warianty:

- Grapefruit
- Berry
- Peach

Produkt został testowany dermatologicznie, jest niekomedogenny i rekomendowany do wszystkich typów skóry. Laneige nie testuje produktów oraz ich składników na zwierzętach.


Cena: 85 zł / 10 g

Kosmetyki marki Laneige dostępne są w Polsce wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 21-01-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności