Lirene Mineral Collection - nowe kosmetyki do pielęgnacji dłoni

Nowe kosmetyki do pielęgnacji dłoni marki Lirene z serii Mineral Collection to: Lirene Mineral Collection Jedwab morski - ekspresowo nawilżający krem do rąk oraz Lirene Mineral Collection Minerały z morza martwego - ultra-wygładzający krem do rąk.


Lirene Mineral Collection Jedwab morski - ekspresowo nawilżający krem do rąk

Morskie głębiny to naturalne źródło minerałów i składników odżywczych, których potrzebuje skóra, aby zachować zdrowy i piękny wygląd. Zespół Ekspertek Lirene stworzył linię Mineral Collection, aby w pełni czerpać z sił natury. Odżywczy kompleks minerałów i witamin zawarty w Jedwabiu Morskim, zapewnia wielopoziomową odnowę skóry, przywracając jej elastyczność i gładkość. Kompleks SoftenTouch, olej z awokado i masło Shea ekspresowo nawilżają, pozostawiając ochronną warstwę na skórze, która niweluje uczucie suchości i ściągnięcia. W efekcie skóra staje się jedwabiście miękka i delikatna.

Cena: 8,99 zł / 75 ml


Lirene Mineral Collection Minerały z morza martwego - ultra-wygładzający krem do rąk

Linia Lirene Mineral Collection została stworzona przez zespół ekspertek Laboratorium Naukowego Lirene, aby w pełni czerpać z sił natury. Cenne mikroelementy zawarte w Minerałach z Morza Martwego intensywnie i długotrwale odbudowują i regenerują. Wzmacniają barierę skórną, zapewniając wygładzenie i głębokie nawilżenie. Kojący kompleks Sooth Protect, olej Babassu i wyciąg z pomarańczy łagodzą podrażnienia oraz zmniejszają uczucie suchości, nadając skórze gładkość i miękkość.

Cena: 8,99 zł / 75 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto